320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ega igav ei hakka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

    Originally posted by Jaan


    Originally posted by PHILIPZ


    Originally posted by Jaan


    See, et staadionil tuhandeid inimesi pole, ei v2henda syytamisohtu. Selleks piisab juba yhest tuleohtlikust esemest, ei pea sajakesi tikutoosi kallal kohmitsema.
    Mix siis vel pole staadion maha põlend? Suitsu ju tõmmataxe!
    Kysin otse, kas sa oled loll v6i m2ngid Forrestit? Tuum oli milleski muus ja kahju kui sa aru ei saanud.
    Kui sa ei saand minu naljast aru siis see on sinu probleem. Ma järgmine kord pean vist iga oma postituse järel kirjutama kas see on nali või ei sest muidu sina ei saa aru ja hakkad ila siin ajama.
    ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

      2 Indrek ja Kunn:

      Kas te ei saa aru et siin foorumis kõik kardavad flare-sid nagu surma? Ärge nendelt oodake mingeid fakte, see on mõttetu. Ainult mingi paanika ongi nende postitustes. Ei usu et meie fänlus selliste kaadritega jõuab flarede lubamiseni, pigem keelataxe ära veelgi rohkem. Näitex rusikatega enam staadionile ei saa. Teiega olen 103% nõus, mind samuti paljud lubatud tobedused segavad palju rohkem kui flared. Näitex suitsetamine, mix mina pean kannatama mingi jobu yle kes suitsetab, kui mulle suitsu hais ei meeldi?? Ja pealegi see REAALSELT rikub tervist. Siin aga mõeldaxe flarede ohust mingi mystiline juttu välja, tobedus.

      Siiski on vaja oma arvamust avaldada ja kui sa ei ole nõus kehtiva korraga on vaja sellest ka rääkida, nii et selle jaox see teema siin ongi. Mina oma arvamust siin kellelegi pähe ei määri, lihtsalt ytlen mida mina mõtlen antud probleemi kohta.

      Moderaator kirjutas et flared on Itaalia ahvimine. Kuule kui sa ei tea, paljudes Euroopa riikides flaresid kasutataxe. Sinu jutt on SAAST !!! Mina võin ju kah ytleda, et mix meie Euroopa Liitu astume, mix meie ahvime liikmesriike?! Saad nyyd aru? Sellised väited on IDIOOTSUS, sinult kui foorumi moderaatorilt oli kyll yllatav sellist lapse juttu kuulda!
      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

        Originally posted by PHILIPZ

        Kas te ei saa aru et siin foorumis kõik kardavad flare-sid nagu surma? Ärge nendelt oodake mingeid fakte, see on mõttetu.
        Lühikese mäluga oled. Minu mäletamist mööda tõi Darren mitu fakti esile, seda ainuüksi lähiajaloost.

        Ja kas sinu arvates ei tohi moderaator oma arvamust avaldada?? Et kui sina arvad teisiti, siis tema jutt on lapselalin? Grow up.
        Supplies!

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

          Originally posted by PHILIPZ


          2 Indrek ja Kunn:

          Kas te ei saa aru et siin foorumis kõik kardavad flare-sid nagu surma? Ärge nendelt oodake mingeid fakte, see on mõttetu. Ainult mingi paanika ongi nende postitustes. Ei usu et meie fänlus selliste kaadritega jõuab flarede lubamiseni, pigem keelataxe ära veelgi rohkem. Näitex rusikatega enam staadionile ei saa. Teiega olen 103% nõus, mind samuti paljud lubatud tobedused segavad palju rohkem kui flared. Näitex suitsetamine, mix mina pean kannatama mingi jobu yle kes suitsetab, kui mulle suitsu hais ei meeldi?? Ja pealegi see REAALSELT rikub tervist. Siin aga mõeldaxe flarede ohust mingi mystiline juttu välja, tobedus.

          Siiski on vaja oma arvamust avaldada ja kui sa ei ole nõus kehtiva korraga on vaja sellest ka rääkida, nii et selle jaox see teema siin ongi. Mina oma arvamust siin kellelegi pähe ei määri, lihtsalt ytlen mida mina mõtlen antud probleemi kohta.

          Moderaator kirjutas et flared on Itaalia ahvimine. Kuule kui sa ei tea, paljudes Euroopa riikides flaresid kasutataxe. Sinu jutt on SAAST !!! Mina võin ju kah ytleda, et mix meie Euroopa Liitu astume, mix meie ahvime liikmesriike?! Saad nyyd aru? Sellised väited on IDIOOTSUS, sinult kui foorumi moderaatorilt oli kyll yllatav sellist lapse juttu kuulda!
          Mul tuleb varsti okserefleks selle kinnikiilund plaadi kuulamisest. Palun säästa maailma oma üllatest ideedest edaspidi!
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

            Originally posted by PHILIPZ



            Siiski on vaja oma arvamust avaldada ja kui sa ei ole nõus kehtiva korraga on vaja sellest ka rääkida, nii et selle jaox see teema siin ongi. Mina oma arvamust siin kellelegi pähe ei määri, lihtsalt ytlen mida mina mõtlen antud probleemi kohta.

