320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga kahjuks ei sõltu kõik enam meist :S.Aga tore oli jälle häält omadele teha,vahet pole,et jälle laul metsa läks .Aga tore,et Õhtujuht,meid toetad

    Kommentaar


      Hooeag pole küll läbi,kuid võib vist soovida Kuressaarele jõudu ja jaksu järgmiseks hooajaks meistriliigas.

      Loodetavasti kohtume järgmine hooaeg Mikoga ka tribüünidel Kure sall ongi liiga kauaks ilma tegevuseta jäänud
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        Palju õnne Kurele meistriliigasse pääsu eest ja vaadake et see reis jällevaid üks hooaeg ei kestaks
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Vara rõõmustad, budu, natukene veel!

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Vara rõõmustad, budu, natukene veel!
            nu ma ei usu et imesi juhtub
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Vara rõõmustad, budu, natukene veel!
              tänane Valga kaotus tegi siis asjad lõplikult selgeks.

              Kommentaar


                kell 17.00 Maarjamäe kunstmuru (Kose tee 4, Tallinn)
                TALLINNA FC LEVADIA II - FC KURESSAARE 0:0 (0:0) HETKESEIS


                ... kell 19:45
                Kas ikka veel mängitakse !?

                Kommentaar


                  EI täitse läbi ja täitsa märg .Suht norm mäng oli,aga kahjuks võitu ei tulnud.Ma küsin endalt aegajalt,miks mina selle meistriliiga üle nii rõõmus pole,aga noh see olen mina

                  Kommentaar


                    sest meistriliigas läheb seis kahjuks nutuseks?
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Võib-olla tõesti.Ega me palju Pärnust ei erinegi ju.Suhteliselt noor meeskond,uuendusi tulemas eriti pole ning nagu ikka,rahaline pool annab ikka tunda.Aga hakkama saame

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
                        Võib-olla tõesti.Ega me palju Pärnust ei erinegi ju.Suhteliselt noor meeskond,uuendusi tulemas eriti pole ning nagu ikka,rahaline pool annab ikka tunda.Aga hakkama saame
                        Potensiaali oleks Pärnul selgelt rohkem, kasvõi seetõttu et on plaan tuua ka Aafrikast pallureid.

                        Või kui Kuressaarel on plaanis meeskonda tugevada, et suudetaks vähemalt alumise poolega mängida kui võrdne-võrdsega, siis miks ka mitte. Paraku selles ma kahtlen. Aga üks suvine reis saarde võtab küll suu muigele ning tekitab hea tuju.

                        Kommentaar


                          Jah, Meistriliiga on nüüd käes, kuid vähemalt hetkeseisuga see erilist emotsiooni tekitada ei suutnud. Ilmselt asi selles, et me ei kindlustanud seda ise, vaid selle tegi Valga meie eest ära. Oleks ehk Levadia alistada suutnud, siis oleks vast ka emotsioonid ülevamad.

                          Samas on muidugi tore tagasi olla ja loodetavasti suudame tuleval aastal kõikidele korralikku vastupanu osutada ning täita kindlasti peamise eesmärgi - jääda korralikult püsima. ILMA üleminekumängudeta!

                          Viimases kolmes mängus saavad ehk noored poisid rohkem võimalusi tõestamiseks ning loodetavasti teevad nii mõnedki Sörve poisid veel ka sel aastal debüüdi.

                          Kommentaar


                            Kõik meistriliiga satsid on nüüd väga õnnelikud, sest pikad väljasõidud Kuressaarde toimuvad taas
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              kure

                              muidugi meeldiks reinule,kui köik ML mängud peetaks vabaduse väljakul vöi raekoja platsil talinas,see oleks ikka supervärk ja köik slidaks trammig akohale,kuupilet taskus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maniva16 Vaata postitust
                                muidugi meeldiks reinule,kui köik ML mängud peetaks vabaduse väljakul vöi raekoja platsil talinas,see oleks ikka supervärk ja köik slidaks trammig akohale,kuupilet taskus.
                                Martin saab saata ka selle postituse oma tuttavale õpetajale
                                Tore on kohe selliseid postitusi lugeda.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X