320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinn toetab 900.000 krooniga Tallinna KalevUnited klubi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Tallinn toetab 900.000 krooniga Tallinna KalevUnited klubi\'

    Minu arust oleks viimane aeg preemiate jagamise süsteem seadustega paika panna. Eesti riigi seadusandlus lubab liiga palju seaduslikult siga panna.Kurb, väga...

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Tallinn toetab 900.000 krooniga Tallinna KalevUnited klubi\'

      Originally posted by überalles


      Minu arust oleks viimane aeg preemiate jagamise süsteem seadustega paika panna. Eesti riigi seadusandlus lubab liiga palju seaduslikult siga panna.Kurb, väga...


      toetan kahe käega!!!!muidu on asi poliitikutel nagu lambist otsustada....kui valimised tulekul jagavad kõvasti aga kui pole siis viskavad mingid närused 200k(mitte et see väike raha oleks)....aga sellel juhul tuleks ka meeskonna- ja üksikalade esindajadele preemia erinevalt määrata,sest läheks kulukaks kui Eesti vutikoondis kunagi MM\'il kulla võidab ja igale mehele 600k-1 milj anda....toda viisi
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Tallinn toetab 900.000 krooniga Tallinna KalevUnited klubi\'

        Tallinna Linnavalitsus on siis esindusvõistkonnaks kinnitamas korvpalliklubi ja tundub ,et plönni hakatakse üsna palju välja jagama.
        Mida siis üldiselt arvata sellest laiemas perspektiivis? Ma pakun välja ,et liigume vaikselt Leedu variandi suunas ehk siis järjest rohkem hakkab riik toetama seda ala ,mis vähemalt kodust taset silmas pidades ,tõmbab massi kokku.
        Aga põhjus ei ole ainult selles.Korvpall oskab ennast müüa isegi viletsa tasemega ja omavalitsused näevad siin päris laia pinda ka igasuguseid vailmisi silmas pidades.
        Teiseks on jalgpalli maine viimasel ajal ikka nii palju alla käinud ,et keegi ei näe selles enam positiivset. Skandaalid staadioni ümber ja skandaalid juhtkonnas on inimesed ära väsitanud.
        Kodune jalgpalliliiga kiratseb publikuhuvi puudumisel juba pikki aastaid ja midagi ei helenda selles suhtes ka tunneli lõpus.
        Kui veel paar aastat tagasi rääkisid meie jalgpallijuhid ,et Balti liiga on mõttetu asi siis nüüd üritatakse küll reele hüpata aga karvan on läinud . Kas ka lootusetult ? Eks seda näha ole aga kardan ,et raskeks läheb nüüd midagi paremini teha.
        Ka materjaalne baas ehk siis staadionite halb olukord üle riigi on üsna nutune.
        Kui veel aastaid tagasi olime kindlad ,et meie noortetöö käib õigel teel siis mina ei ole selles enam ammu kindel ,kui noortekoondiste tulemusi vaadata.
        Kus liigub raha sinna läheb ka publikuhuvi nii ,et järjest rohkem hakkame me selles valdkonnas kaotama oma peamisele pallimängurivaalile -korvpallile.
        Jalgpallis pole Meistriliiga ja ka Euroopa sarjad meile viimasel ajal midagi positiivset loonud ning olekski vähe imelik ,kui omavalitsused sinna midagi annaks .
        Hädasti oleks vaja mõnda õnnestumist Eurosarjas või siis Balti liigas ,kui see ikka ükskord käivitub ja me vähemalt seal edukalt esineksime.
        EJL vajab presidenti ,kes oleks autoriteetne inimene ja sõltumatu kõikidest kõrvalteguritest .
        Võibolla olen liiga pessimist aga minu meelest tammume me juba aastaid paigal,muutused on kosmeetilised .
        Kahju küll aga see raha ,mis praegu jookseb üsna suurtes summades korvpalli (Tartu ,Tallinn) oleks parema maine puhul võinud kukkuda ka maailma populaarsema ala esindajatele Eestis.
        FCF Forever

        Kommentaar

        Working...
        X