320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

    Originally posted by Marduk
    Originally posted by malagar
    hispaanias osatakse englishi ja ega jalkapõhiterminite omandamine hispaania keeles kah nii raske pole
    Kui seal englishi osatakse siis huvitav miks Becks sp2nishi 6ppima hakkas? Oma kogemuste p6hjal v6in 8elda, et britid on suht laisad keelte 6ppimise peale.
    Sest Beckhamil on vaja saavutada populaarsus ka hispaaniakeelse publiku hulgas. Ja mis oleks lihtsam reklaamvöte kui see, et ta öpib hispaania keelt. Fännid vaatavad kohe, et oOOo milline vahva poiss - isegi keelt viitsib öppida.
    Muide igapäevaselt vööras keelekeskkonnas olles jääb keel üsna kergelt külge.
    Aga see teema ei ole Beckhami teema

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

      Täpselt Keelebarjääri ei tohiks küll tekkida . Igal juhul oleks arengule kasuks Klavanil kui ta sinna saaks - paremad treenerid, raskemad mängud - see aitaks arengule ropult kaasa. Paar aastat reservi ja siis võiks hakata ka põhisse püüdlema . Ahga mis seal ikka arutada niikuinii keeravad Pohlak ja kompanii asja jälle tuksi .

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

        Hispaanias EI räägita inglise keelt! Kui kellelgi on selline mulje jäänud, siis on ta tõenäolislet viibinud mingis suvituspiirkonnas ja suhelnud vaid hotelliteenindajatega. Õnneks on hispaania keel omandamiseks piisavalt lihtne.

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

          Originally posted by tank


          Hispaanias EI räägita inglise keelt! Kui kellelgi on selline mulje jäänud, siis on ta tõenäolislet viibinud mingis suvituspiirkonnas ja suhelnud vaid hotelliteenindajatega. Õnneks on hispaania keel omandamiseks piisavalt lihtne.
          Hispaanias käisin, siis inglise keelega oli raskusi ka eesti saatkonnas või aukonsulis või mis iganes see seal BArcas oli, kust me omale ajutisi passe käisime kerjamas. Ühes kohas sai inglisega läbi - see oli mingis fotopoes, kus käisime oma mordasid pildistamas nende neetud dokumentide jaoks. Mujal ei vaevunud keegi rääkima. Ainult häälitsesid. Sama käib prantsusmaal sealse keele kohta.
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

            huvitav vaadates flora viimast mängu tulevikuga mängisid neil: Kaalma, Allas, A. Stepanov, Enar Jääger, Rähn, Reinumäe, Viikmäe, Kristal (66. M. Rooba), Hamre (86. Saharov), Lindpere, Zahovaiko.
            Klavan puudu, viibib testimisel aga kes on see teine mees kes viibib ????
            jääger, reinumäe, lindpere, stepanov olid kõik kohal
            ega keegi ei tea kuidas on läinud klavanil seal hispaanisas

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

              Klavan üksi ongi testimisel . Teisest mehest testimisel pole juttugi olnud . Lihtsalt veel ühe floraka vastu pidi huvi tuntama , aga huvi ei võrdu testimisega , nii et see konkreetne eksemplar, kelle vastu huvi tuntakse sitsib ilmselt momendil ilusti Floras

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                teise mehe nimi on ... Jääger vähemalt nii ma loodan...
                kui mina oleks scout, siis on Enar ainus tegelane, kelle vastu ma huvi tunneksin
                ma ei taha sellega öelda, et teised nimekirjas olevad mängijad just viletsad oleksid, aga Jääger on neist ikka peajagu üle ...
                299195

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                  Kui vaatamas käidi EESTI-HORVAATIA U-21 mängu Valgas ja Klavan jäi seal silma,siis teine mängija võib olla Enver Jääger,kes tegi samuti selles mängus hea partii!

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                    Originally posted by Kosk


                    Originally posted by tank


                    Hispaanias EI räägita inglise keelt! Kui kellelgi on selline mulje jäänud, siis on ta tõenäolislet viibinud mingis suvituspiirkonnas ja suhelnud vaid hotelliteenindajatega. Õnneks on hispaania keel omandamiseks piisavalt lihtne.
                    Hispaanias käisin, siis inglise keelega oli raskusi ka eesti saatkonnas või aukonsulis või mis iganes see seal BArcas oli, kust me omale ajutisi passe käisime kerjamas. Ühes kohas sai inglisega läbi - see oli mingis fotopoes, kus käisime oma mordasid pildistamas nende neetud dokumentide jaoks. Mujal ei vaevunud keegi rääkima. Ainult häälitsesid. Sama käib prantsusmaal sealse keele kohta.
                    9 & malagar, lugege ka teie elunäinud:P inimeste arvamusi..
                    kui Tarassenkov on nii dumbajumba, et talle on vaja ka platsil emakeelseid käsklusi jagada (ehkki Pohlaku sõnul on töökeel eesti), siis Hisp-s vaevalt et see kõne alla tuleb, platsil suheldakse ikka kohalikus keeles (ja vaevalt et ka riietusruumis sulle sünkroontõlk kõrvale antakse..)
                    Beckhamil on seal paar venda, kes veits paremini temga suhelda oskavad&sisse aitavad elada,
                    kui ei jaga, mis toimub, jääd kohe hätta nagu Poom sattus kommunikatsiooniprobleemidesse selle maeiteamiskeelse kaitsjaga,
                    (Meistrite Liiga teleajakirjas ikka paar lauset pursivad tuntumad hisp-sed muidugi)
                    see on ka 1 väga suur põhjus, miks sinnapoole (võõrasse keele&kult-i areaali üksiki eesti mängija veel siirdunud pole)

