320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

    Originally posted by ROOTSI KUNN
    ...küll aga jäi Merkuuril väga palju raha saamata tänu sellele,et piletimüük oli halvasti organiseeritud ja enamus rahvast tuli ilma sisse.
    Kunn, pileti hind oli 10 krooni. Tartus ei aeta mängudega seega arvatavasti ilgelt pappi kokku, pigem püütakse publikut staadionil hoida. Esimesel mängul võis pileti osta näiteks see, kes seda soovis. Nagu loosipileti, sest kõigi valel loositakse ju ka auhinnad. Vot selline mõte.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

      See oleks kyll ilmselge m6ttetus kui Tammeka staadionile ka jooksurada serva jäetakse. Ylikooli staadion on ju ometi kergej6ustiku jaoks olemas , mis p6rgu pärast neile seda teist universaali veel tarvis oleks. Ma saaks aru kui Tammeka oleks Tartu esindusstaadion ka kergej6ustikus , aga ei ole ju. Ja Tammeka klubi on ikkagi jalgpalli klubi.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

        Originally posted by Amadeus
        See oleks kyll ilmselge m6ttetus kui Tammeka staadionile ka jooksurada serva jäetakse. Ylikooli staadion on ju ometi kergej6ustiku jaoks olemas , mis p6rgu pärast neile seda teist universaali veel tarvis oleks. Ma saaks aru kui Tammeka oleks Tartu esindusstaadion ka kergej6ustikus , aga ei ole ju. Ja Tammeka klubi on ikkagi jalgpalli klubi.
        Mina ei näe selles küll probleemi. Miks vajaks Tartu puhtakujulist jalgpallistaadionit - mida on Tallinnas ka ju vististi ainult üks? Üldjuhul selliseid asju siiski ei ehitata ning staadion võiks vabalt olla avatud siiski igasuguste spordialade esindajatele. Pole ju mõtet rivaalitseda.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

          Originally posted by Martin


          Originally posted by ROOTSI KUNN
          ...küll aga jäi Merkuuril väga palju raha saamata tänu sellele,et piletimüük oli halvasti organiseeritud ja enamus rahvast tuli ilma sisse.
          Kunn, pileti hind oli 10 krooni. Tartus ei aeta mängudega seega arvatavasti ilgelt pappi kokku, pigem püütakse publikut staadionil hoida. Esimesel mängul võis pileti osta näiteks see, kes seda soovis. Nagu loosipileti, sest kõigi valel loositakse ju ka auhinnad. Vot selline mõte.
          Arusaadav! Eks see piletimüük oligi rohkem sümboolne aga eks kunagi ,kui tulemused paranevad ,peab ka selle peale tõsisemalt mõtlema.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

            Originally posted by Martin


            Originally posted by Amadeus
            See oleks kyll ilmselge m6ttetus kui Tammeka staadionile ka jooksurada serva jäetakse. Ylikooli staadion on ju ometi kergej6ustiku jaoks olemas , mis p6rgu pärast neile seda teist universaali veel tarvis oleks. Ma saaks aru kui Tammeka oleks Tartu esindusstaadion ka kergej6ustikus , aga ei ole ju. Ja Tammeka klubi on ikkagi jalgpalli klubi.
            Mina ei näe selles küll probleemi. Miks vajaks Tartu puhtakujulist jalgpallistaadionit - mida on Tallinnas ka ju vististi ainult üks? Üldjuhul selliseid asju siiski ei ehitata ning staadion võiks vabalt olla avatud siiski igasuguste spordialade esindajatele. Pole ju mõtet rivaalitseda.
            Polegi rivaalitsemist aga miks kulutada mõtetult raha kuradi jooksuraja peale. Pealegi ilma jooksurajata statal on ikka märksa parem jalkat vaadata.
            Kergejõustiku jaoks on TÜ staadion väga kõva.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

              Originally posted by malagar
              Polegi rivaalitsemist aga miks kulutada mõtetult raha kuradi jooksuraja peale. Pealegi ilma jooksurajata statal on ikka märksa parem jalkat vaadata.
              Kergejõustiku jaoks on TÜ staadion väga kõva.
              Samamoodi võib ju küsida, et miks peaks jooksuraja üles kakkumise peale raha kulutama ja sinna muru istutamise ja pinnase loomise peale veel kah juurde?

