320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kõige kaunim jalgpallur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    no lõpuks ometi ka üks tõsiseltvõetav kandidaat esitatud. et mitte öelda duubeldan, siis ütlen hoopis vanamoodsalt, et panen selles küsimuses sinuga leivad ühte kappi. Rein Väin, teist korda!
    esimene printsess: Vjaatsheslahv Zahovaiko
    teine printsess: Sander Post
    http://siim.lindert.ee/albums/reaal2008-2/IMG_4910.jpg ma küsin, kas sellele saab üldse vastast olla???

    Kommentaar


      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
      http://siim.lindert.ee/albums/reaal2008-2/IMG_4910.jpg ma küsin, kas sellele saab üldse vastast olla???
      Talle jah vastast pole

      Kommentaar


        Algselt postitas z3ro Vaata postitust
        http://siim.lindert.ee/albums/reaal2008-2/IMG_4910.jpg ma küsin, kas sellele saab üldse vastast olla???
        Mulle on ripprinnad alati meeltmööda olnud.Minu hääl kuulub Talle

        Kommentaar


          Milline peokeha!

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Milline peokeha!
            kahemilline rahakeha

            Kommentaar


              laineline nagu väina meri, aga minu hääl kuulub reinule!
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Mihkel Gull Valga Warriorist

                Kommentaar


                  Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                  http://siim.lindert.ee/albums/reaal2008-2/IMG_4910.jpg ma küsin, kas sellele saab üldse vastast olla???
                  Rannakeha 2008 valimiste võitja....ja ma ütlen teile, et see on alles Väina kuulsuse algus...järgmisena on Kroonika ja sealt edasi juba Krimi...
                  Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                  Kommentaar


                    Kahju, et ainult Eestist valida saab. Ma valiks muidu ex-jalgpalluri Harry Redknappi
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      no aga vali siis aavo sarap.

                      Kommentaar


                        Eneli Vals
                        AILTON

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                          Eneli Vals
                          et siis pilt ka juurde


                          õnneks on keegi vähemalt õige suuna valinud.. kuigi see ei lähe vist esi- ja meistriliigaga eriti kokku.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            et siis pilt ka juurde


                            õnneks on keegi vähemalt õige suuna valinud.. kuigi see ei lähe vist esi- ja meistriliigaga eriti kokku.
                            Eesti naise ilu jõuab niigi vähe siia foorumisse ja ma usun et keegi pahanda minu valiku üle. Liiatigi ülal pakutud variandid ei tohiks niigi kuuluda, samas Eneli mängib esiliigas(v6i siis uuest hooajast meistriliigas) mis sest et naiste oma.
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Mingi noor blond näkk Kuressaare naistesatsist on ka päris ablas, Rand vist perekonnanimeks!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                                Mingi noor blond näkk Kuressaare naistesatsist on ka päris ablas, Rand vist perekonnanimeks!
                                orkuti piltide järgi otsustades on ta tõesti väga ablas tõesti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X