320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maksim Smirnov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

    ei noh see mees väärib tõest koondise kohta Ainuke küsimus on see kus ta koondise numeratsiooni põhjal mängima hakkaks: ta on sündinud 10, kuid seal meil ju Oper.ja 9 talle kah ei istu, ja pealegi, seal Zelinski. Ka 6 ja 8 on tema jaoks liiga tagasihoidlikud positsioonid ja seal Reim ja Kristal. Minu arust peaks ta siis Operit vahetama hakkama, kuid eks seda teavad ju kõik et Operit Arno naljalt välja ei võta. Smirnov võiks siiski nendes nii öelda tähtsusetutes sõprusmängudes koondises olla kui Oper ja co tulla ei saa
    Aga koondise kohta väärib see mees kindlasti, kasvõi vanade teenete eest koondises

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

      Kunagi ammu, ammu ma mäletan, et Kristal mängis parempoolkaitsja kohta vot siis tuli ilusaid tsenderdusi praegu hakkab ta vist juba nats vanaks jääma noored Haavistu & co tulevad peale

      Kristal muide näitas, et teda ei maksa veel maha kanda nii Andorra kui ka Horvaatia vastu üldse on ta stabiilne olnud valikmängudes ja loodame et Bulgaarias ja Belgias ka taset näitab

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

        Originally posted by sell8
        Aga koondise kohta väärib see mees kindlasti, kasvõi vanade teenete eest koondises
        Vanade teenete eest pole mõtet kellegile kohta anda, loeb ikkagi hetkeseisund ja ma arvan, et nooremad mängijad nüüd ikka temast paremad on.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

          Smirnov on parem kui Reinumäe ja M.Rooba. Smirnov on tõesti heas vormis.. aga mis kõige hullem.. Arno ei kutsu teda niikuinii...
          minge Kingissepa praami peale

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

            Originally posted by Epic


            Kunagi ammu, ammu ma mäletan, et Kristal mängis parempoolkaitsja kohta
            Kõige parem oli Marko ikka libero kohal

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

              Originally posted by FCOperBK


              Smirnov on parem kui Reinumäe ja M.Rooba. Smirnov on tõesti heas vormis.. aga mis kõige hullem.. Arno ei kutsu teda niikuinii...
              Nüüd sa eksisid täpselt vastupidi, Smirnov on juba kutsutud koondisesse Balti turniiril ja seda ütles Arno Pijpers isiklikult. Nii et selle mehe puhul on kõik OK, tema teenis oma koha välja

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                Originally posted by sell8



                Aga koondise kohta väärib see mees kindlasti, kasvõi vanade teenete eest koondises
                vanade teenete eest said vanasti \"veteranipakikese\" , tänapäeval ei saa sedagi. Õnneks on eesti koondises pea igale kohale tekkinud juba niivõrd suur konkurents, et peatreeneril ON kelle vahel valida ... ja meestel ON , mille nimel pingutada ...
                täna siis Arno teatas ( vastuseks igasugustele kiibitsejatele) , et balti turniiril on võimalus ennast näidata nii Teeveril, Smirnovil kui ka Nahkil
                elame näeme
                objektiivsetel põhjustel jäi nimekirjast välja Kink nii imedemaa pole ka eesti , et otse 5.liigast rahvuskoondise uks jalaga lahti lüüakse
                299195

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                  Kinkil tõesti vara veel sel Balti turniiril osaleda oleks, eks kahe aasta pärast vaatab, kas ta järgmiselgi on, kuid kui on siis arvatavasti ühe põhitegijana või kui pole, siis ta järelikult üldse sel spordialal põlenud on. Olen tema suhtes täiesti kahe vahel, kuna pole tema oskusi näinud ja samas räägitakse nii erinevaid jutte. Kuid see nüüd vale teema, vaatame parem kes tulevasel Balti turniiril ilma tegema hakkavad.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                    Smirnov oli mängus Lätiga väga hea,tegelikult,kuid ta kipub vahepeal ka liiga palju isetsema ning seejärel tuleb mõni halb sööt.Kuid ise-enesest tegi ta ka väga häid ning kiireid liigutusi ning torkas väljakul silma.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                      Olen ka selle m2ngumehe esitusega rahul. Proovis mitmeid kordi ise minna, kuid pallikaotuse korral võitles lõpuni. Tegija vend on taas koondises

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                        täitsa nõus trezega, ning minu arust peaks Haavistule nüüd põhikoosseisust bye bye ütlema. Smirnov mängib ikka palju mõtestatumalt kui Haavistu. Mulle on alati pinda käinud kuidas Haavistu arvab, et ta on kiireim mees maailmas ja siis hakkab üritama äärel 2-3 meest kiirusega ära jooksma.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                          Originally posted by daywalker


                          täitsa nõus trezega, ning minu arust peaks Haavistule nüüd põhikoosseisust bye bye ütlema. Smirnov mängib ikka palju mõtestatumalt kui Haavistu. Mulle on alati pinda käinud kuidas Haavistu arvab, et ta on kiireim mees maailmas ja siis hakkab üritama äärel 2-3 meest kiirusega ära jooksma.
                          Jah Smirnov tegi tõesti väga hea esituse, kuid sellest hoolimata on minu arvates Haavistu Eesti koondisele siiski tunduvalt olulisem. Ja Haavistu läbimurretest tekivad tihtipeale ka väga ohtlikud olukorrad.Nii et koondise põhikoosseisu koht peaks jääma Haavistule, kuid Smirnovist võik saada ühe hea vahetuse kelle peale võiks loota.

                          Ning kindlasti annab Haavistule eelise see, et ta on FC Flora mängumees, keda Arno kindlast eelistab.

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                            Nojah, selles võib sul õigus olla, aga ega Smirnovi esitused sellel aastal madalamad pole. Kui ta suudab jätkata samas tempos TVMK eest ning lüüa isegi mõned tähtsad väravad, siis oleks Arnol palju raskem otsustada, keda panna ja, keda välja jätta.

                            Minu jaoks on Haavistu sümpaatne mängumees, kuid tehniliselt jääb ta Smirnovile alla.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                              yx asi on ryndeteravus aga kuda saab smirnov hakkama kaitses ?
                              ntx bul või bel vastu?

                              kuigi pallivaldamine on tal väga hea, kahtlen tema tugevuses kaitses töötada sellise joonise puhul........

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Maksim Smirnov\'

                                Minu arust on Haavistu läbimurded sellised: saab äärel palli ning võtab kohe täiskiiruse sisse ning enamustel juhtudel avastab, oih 2 venda blokeerivad mu ilusti ära. Haavistu stiiliks on siis enne tegutse ja siis mõtle, Smirnov aga tegutses palju mõtestatumalt- vaatas kas on mõtet äärel üksi üritama hakata ning kui nii otsustas näitas üldjuhul väga head tehnikat aga kui nägi, et pole mõtet rabeleda söötis palli tagasi või keskele.
                                sry kui mõnda Haavistu pooldajat solvasin aga tema üksiküritused käivad mulle kõige rohkem pinda koondisemängudel
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X