              Olen täiesti kindel, et kasvõi väikeste laste võistluste (jooksud ja värgid) jaoks oleks Tamme staadion koos tribüüniga täiesti sobiv ja pole mõtet kangutama hakata, puhtakujulise jalgpallistaadioni aeg pole ülikoolilinnas veel mitte käes.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                Jooksuraja üleskakkumiseks võiks talgud teha lausa - läheks ise kah appi .
                Ja kui rajast lahti saab võib tribüünid otse platis äärde ehitada.
                Tegelt tont selle rajaga . Kardan üle kõige , et minnakse jälle valet rada.
                siin mõned negatiivsed variandid
                1) ainult jutud aga ei tehta midagi
                2) võetakse suurelt ette ja jääb pooleli nagu Lilleküla
                3) Aetakse kuskilt mingi vana tribüüniloks ja öeldaks et palun valmis
                4) ehitatakse midagi hästi rõvedat

                Üldiselt mina oma lolli arunatukesega leian , et tuleks staadion rajad vanas inglise stiilis - üksteisest lahus olevate tribüünidega ( nurgad tühjad st) .

                Siis annaks ilusti jupphaaval teha . Näiteks alustada ühest küljetribüünist ja siis kui publikuhuvi jätkub rajada järgmised.ütleme et kunagi võiks olla umbes 6000 kohaline staadion siis. 2000 oleks küljetribüünide ja 1000 otsatribüünide mahutavus.

                Muidugi vaja ka plats korda teha ja klubisse/klubidese investeerida et konkutrentsis oleks . Tegelt oleks üldse mõistlik Merkuur ja Tammeka kokku liita üheks korralikuks klubiks, mis suudaks noortetööd üle lõuna-eesti käima lükata ja lõpuks igas vanuseklassis tugevad meeskonnad välja panna. Sest olles reaalne - mängijaid siin omale osta ei jõua seega tuleb nad ise üles kasvatada ja luua korralik noortesüsteem.
                Kordan siin äraleierdatud vana praegu aga kurat oleks juba aeg , et asi arenema hakkaks. Siit tuleb veel idee , et Merkuuri ja Tammeka koosluse võiks ajaloole rajanedes nimetada Tartu Olümpiaks - viimane Eesti meister enne okupatsiooni

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                  Tere vanad Sepa tänava ropkalased püüdsid anda fänninduses Eest fänninduse eliitüksusele lahingu olles kahekesi terve jalgpallihaigla vastu kuigi olime vähemuses üritasime vähemalt anda lahingu, et Flora fännid ei teeks koduse tunde. Mängust ma olen Merkuuri üle ühke, olgugi et me kaotasime kaotasime väärikalt ja võideldes Eesti meistrile.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                    Originally posted by bomb


                    Tere vanad Sepa tänava ropkalased püüdsid anda fänninduses Eest fänninduse eliitüksusele lahingu olles kahekesi terve jalgpallihaigla vastu kuigi olime vähemuses üritasime vähemalt anda lahingu, et Flora fännid ei teeks koduse tunde. Mängust ma olen Merkuuri üle ühke, olgugi et me kaotasime kaotasime väärikalt ja võideldes Eesti meistrile.
                    Ära nüüd üle pinguta ! Jalgpallihaigla ja Flora peaks olema kaks eri asja ja Flora toetajaid Talinnast oli kohal kolm inimest.:P
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                      Mõtetu postitus aga tähtis kuna mul on see 50 ja et saada juubli postitust tuleb mõtetult postitada.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                        Ma ei tea seal Ylikooli augus on ju ka päris k6rgetasemelisi kergej6ustiku v6istlusi peetud. Seega ei tohiks väga kehva olla. Kyll aga muutuks Tammeka muru taas heinamaaks päris kärmelt kui sinna suur hulk muid yritusi peale lastakse. Seda muidugi juhul kui linn sinna ikka korraliku muru tekitab. Sest ega muude tingimuste koha pealt ju EJL väga palju Tammekale ette ei heitnudki. Eriti toonitati just nimelt väljaku kvaliteeti. Aga kui tehakse jooksurada, siis ilmselt tulevad muud yritused. Tulevad muud yritused, on ilmselt on muru jälle hukas.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                          Minu mälu järgi oli teid rohkem kui kolm(tartu flora fännid lisaks), kui mu mälu ei peta.
                          Kuigi on ja kaks eri asja aga miks on flora mängudel üleval silt jalgpallihaigla.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrglii

                            Originally posted by ROOTSI KUNN



                            Merkuurist ei käinud eile platsil ühtegi Eesti nimega jalgpallurit .
                            :
                            a mis mees see lepmets siis on


                            ja seda et jooksuradateta staadion võiks küll olla, aga tribüünid ei pea seal ju mingid 10 000 olema.
                            mingi 1000- 3000 aitab.
                            näiteks kohtla järvel on 2 jooksuradateta staadionit ja seal on väga hea lastel trenni teha ja ka muidu mängida, ilma et mingid kergejõustiklased segama tuleks.
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                              V6iks jah hoopis ytelda et kolmandik nende eesti nimega mängijatest oli ju väljakul Teine kolmandik (Kasimir) oli punase kaardi t6ttu mängust väljas ja kolmas (R6ivassepp) lihtsalt Flora mängu tasemele veel vist ei kyyni.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                                Merkuur kaotas võrdse heitluse
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X