320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

    Tubli Merkuur

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

      Mõneti seotud nii Merkuuri kui ka Tammekaga ehk puudutatud ka põhiväljaku teemat.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

        pole kyll kunagi olnud mingi suur tartu spordi fänn aga kui jalka tartusse tagasi jõudis tegi see väga rõõmu sest eks keegi peab ju tartusse ka mõne kõva tiimi tekitama.siia maani on tartus ainult VÄGA mõtetud meeskonnad olnud eriti pean silmas TARTU ROCKi.nyyd siis on tartlastel kellele pöialt haoida sest teised tiimid pole seda välja teeninud.olge kõvemad kui ROCK

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

          No kurat ikka see jooksurada - milleks seda ?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

            Näeme ikka, et linna prioriteet on korvpall, et rajatakse korvalliplatsid kõigealt.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

              Korvpall ja jooksualad Terve Tammeka staadion nyyd korvpalli platse ja jooksuradasi täis. V6iks parem selle asemel Tammekale korralikud tribyynid ehitada. V6ibolla isegi kahele poole. Ja jooksuradu ei taha !!! Jooksku parem siis selle harjutusväljaku ymber kui seal kuskil rada peab olema.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                No minu pärast võivad nad need jooksurajad ju korda teha kui nad tahavad (ilma jooksuradadeta oleks muidugi parem ), a jama on selles, et Tamme staadionit tahab oma valdusesse saada spordiselts Kalev, kes sinna siis oma 450 kergejõustiklast peale saadaks. Jooksku nende radade peal palju tahavad, a kui nende 450 hulgas on kasvõi 10 kettaheitjat, siis ei püsi staadioni muru küll kuigi kaua.
                Postimehe uudis, paar päeva vana

                ps. Postituse eesmärk ei ole kergejõustiklasi solvata või neid kritiseerida. Ma saan aru küll, et neil on ka staadioni vaja, aga Ülikooli staadion juba on ainult nende päralt (kettaheiteringid keset muru ). Kahe meeskonna kodumängud on juba murule niigi suur koormus, a kui sinna veel igapäevased kergejõustikutrennid lisada, siis njah...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                  Kalev põlema

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                    Originally posted by jjriado


                    No minu pärast võivad nad need jooksurajad ju korda teha kui nad tahavad (ilma jooksuradadeta oleks muidugi parem ), a jama on selles, et Tamme staadionit tahab oma valdusesse saada spordiselts Kalev, kes sinna siis oma 450 kergejõustiklast peale saadaks. Jooksku nende radade peal palju tahavad, a kui nende 450 hulgas on kasvõi 10 kettaheitjat, siis ei püsi staadioni muru küll kuigi kaua.
                    Postimehe uudis, paar päeva vana

                    ps. Postituse eesmärk ei ole kergejõustiklasi solvata või neid kritiseerida. Ma saan aru küll, et neil on ka staadioni vaja, aga Ülikooli staadion juba on ainult nende päralt (kettaheiteringid keset muru ). Kahe meeskonna kodumängud on juba murule niigi suur koormus, a kui sinna veel igapäevased kergejõustikutrennid lisada, siis njah...


                    Kettaheide ei tee sellele murule kyl midagi
                    ennem v6ix r22kida odaviskest aga jah..........minge waadake suvel milline on TÜ staadion seal on parem muru kui A.Le Coq arenal ..........
                    kuigi seal k2ime peal MEIE nii 6elda kergej6ustiklased kes ei kahjusta seda muru mitte kuidagi!!!!!!!!!!!!!
                    742617000027
                    (sic)
                    (515)
                    MAGGOT

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                      Originally posted by malagar


                      Kalev põlema
                      Sa mine ise ka p6lema
                      Mine vaata TÜ v2ljakut ja siis m6lise kuradi aff
                      742617000027
                      (sic)
                      (515)
                      MAGGOT

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                        See et TY stata on heas korras ei välista ju veel Kalevi p6lema panekut Ma saan aru et suure venna mentaliteedist on raske lahti saada aga ... come on ... Milleks on siis tarvis k6iki teisi spordiklubisi alla neelata. Pyya ise elada ja lase teistel kah seda teha. Ma saaks aru kui ykski teine klubi ei oleks eluj6uline, aga Tartus on kyll Tammeka igate pidi 6itsval järjel. Pigem v6iks öelda et Kalev on Tartus välja suremas.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                          ja klbui eelarveid vaadates on merkuur kah igati heal järjel kui rahalisele küljele tähelepanu pöörata 2,5 milli pole paha aasta eelarve.
                          Aga kergejõustik Tamme statalt minema - Tagane saadanas:P

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                            Kas tõesti huvitav kelle plekiga nad heal järjel on
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                              Originally posted by Amadeus


                              See et TY stata on heas korras ei välista ju veel Kalevi p6lema panekut Ma saan aru et suure venna mentaliteedist on raske lahti saada aga ... come on ... Milleks on siis tarvis k6iki teisi spordiklubisi alla neelata. Pyya ise elada ja lase teistel kah seda teha. Ma saaks aru kui ykski teine klubi ei oleks eluj6uline, aga Tartus on kyll Tammeka igate pidi 6itsval järjel. Pigem v6iks öelda et Kalev on Tartus välja suremas.
                              Mul pohh.........nagu n2ha ei saa siia komentaare jaganud inimesed sellest mitte midagi aru lihtsalt ajavad mingid paska et saax midagi komenteerida
                              742617000027
                              (sic)
                              (515)
                              MAGGOT

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                                Originally posted by malagar


                                ja klbui eelarveid vaadates on merkuur kah igati heal järjel kui rahalisele küljele tähelepanu pöörata 2,5 milli pole paha aasta eelarve.
                                Aga kergejõustik Tamme statalt minema - Tagane saadanas:P


                                Kas mitte TARTU KERGEJ6USTIK polnud see kes lubas MERKUURIL treenida nende raske v2ljaku halva kvaliteedi t6ttu oma staadionil Nii et selle koha pealt rohkem palun mitte vingumist!!!!!!!!!Ja see treenimis tegevus polnud lyhikest aega
                                742617000027
                                (sic)
                                (515)
                                MAGGOT

                                Kommentaar

                                Working...
                                X