            Moderaator kirjutas et flared on Itaalia ahvimine. Kuule kui sa ei tea, paljudes Euroopa riikides flaresid kasutataxe. Sinu jutt on SAAST !!! Mina võin ju kah ytleda, et mix meie Euroopa Liitu astume, mix meie ahvime liikmesriike?! Saad nyyd aru? Sellised väited on IDIOOTSUS, sinult kui foorumi moderaatorilt oli kyll yllatav sellist lapse juttu kuulda!

            Olen sinuga 606,782% nõus!

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

              Kallid V. G. ja D:

              Ei näe mingit mõtet teiega vaielda, vastake mulle ainult 1-le kysimusele:

              Mix te sedasi nagu minule ei vasta näitex Kunnile või Indrekule??? Mulle on see imelik, sest selles teemas meie arvamused klapivad Imelik rahvas olete ikka :-) Veel soovitus edaspidisex: pyydke arendada huumorimeelt, sest kõik mis mina räägin ei pea 101% tõsine jutt olema. Kuigi ma ei mõtelnud et teile peab seda seletama, kellel aju peas see saab ise kõik aru :-)
              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                Mina isiklikult pole kellelegi konkreetsele isikule vastanudki, vaid pigem diskuteerinud kogu teema üle. Sinu postitusi ma tavaliselt ei loe ja nendele spetsiaalselt vastata ei viitsi, kuna esiteks suur osa su väiteid on argumenteerimata ning teiseks sa ei tea, millal on õige aeg vait jääda ja millal vaielda.

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Ega ig

                  ometigi vastasid. Mis siin diskuteerida, kui kolm meest pakuvad midagi uuendada või teha paremax, aga vastu on 100 põikpäist lammast kes kordavad iga postituse järel yhte ja seda sama.

                  Arvan et see teema pole koht kus arutada mida sina loed ja mida ei, flaredest jutt käib !!!
                  Usu mind pole huvitav lugeda sinu eelistustest jne
                  ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                    Originally posted by PHILIPZ
                    Mis siin diskuteerida, kui kolm meest pakuvad midagi uuendada või teha paremax, aga vastu on 100 põikpäist lammast kes kordavad iga postituse järel yhte ja seda sama.
                    Kolm meest ütlevad, et on parem ja siis ongi parem? Tegelt ka vä? hm.... huvitav

                    Usu mind pole huvitav lugeda sinu eelistusi jne
                    Sinu eelistusi seeeest on maruhuvitav lugeda! Aitähh

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                      Originally posted by PHILIPZ

                      Kallid V. G. ja D:

                      Ei näe mingit mõtet teiega vaielda, vastake mulle ainult 1-le kysimusele:

                      Mix te sedasi nagu minule ei vasta näitex Kunnile või Indrekule???
                      Võibolla sellepärast, et nemad ei suru oma arvamust nii peale nagu sina seda teed, ega sõima teisi idiootideks.

                      Usu mind pole huvitav lugeda sinu eelistustest jne
                      Nagu ma juba ennist küsisin- sinu jutt huvitab kõiki??
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                        Originally posted by yheksa

                        Kolm meest ütlevad, et on parem ja siis ongi parem? Tegelt ka vä? hm.... huvitav
                        Siin foorumis jah kolm meest, eupooras aga tuhanded ja tuhanded

                        Originally posted by yheksaSinu eelistusi seeeest on maruhuvitav lugeda! Aitähh
                        ega mina omadest ei kirjutagi, eelistused ja arvamus on nats erinevad asjad

                        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                          Philipz, küll sina võid teistega vaielda!kas sa Tuleviku kodukale enam ei tulegi?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                            Originally posted by PHILIPZ

                            Originally posted by yheksa
                            Sinu eelistusi seeeest on maruhuvitav lugeda! Aitähh
                            ega mina omadest ei kirjutagi, eelistused ja arvamus on nats erinevad asjad
                            aaa... et sa nagu arvad, et flared on head aga sa eelistad ilma nendeta olla?
                            vöi sa eelistad olla flaredega ja arvad, et kes ei eelista on lambad?
                            vms?

                            D\'OH Silly me....

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                              Originally posted by SIRLE


                              Philipz, küll sina võid teistega vaielda!kas sa Tuleviku kodukale enam ei tulegi?
                              Ikka tulen, Tulevik muidugi Flora systeemist, aga fännid on Tulevikul kyll palju arukamad kui Floral :-)

                              Originally posted by YHEKSA
                              aaa... et sa nagu arvad, et flared on head aga sa eelistad ilma nendeta olla?
                              vöi sa eelistad olla flaredega ja arvad, et kes ei eelista on lambad?
                              vms?
                              Kumbki sinu variant eriti ei sobi, kui siis teine :-) Aga see kah paras jama. Kui soovid teada mida mina tahan siis loe Indreku ja Kunni postitusi, sest minu omadest eriti keegi aru ei saa, kuigi mul on nende omadega sama idee.
                              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                                Originally posted by PHILIPZ
                                Selle asemel et midagi panniliselt karta on vaja mõelda selle yle kuidas teha nii et olex ilus ja samas ka turvaline
                                kui tahad, et oleks ilus ja turvaline, kasuta kondoomi. seda viimast oleksid ka sinu esivanemad pidanud pisut sagedamini tegema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X