320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

    Originally posted by Ono
    Tegelt häiris mängu ajal vene keelt kõnelevate pealtvaatajate kommentaarid, eriti siis, kui anti punane kaart, bizdets, suka jne. Lõpus kõlas ilusti Kohtunik M*nn, mis oli samuti valesti sõnastatud. (Kallaste kohta kasutati vist isegi päris räigeid ähvardusi.)
    Ma ei usu, et need hälvikud seda foorumit loevad, aga nad võiksid koju jääda siiski koju jääda, mitte mängu ajal demostreerida oma IQ taset, msi on naguni alla nende kinganumbri.
    Loomulikult venelaste sõim staadioni ääres häirib, kuid miks sa siis ise häälekalt kaasa ei ela? Igal juhul parem kuulata venelaste kommentaare kui vaadata mängu haudvaikuses. Ja koju jäämisest ei saa senikaua juttugi olla, kuni plats puupüsti rahvast täis pole. Esmalt kvantiteet ja siis kvaliteet...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

      Tuleb jah tunnistada et parem olgu siis ka punt s6imavaid venelasi publikus kui et täiesti tyhjad tribyynid nagu mujal mängudel. Tartu on ikka ainuke koht eestis kus spordi vastu t6siselt huvi tuntakse.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

        Originally posted by Jux


        Originally posted by Ono
        Tegelt häiris mängu ajal vene keelt kõnelevate pealtvaatajate kommentaarid, eriti siis, kui anti punane kaart, bizdets, suka jne. Lõpus kõlas ilusti Kohtunik M*nn, mis oli samuti valesti sõnastatud. (Kallaste kohta kasutati vist isegi päris räigeid ähvardusi.)
        Ma ei usu, et need hälvikud seda foorumit loevad, aga nad võiksid koju jääda siiski koju jääda, mitte mängu ajal demostreerida oma IQ taset, msi on naguni alla nende kinganumbri.
        Loomulikult venelaste sõim staadioni ääres häirib, kuid miks sa siis ise häälekalt kaasa ei ela? Igal juhul parem kuulata venelaste kommentaare kui vaadata mängu haudvaikuses. Ja koju jäämisest ei saa senikaua juttugi olla, kuni plats puupüsti rahvast täis pole. Esmalt kvantiteet ja siis kvaliteet...
        Ilma emotsioonideta ma nüüd küll mängu ei vaadanud
        Kuid minu arust ei ole normaalne, kui sihvaksi söövad vene kalbassid Kallastele koslepit pärast mängu lubavad anda.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

          mind ajas ka nagu eriti n2rvi see et rahvas nii vait oli kuigi jah ma ise ei haka ka ju yxi l6ugama seal suur vahe on veel sees jalkal ja kossul kui n2itex l2hed rocki m2ngule on nii hull l2rm et vahel hakkab pea valutama ning elamus on ikke k6va aga loodame et asi l2heb paremuse poole tartu f2nnid panevad tallina omadele pikalt...kuna tallinnas k2ib mingi 100 inimest m2ngu vaatamas(sellest ma kyll aru ei saa)aga kyll varsti ka tartu rahvas elavneb lihtsalt algul ei saa vedama aga p2rast ei saa pidama

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrglii

            Eks see tavaliselt ikka nii ole, et keegi peab trummiõrina või hüüded üle võtma ja küll mõned ikka ühinevad. Järgmisel korral olete juba viiekesi, siis kümnekesi ning aasta pärast ehk ongi väljaku ääres sadakond möirgavat Merkuuri või Tammeka või ükskõik millise Tartu klubi toetajat. Aega on vaja ja julget algatust.

            Kuigi Tartu Postimehe lugemine võiks ka normiks saada, siis panen siin taas lingi mängu kokkuvõttega.

            Huvitav on minu jaoks selles mängu see, et väljakule saadeti siiski Jushka, kes ei tohiks tegelikult kunstkattega väljakutel pallida. Kas siis TVMK tõesti pelgas Merkuuri nii väga? Intrigeeriv iseenesest.

