320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

    Uusi uudiseid pole Ragnari ja Ajaxi - Sociedadi mängu kohta?
    It\\\'s always better on holiday...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

      kui laskuda nüüd ajaxi teemasse siis on Van der Meydel soov tagasi Ajaxisse tulla, kui Inter ei paku talle piisavalt mänguaega. Teadjad poisid mis positsiooni Meyde mängib ka väljakul ?parempoolik või on ta ka vasakusääres tegutsev?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

        Originally posted by PraS
        Teadjad poisid mis positsiooni Meyde mängib ka väljakul ?parempoolik või on ta ka vasakusääres tegutsev?
        mõlemis peaks ta tegutseda oskama, miks aga Zaccheroni eelistab Meydele mõttetut kreeklast või mõnda muud tonti ma ei tea

        Ja väidetavalt mängis Klavan ka seekord kogu kohtumise, kuid seekord Ajax kaotas
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

          Originally posted by zaz


          Originally posted by PraS
          Teadjad poisid mis positsiooni Meyde mängib ka väljakul ?parempoolik või on ta ka vasakusääres tegutsev?
          mõlemis peaks ta tegutseda oskama, miks aga Zaccheroni eelistab Meydele mõttetut kreeklast või mõnda muud tonti ma ei tea

          Ja väidetavalt mängis Klavan ka seekord kogu kohtumise, kuid seekord Ajax kaotas
          oot, kas see mõttetu kreeklane on Karagounis? Sel juhul võiksid küll koomale tõmmata!
          van der Meyde on väheke ebastabiilne mängija, kas te ei leia? kuigi sümpaatne mängija.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

            Originally posted by ethan

            oot, kas see mõttetu kreeklane on Karagounis? Sel juhul võiksid küll koomale tõmmata!
            Nõustun ethaniga, Karagounis on hea mängija. Tuleb kohe meelde paari aasta tagune Meistrite liiga, kui Panathinaikos suurel määral tema toel veerandfinaali (vist) jõudis...

            van der Meyde on väheke ebastabiilne mängija, kas te ei leia?
            Stabiilsus nähtavasti ongi mehe suurim probleem, täpsemalt selle puudumine. Kui Ajaxis veel ühe põhitegijana suutis ta korralikult oma koha välja mängida, siis Interis pole tema tähtsus kaugeltki mitte nii suur kui ta ise tahaks. Ja siit võibki tulla selle ebastabilsuse põhjus, et kui mehele võimalus antakse, siis ütlevad närvid suurest pingest üles.

            kuigi sümpaatne mängija.
            Siin osas ei saa üht meelt olla, minu jaoks on ta üks ebameeldivamaid mängumehi, keda ma viimase aasta jooksul televiisorikastist näinud olen. Mitmes kohtumises on ta jätnud mulle ülbiku mulje, kes pidevalt kohtunike ja vastasmeeskonna (ja ka oma) mängijate kallal iniseb, seda ka lootusetutes olukordades...

            Mitte et see väga suurel määral Klavanisse puutuks!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

              Ajax ja Klavan lypsid Bilbao Athleticut ja on turniiri finaalis Uhke

              Ahjaa ja l6i veel lisaks väravagi, aga vahetati 70ndal minutil välja

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                See värav andis kindlasti midagi juurde ,aga ma ei usu et vahetus sellepärast tehti, et Klavan oleks kehvalt mänginud vaid mingit puhkust on kah ju mehel vaja kuid finaalis lööb ta kübara ja on veel kaitses kah asendamatu
                sigpic

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                  kuna klavan nüüd värava lõi ja mängus taset näitab, siis võib ju aru saada, et ajaxisse ta jääb ja varsti sealt edasi põhikoosseisu...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                    praegu otseülekannet mingi pildiga saab netist vaadata siit finaalis siis kus ajaxi noored osalevad
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                      Originally posted by rauno


                      praegu otseülekannet mingi pildiga saab netist vaadata siit finaalis siis kus ajaxi noored osalevad
                      tänan pildi sain umbes esimese poolaja lõppus prgu käivad reklaamid ,aga kui õigesti nägin siis seis 0-0 ja pilt nata väike.Aga muidu hää et näeb
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                        0-0 jah,ja 5 min tagasi vaheaeg kätte jõudis
                        kui sa klikkad externer playeri peale siis avab su meediamängija mis iganes sul on,mul igatahes mediaplayeris mängib ja saab pildi suuremaks ka a siis ei näe suurt misikit(ma vähemalt)
                        niipalju kui nägin oli rakul üks hea võimalus värav lüüa kuid väravavaht vastastel tegi head tööd ja korra blokiti raku nii ära et pidi teine mõned hetked maas õhku ahmima
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                          endal mul nii jube l22g netil, et ei n2e kahjux m2ngu..igatahes ootan uudiseid ja loodetavasti h2id

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                            ajax jäi 0:1 kaotusseisu
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                              Originally posted by rauno


                              ajax jäi 0:1 kaotusseisu
                              No raisk mul viskas just Media Pleier Errori ja väravat ei näinud


                              Edit: No kurat kuidas ikka mehed kisavad seal

                              Veel edit: Osasuna siis kah tuleviku klubi wei hispaania jalgpallil on 5 aasta pärast uus valitseja
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                                vastastelt tuli paremalt tsenterdus taha posti ja seal polnud neil miskit raskust pall peaga väravasse suunata.ajaxi väravavaht oli võimetu,vastane oli täitsa üksi ja kuskilt nii 5meetrilt suunas palli väravasse
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X