320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

    Spartakil poleks ju midagi viga tglt. tegemist siiski ju venemaa kuulsaima klubiga läbi aegade. ja ma arvan et järgmine aasta läheb neil vene premis paremini ka.
    The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
    If you're good at something, never do it for free - See above.
    I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

      Originally posted by peremees


      Manusse ta vaevalt saab.Ta ei saa sinna Spartakisse ka, kui ta samamoodi mängib nagu TVMK-a vastu.See oli tema viimaste aegade siteim mäng.
      Seda küll, aaga eks kõigil ole ju oma head ja halvad päevad... kuigi jah ManU-sse ttõesti ei usuks... ja ma arvan, et ta Spartakisse ka ei saa...või ei sokutata sinna...leian et parim oleks ikkagi Hollandisse... Psv oleks Super...
      Rap music doesn\\\'t kill people - Hollywood does! Films don\\\'t kill people - video games do! Games don\\\'t kill people - guns do! Guns don\\\'t kill people - culture does!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

        http://www.soccernet.ee/news.php?id=7259 - lõpuks ometi.

        Nüüd on võimalus Rosenborgile ennast tõestada ja olen kindel, et mõnele mängule istub ka mõni Ajaxi vms klubi skaut.
        sigpic

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

          Algselt postitas Tanel
          http://www.soccernet.ee/news.php?id=7259 - lõpuks ometi.

          Nüüd on võimalus Rosenborgile ennast tõestada ja olen kindel, et mõnele mängule istub ka mõni Ajaxi vms klubi skaut.
          mida ta seal valerengas rosenborgile tõestab?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

            Algselt postitas SleepWalking


            Algselt postitas Tanel
            http://www.soccernet.ee/news.php?id=7259 - lõpuks ometi.

            Nüüd on võimalus Rosenborgile ennast tõestada ja olen kindel, et mõnele mängule istub ka mõni Ajaxi vms klubi skaut.
            mida ta seal valerengas rosenborgile tõestab?
            Mängib norra liigas hästi ning Rosenborg märkab seda?
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

              Minu ennustus läks täppi: Lõpuks maanduski Klavan Skandinaavias
              See on ilmselge pettumus minu jaoks, aga loodame, et mees saab sealt kuhugi tugevasse klubisse

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                Algselt postitas Tanel
                mida ta seal valerengas rosenborgile tõestab?Mängib norra liigas hästi ning Rosenborg märkab seda?
                ma ei saa ikka pointile pihta.
                mida see rosenborg siia puutub?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                  Algselt postitas SleepWalking


                  Algselt postitas Tanel
                  mida ta seal valerengas rosenborgile tõestab?Mängib norra liigas hästi ning Rosenborg märkab seda?
                  ma ei saa ikka pointile pihta.
                  mida see rosenborg siia puutub?
                  Ah, hetkel ei viitsi jamada.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                    eks ta arvab seda et valerenga on hetkel kolmas ja jääb rosenborist 8 punkti maha et klavani abiga suudavad vahe tagasi teha ja meistriks tulla.vähe usutav.
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                      Algselt postitas budulojus


                      eks ta arvab seda et valerenga on hetkel kolmas ja jääb rosenborist 8 punkti maha et klavani abiga suudavad vahe tagasi teha ja meistriks tulla.vähe usutav.
                      Ma sain aru, et ta loodab ET KLAVAN TEEB HEA MÄNGU JA ROSEBJÖÖR OSTAB TA ENDALELELEL!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                        Algselt postitas budulojus


                        eks ta arvab seda et valerenga on hetkel kolmas ja jääb rosenborist 8 punkti maha et klavani abiga suudavad vahe tagasi teha ja meistriks tulla.vähe usutav.
                        Vot seda ma küll ei arva, aga eks ma siis vormin midagi kokku kiirelt. Nagu teada mängivad Rosenborg ja Valerenga ju samas liigas ning Klavan käis ju ka Rosenborgis testimas. Aga nüüd on võimalik Rosenborgil näha kuidas ta Norra liiga tasemel mängib, kui ta hakkama saab, mine tea, ostavad äkki ise ära Valerenga asemel. Umbes nii. Aga ma ei tea, kas see üks kellest jutud käisid, et valitakse teda või klavanit Rosenborgi ka sinna läks?


                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                          Vot seda ma küll ei arva, aga eks ma siis vormin midagi kokku kiirelt. Nagu teada mängivad Rosenborg ja Valerenga ju samas liigas ning Klavan käis ju ka Rosenborgis testimas. Aga nüüd on võimalik Rosenborgil näha kuidas ta Norra liiga tasemel mängib, kui ta hakkama saab, mine tea, ostavad äkki ise ära Valerenga asemel. Umbes nii. Aga ma ei tea, kas see üks kellest jutud käisid, et valitakse teda või klavanit Rosenborgi ka sinna läks?
                          sa ei peaks niivõrd suuresti ennast vaevama, elu on tegelikult palju-palju lihtsam ju..

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                            noh igaljuhul on ta nüüd seal ja kui ta ikka tõesti tahab tegijaks saada siis tuleb ka niisuguses liigas nagu norra oma ennast kohe maksma panna. kui ta pingile kukub siis on ta varsti samasugune igavene tulevikulootus nagu nüüd Viikmäe on - ei liha ei kala...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                              Algselt postitas SleepWalking


                              Algselt postitas Tanel
                              mida ta seal valerengas rosenborgile tõestab?Mängib norra liigas hästi ning Rosenborg märkab seda?
                              ma ei saa ikka pointile pihta.
                              mida see rosenborg siia puutub?
                              kas sa oled taun vähe?
                              poiss mõtleb seda et kui Klavan Norra liigas näiteks Rosenborgi vastu mängib siis jääks ta ju lihtsamini neile silma kui Floraga Narvas Transi vastu mängides
                              seda enam et mingil tasandil huvi on juba enne olemas!

                              on\'s seda nii raske mõista?

                              igal juhul edasiminek ja olen kindel et 3 kuu möödudes (kui vigastus põntsu ei pane) Florasse ta kindlasti ei naase...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Ragnar Klavan\'

                                Algselt postitas erts
                                kas sa oled taun vähe?
                                poiss mõtleb seda et kui Klavan Norra liigas näiteks Rosenborgi vastu mängib siis jääks ta ju lihtsamini neile silma kui Floraga Narvas Transi vastu mängides
                                seda enam et mingil tasandil huvi on juba enne olemas!

                                on\'s seda nii raske mõista?
                                Te lapsed mõtlete ikka mingis minujaoks raskelt tajutavas dimensioonis ... kui Rosenborgil oleks huvi, siis Rosenborg oleks ostnud, eksole. Ja üleüldse, mille poolest see Rosenborg oleks oluliselt parem Valerengast? Meistrite liiga mõned alagrupimängud? Müstika ...

                                ja mis see taun veel on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X