320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ats purje??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Ats purje??\'

    Originally posted by eika


    miks nii kurjalt. äkki tõesti mees vajas puhkust. kui te ei tea asja tagamaid, siis ärge kukkuge kohe kritiseerima. mõne mehe psüühika võib selline pinge jne täitsa sassi ajada (a la deisler) ja siis on parem, kui mees võtab puhkust enne kui asi täiesti käest läeb.
    ... nagu näiteks Larissa Netsheporuki näidegi..
    RummaBastards!

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Ats purje??\'

      Originally posted by eika


      miks nii kurjalt. äkki tõesti mees vajas puhkust. kui te ei tea asja tagamaid, siis ärge kukkuge kohe kritiseerima. mõne mehe psüühika võib selline pinge jne täitsa sassi ajada (a la deisler) ja siis on parem, kui mees võtab puhkust enne kui asi täiesti käest läeb.
      Kui vajaski, siis ei jalutata klubile ütlemata lihtsalt minema. Päris nii need asjad ei käi. Et kui ma töötan mingis kohas ja mul on vaja puhkust, siis lihtsalt lähen minema ja ülemusele midagi ei ütle.

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Ats purje??\'

        Ainuke vahe just selles ongi, nagu ka asdf siin märkis , et professionaalsed sportlased ei otsusta seda mitte ise millal nad väsinud on vaid seda teevad arstid nende eest. Testidest on ju kohe näha kui keegi on väsinud. Ja kui ka ei tehta teste igapäevaselt siis on alati võimalus seda nõuda, kui ise tunned, et on väsimus. Ja päris kindlasti ei võta keegi puhkust ilma oma tööandjale sellest teatamata. Seega jään oma seisukohale - Kalamaja Konservi kõik siuksed kraaded!

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Ats purje??\'

          Originally posted by Amadeus


          Ainuke vahe just selles ongi, nagu ka asdf siin märkis , et professionaalsed sportlased ei otsusta seda mitte ise millal nad väsinud on vaid seda teevad arstid nende eest. Testidest on ju kohe näha kui keegi on väsinud. Ja kui ka ei tehta teste igapäevaselt siis on alati võimalus seda nõuda, kui ise tunned, et on väsimus. Ja päris kindlasti ei võta keegi puhkust ilma oma tööandjale sellest teatamata. Seega jään oma seisukohale - Kalamaja Konservi kõik siuksed kraaded!
          Mulle lihtsalt ei jõua kohale, miks selline mängija nagu seda on Purje - sai Meistriliigas eelmisel hooajal kanda kinnitatud, ilusaid mänge näidatud, perspektiivikas tulevik, korra A koondisesse isegi kuulunud - niimoodi endale jama kaela tõmbama hakkab. Kuid kindel on see, meie võime oletada, tegelikku põhjust võib ainult aimata. Midagi kindlat on lähiajal tulemas, sest vaevalt ta enam Levadia esindusmeeskonnas naljalt pallib.

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Ats purje??\'

            Ma loodan, et Levadia seda asja niisama ei jäta ja nõuab FIFA\'lt mingit korralikku karistust talle. Siis jõuab ehk teistele sama mentaliteediga tüüpidele kohale mida tähendab leping ja sellest kinnipidamine. Niisugune käkk on küll väärt pikemat võistluskeeldu.

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Ats purje??\'

              Kui karistusest rääkida. Kui karistusest rääkida, siis ainukene variant oleks tüübi ingoreerimine ja a la boikoteerimine - kui inimesest välja ei tehta, siis... see on valus.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Ats purje??\'

                karistusvariante on märksa paremaid. kui mängijal on leping ja ta seda ignoreerib siis võib klubi paluda FIFA \'lt sekkumist ja nõuda mängijale pikaajalist (ka eluaegset) mängimiskeeldu. või siis talt mingeid suuremaid summasid välja nõuda tehtud materiaalse ja psüühhilise kahju tekitamise eest.

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Ats purje??\'

                  Tundub, et konflikt on tunduvalt rahumeelsemalt lõppemas. Ats täna Levadia II eest väljakul.

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Ats purje??\'

                    Purje jah ,tagasi tulnud aga eks kunagi kuuleb ,mis seal siis õieti juhtus.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Ats purje??\'

                      heh...
                      ytleme nii, et jah kõigega on seotud ...(<-persoon) !
                      kes vähegi jalkast midagi jagab saab aru mis sinna lynka käib.
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Ats purje??\'

                        Kas Ats tuli see hooaeg alles esimest korda palliplatsile Kalevi vastu? Kui jah, siis päris hästi alustas...suutis lõpuminutitel isegi värava lüüa.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Ats purje??\'

                          peax vist olema jah esimene kohtumine see hooaeg..loodame,et atsike jätkab paugutamist ja varsti surub zelinski pingile

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Ats purje??\'

                            Las surub pigem leitani pingile, aga enne tuleks tal yldse põhimeeskonda saada, aga... selle ma kahtlen, minu arust täiesti mõttetu mees suhtumis poolest(sama ylbe nagu ta kallis Sõber K...k)

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Ats purje??\'

                              Ats Purje on lootustandev mängija küll aga kas tast hea mängija tuleb on juba omaette teema

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Ats purje??\'

                                Tuleval pĆ¼hapƤeval, 24.juulil toimub Valga linnastaadionil Ć¼ks meistriliiga XX vooru mƤnge. ƕhtul, kell 17.00 tulevad vƤljakule FC Valga ja FC Levadia Tallinna meeskonnad.


                                Ć¼ndaja Ats Purje: \"Tahame kindlasti Valgas vƵita. Soovitud tulemuse saavutamiseks peame nƤitama ilusat ja resultatsiivset jalgpalli. Ma ise loodan saada mƤnguaega ning pika vƵistluspausi jƤrel meistriliigas isikliku vƤravakonto avada.\"


                                ats lööd ära ka.....pole probleeemi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X