                    P.S malagar, r22gi asjast, millest sa midagi tead..
                    ma ei usu, et Djembal on englishiga olulisi raskusi, kui see on prantsuse k6rval Kameruni riigikeeleks.. kyll aga on v6imatu paljude ida-eurooplaste myyk L22nde,
                    Karpin on p2ris hea n2ide, nimelt tema hea s6ber Mostovoi kukkus oma esimeses v2lisklubis Benficas (veidi otsimist 1991 oli see, noored muidugi ei m2leta) haledalt l2bi...
                    mis muidugi ei t2henda, et noor inimene, kes on motiveeritud (nagu seda meie mees kindlasti on), ei v6iks elementaarselt vajalikke asju kiiresti selgeks saada (-&gt
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                      lollus - jalgpallis saadakse igalpool hakkama - ka keelt oskamata - Ka inglise liigasse roomas see aasta hordide kaupa tegelasi kes ei oska sõnagi inglise keelt näiteks aga saavad ikka hakkama. Kui mingid Djemba Djembad ju muud klounid Inglismaal hakkama saavad , siis meie poisid peaks hispaanias ammugi toime tulema .
                      Krt muide vaevalt et Karpin suurt midagi peale vene keele rääkis kui Hispaaniasse läks

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                        Originally posted by vaikiv mees


                        Originally posted by Kosk


                        Originally posted by tank


                        Hispaanias EI räägita inglise keelt! Kui kellelgi on selline mulje jäänud, siis on ta tõenäolislet viibinud mingis suvituspiirkonnas ja suhelnud vaid hotelliteenindajatega. Õnneks on hispaania keel omandamiseks piisavalt lihtne.
                        Hispaanias käisin, siis inglise keelega oli raskusi ka eesti saatkonnas või aukonsulis või mis iganes see seal BArcas oli, kust me omale ajutisi passe käisime kerjamas. Ühes kohas sai inglisega läbi - see oli mingis fotopoes, kus käisime oma mordasid pildistamas nende neetud dokumentide jaoks. Mujal ei vaevunud keegi rääkima. Ainult häälitsesid. Sama käib prantsusmaal sealse keele kohta.
                        9 & malagar, lugege ka teie elunäinud:P inimeste arvamusi..
                        Koski vä? Tere Kosk elunäinud inimene Kuidas Sul läheb? Mul läheb hästi....
                        My point - vaikiv mees....! Been there, done that

                        Ja ma muide kordagi ei väitnud, et Hispaanias saab inglise keelega hakkama. Ma ütsin, et igapäevaselt vööras keelekeskkonnas keele äraöppimine ei tohiks olla väga suur probleem noorele inimesele ning Beckham öpib suuresti seepärast, et saaks populaarsust juurde! Kas siin on kordagi juttu sellest, et hispaania keelt pole vaja ja KÖIK saab aetud inglise keeles?

                        Tavaelus (loe turistina) saab käte-jalgade keelega jubehästi hakkama. Vöi on paber-pliiats-joonistamisoskus abiks

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                          Originally posted by käbi


                          Klavan , Talimaa, post, Saag(noor tulevikulootus) nad kõik on head tänu oma fyysisele ja senikaua kuni eestis selle peale täis rõhku ei panda senikaua ei tule ka midagi. Talimaa ja Saag ja isegi väike Kaalma on kõik tegelenud kergejõustikuga ja nad pole titest saadik ainult palli tagund. Kaalma tuli näitex päris hilja jalgpalli. Füüsis on tähtsaim seda peaksid noortetreenerid treenima
                          noorena tuleb rõhku panna pigem tehnikale, vanast peast on väga raske tehnikat õppida, aga füüsilist võib teha iga kell vms?(see ei tähenda et füüsilist ei tuleks üldse teha) Ma usun samuti Klavanile suurt tuleviku, väga hästi mängib...
                          Victory grows out of harmony...

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                            Originally posted by -gunner-


                            Originally posted by käbi


                            Klavan , Talimaa, post, Saag(noor tulevikulootus) nad kõik on head tänu oma fyysisele ja senikaua kuni eestis selle peale täis rõhku ei panda senikaua ei tule ka midagi. Talimaa ja Saag ja isegi väike Kaalma on kõik tegelenud kergejõustikuga ja nad pole titest saadik ainult palli tagund. Kaalma tuli näitex päris hilja jalgpalli. Füüsis on tähtsaim seda peaksid noortetreenerid treenima
                            noorena tuleb rõhku panna pigem tehnikale, vanast peast on väga raske tehnikat õppida, aga füüsilist võib teha iga kell vms?(see ei tähenda et füüsilist ei tuleks üldse teha) Ma usun samuti Klavanile suurt tuleviku, väga hästi mängib...

                            Tehnikat nad oskavad kõik aga kysimus on selles kas sulon piisavalt kiirust et selle tehnikaga midagi peale hakata, ma võin ka kohapeal igasuguseid trikke teha ja mehest mööda minna aga kaks sammu hiljem olen ma kustund ja mis kasu on kui ma olen näitex väeti vend keda kasvõi Reim ära lükkab, mida minust siis saab Inglismaal? mitte kottigi ei saa Sol Campbell võtab ette ja lükkab minema, nii et klavan on minu meelest tänu sellele hea mängija et ta on tugev ja kiire oma vanuse kohta

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                              Täna on Klavan esimest korda ise rääkimas mingis Eesti meediakanalis. Kanaliks siis osalt juba loomulikult TV3.

                              Midagi väga sensatsioonilt ei ole, kuid võibolla näete nüüd lõpuks poisi ise esimest korda ära ning kuulete, mis ta ise asjadest arvab.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Ragnar Klavan\'

                                Martin sai taas hakkama jah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X