            Edit: kurbusega peab tõdema, et see oli teine Merkuuri mäng järjest, mida ma ei näinud. Mõlemast mängust tohutult kahju kah. Peab oma plaane paremini ajastama hakkama. Ei teatrile ja välisriikide külastusele!
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

              Originally posted by Martin


              . Peab oma plaane paremini ajastama hakkama. Ei teatrile ja välisriikide külastusele!
              Õige jutt. Prioriteedid tuleb ikkagi paika panna. Ning kui miski hakkab ikkagi jalgpalli segama, siis tuleb see miski maha jätta( v.a vedelik)
              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                Noh Tartu publik kahjuks ajab sassi jalgpalli tennis ja golfiga. Kuigi mina seekord puhkusin pasunat natuke tagasihoidlikult olgugi veel et jäin hiljaks kostis publiku seas kriitikat minu suunas et neid häiris see pasun, kas see on normaalne et inimestel on selline suhtumine.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                  Mis seal salata, kuigi atmosfäär on staadionil kohustuslik asi, mulle ka need pasunad ei meeldi. Teevad koledat inisevat häält ja eriti hirmus on kui korraga rohkem kui ühte puhutakse... See kuulmiselamus on küll täielik koshmaar.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                    pasunad on lahedad ikkagi

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                      tleb licalt tartu publik elama panna licalt algatajaid on vaja

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                        Njah mulle tundub et Merkuur suudab aint Tartus selle väikesel väljakul mängida aga suurematel on vesi ahjus
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                          kle kaitz..mingi lammas oled ve???viljandi ei oska kuskil m2ngida aga kus siis sinu arust transiga m2ngiti??? idikas m6tle ka enne kui r22gid!kui merkuuri ja viljandi m2ngu ei n2inud sis ytlen sulle palju sööte suutis viljandi teha....2-3 söötu ja sis pall oli j2lle audis aga merkuur lypsis teid haledalt nii et t6mba perse oma jutuga!!!saage yle oma kaotusest

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                            Originally posted by Ono


                            Originally posted by Davids


                            Originally posted by efafan


                            Originally posted by Davids

                            TVMK ei v22rinud seda v6itu
                            TVMK lõi oma olukorrad ära. Merkuur ei löönud oma olukordi ära. TVMK võitis mängu 2-0. Merkuur kaotas mängu 0-2. --> Järeldus: TVMK oli võitu väärt.
                            Me ei saa pärast iga mängu kirema hakata, et Merkuur oli parem ja vastase võit/viik on ebaõiglane - tugevam, kogenum võidab ja vaatamata Tartu meeskonna parematele võimalustele pani TVMK seekord oma paremuse maksma...
                            Kohtunik pani tyra ja Merkuur pidi m2ngima 10 mehega see oli probleem ja sellep2rast TVMK v6itis ja jutul l6pp
                            Kohtunik ei pand sugugi seda samust, õpi parem mängu vaatama.
                            Merkuur oleks pidanud ise alguses ära lööma.

                            Mida sa konn hyppad 6pi ise m2ngu waatama ma v2ga kahtlen kas sa yldse kohal olid?!
                            \"T2nu\" kohtunikule Merkuur kaotoas!!!!!!!!!!!!!!!
                            742617000027
                            (sic)
                            (515)
                            MAGGOT

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                              Originally posted by Ono


                              Originally posted by malagar


                              Oleks pidand ära lööma jah , nagu ma juba varem ütlesin aga kohtunik rikkus Ottšikule 2 kahtlast kollast andes mängu ära
                              Ma ei tea, mis mängu küll sina vaatasid.
                              Oleks aeg paremaid vabandusi aeg välja hakata, kui kohtuniku rikub mängu ära.
                              Ise olin tartlasena Merkuuri poolt ja arvan, et teine kollane oli õigustatud.
                              Esimen polnud j2relikult
                              742617000027
                              (sic)
                              (515)
                              MAGGOT

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                                Originally posted by bomb


                                Noh Tartu publik kahjuks ajab sassi jalgpalli tennis ja golfiga. Kuigi mina seekord puhkusin pasunat natuke tagasihoidlikult olgugi veel et jäin hiljaks kostis publiku seas kriitikat minu suunas et neid häiris see pasun, kas see on normaalne et inimestel on selline suhtumine.
                                Osta uus pasun.

                                Davids:

                                Olin küll kohal ja nina all toimus viga ja rahune maha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X