320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

    Originally posted by malagar


    Klavani minek Hispaaniasse olesk super -Uks jalaga lahti La Ligasse . Eesti invasiooni algus ja nii edasi . Läheks ometi õnneks.
    Jajaa, muide Karpin sai hiljuti Eesti kodakontsuse, nii et ei pruugi enam kaua minna kui 3 Eesti kodakondsusega meest mängib ühes Hispaania klubis.
    Irw, uskumatu tegelt kui nii läheks.
    ......\\\\V/ fchs..........

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

      Originally posted by fchs


      Originally posted by malagar


      Klavani minek Hispaaniasse olesk super -Uks jalaga lahti La Ligasse . Eesti invasiooni algus ja nii edasi . Läheks ometi õnneks.
      Jajaa, muide Karpin sai hiljuti Eesti kodakontsuse, nii et ei pruugi enam kaua minna kui 3 Eesti kodakondsusega meest mängib ühes Hispaania klubis.
      Irw, uskumatu tegelt kui nii läheks.
      mida fakki, sa oled loll. mida sa õiendad, kui teine eksole heameelselt loodab ja sa mingit möla ajama hakkad. vastik vaadatagi

      muidu ikkagi ägekas, et seal tal silma peal hoiti, ei tea kui kaua siis jälgiti teda


      p.s. kodakondsus on d-ga keskel
      LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

        Tõesti, väga hea, et Klavan kohe kellegile silma jäi, tüüp vist on Flora eest mingi mõned mängud mänginud ja juba hakkas silma kellegile, polex seda arvanud, aga ise muidu arvan, et Klavan on VÄGA hea tuleviku lootus, hetkel on ta ka hea mängija. Igatahes loodame, et Sociedad ta ostab! EDU Klavanile!
        https://r-cold.blogabet.com/

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

          Originally posted by Peku


          Originally posted by fchs


          Originally posted by malagar


          Klavani minek Hispaaniasse olesk super -Uks jalaga lahti La Ligasse . Eesti invasiooni algus ja nii edasi . Läheks ometi õnneks.
          Jajaa, muide Karpin sai hiljuti Eesti kodakontsuse, nii et ei pruugi enam kaua minna kui 3 Eesti kodakondsusega meest mängib ühes Hispaania klubis.
          Irw, uskumatu tegelt kui nii läheks.
          mida fakki, sa oled loll. mida sa õiendad, kui teine eksole heameelselt loodab ja sa mingit möla ajama hakkad. vastik vaadatagi

          muidu ikkagi ägekas, et seal tal silma peal hoiti, ei tea kui kaua siis jälgiti teda


          p.s. kodakondsus on d-ga keskel
          tähendab Peku, ma pole suga mitte nõus, et fchs õiendas

          loe korra see jutt yle.
          lugesid?
          -muide Karpin sai hiljuti Eesti kodakontsuse, nii et ei pruugi enam kaua minna kui 3 Eesti kodakondsusega meest mängib ühes Hispaania klubis-
          kas see lause oli sinu arust õiendamine?
          minu arust mitte

          Ei asi oleks mega, kuigi ma ei tea klavanist muhvigi, oleks mul siiralt hea meel tema yle

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

            ok, mul oli paha tuju ja ma olin kohe mitme asja peale vihane. vabandan.
            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

              Mina nii väga ei looda noore talendi siirdumist Hispaaniasse, sest keelebarjäär võib arengul hoo maha võtta ja pealegi on koduigatsus kerge tulema nii noorest peast. Ma saana ru küll, et internet ja asjad, aga siiski.
              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                Juhul, kui ta sinna siirdub, siis arvatavasti läheb üks vanematest temaga kaasa. 17-aastase variandi puhul oleks see niikuinii vajalik (ning see variant on juba läbi arutatud), kuid ei usu, et ka vanemana ta niisama ära lastakse. Pigem ikka perekond toeks.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                  Originally posted by Martin


                  Juhul, kui ta sinna siirdub, siis arvatavasti läheb üks vanematest temaga kaasa. 17-aastase variandi puhul oleks see niikuinii vajalik (ning see variant on juba läbi arutatud), kuid ei usu, et ka vanemana ta niisama ära lastakse. Pigem ikka perekond toeks.
                  Okei. Ema läheb kaasa ja koduigatsust ei teki. Kas ema hakkab trennides poisil sabas joostes treeneri õpetusi ka tõlkima hispaania-eesti vutivestmik näpus?
                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                    hispaanias osatakse englishi ja ega jalkapõhiterminite omandamine hispaania keeles kah nii raske pole

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                      ps... Klavan saab juba sel aastal 18....
                      aga kes on se salapärane teine mees seal testimisel.
                      Pakuks pingerea (et esimene mees on kõige tõenäolisem jne).
                      1. Lindpere
                      2. Jääger
                      3. Hamre
                      4. Stepanov
                      5. Allas
                      mida teised arvavad?
                      minge Kingissepa praami peale

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                        Õhtulehe artiklist jäi mulje, et mõlemad eestlased jäid skautidele silma U21 mängus horvaatia vastu, nii et selle info järgi kukuvad Hamre ja vanemad mehed ära.
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                          no kui nii on siis flora meestest mängisid tookrd peale klavani veel enar jääger, slava, sahharov ja reinumäe.

                          niiet ma panex panused jäägerile.

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                            ma pakun et reinumäe

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                              Lisaksin võimalike kandidaatide nimekirja ka Ingemar Teeveri, sest ka Teever osales nimetatud mängus. Tõsi, ma ei ole kindel, kas Teever on seotud Pohlaku/Lehiste mänedžmendiga. Seega vabandan, kui see pakkumine mingil põhjusel utoopiline tundub!

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                                Originally posted by malagar
                                hispaanias osatakse englishi ja ega jalkapõhiterminite omandamine hispaania keeles kah nii raske pole
                                Kui seal englishi osatakse siis huvitav miks Becks sp2nishi 6ppima hakkas? Oma kogemuste p6hjal v6in 8elda, et britid on suht laisad keelte 6ppimise peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X