320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

    Originally posted by ROOTSI KUNN


    P.S. Paadunud Tammeka fännina pean praegu tunnistama ,et omavahelise mängus panustaksin kindlalt Merkuurile :P aga loodame ,et nii see ei jää.
    Perspektiivis on Tammekal eelis, seal on vähemalt korralik klubi toimima saadud. Tänu Merkuurile aga on Tartus ka jalgpallile tähelepanu pöörama hakatud ja rahad liikuma läinud.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

      Arvata võis ,et vahepeal kadunud pojad Tjunin ja Gussev, Merkuuris lammutama hakkavad. Täna siis kummaltki kaks kolli. Mida edasi seda paremaks Merkuuri koostöö kindlasti läheb aga medalit siiski ennustada ei julgeks. Fanera võitis küll täna Transi ,kuid erilist muljet nende mäng mulle ei jätnud ja Akranese vastu läheb neil sellise mänguga küll raskeks. Igatahes on Merkuuri viimased mängud jätnud hea mulje ja loodame ,et punkte võetakse ka liidrilt, Levadialt.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

        Merkuur on muutnud päris huvitavaks meeskonnaks jah, aga seda veel ei usuks et nad Levadialt praeguse vormi juures punkte võiks võtta. muidugi , pall on ümmargune ...
        Huvitav veel asja juures on et Flora ei hoia enam kümne küünega oma kasvatatud mängijatest kinni. Juba hooaja eel andis ta Transile ja TVMK-le mehi, samuti lasti Meerits suurema kärata Tammekasse, kuigi Pohlak vist eelistanudks tema siirdumist Merkuuri. Ja viimati siis Vl. Gussev Valgast Merkuuri.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

          olen eesti elust pisut eemal - kuidas need Gussevid ja Tjunin Merkuuri joudsid ?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

            Anti kinga neile Trelleborgist, st. ühele Gussevile ja Tjuninile.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

              0-0 viik Levadiaga väga hea tulemus ja muud ei midagi.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                Väga lähedal oli Eesti meistriliiga liidri skalp. Kahju, et tartlased kolme võidupunkti kätte ei saanud.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                  Originally posted by Martin


                  Väga lähedal oli Eesti meistriliiga liidri skalp. Kahju, et tartlased kolme võidupunkti kätte ei saanud.
                  Ja sa isegi ei kujuta ette ,kui lähedal see skalp oli. Ma ütleks ,et Levadial vedas sea moodi ,et viigi kätte said. Petersoo pressiteade on viisakalt öeldes pläma. Võimalused olidki vaid Merkuuril ja neid oli 4-5 . Kogu mäng oli Merkuuri kontrolli all. Ilus mäng ja hea meeskonnatöö. Tõeline maiuspala kohalikule vutisõbrale.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                    Rootsi kunn muideks varsti tuleb Floraga mäng ehk Flora an ainus võiskond kellelt pole Merkuur punkti võtnud ning veel Merkuuri kodus. Loodan et Merkuur teeb sama hea mängu ning kui Flora võidab on ta tiitlikonkurentsis tagasi tänu mekuurile kes võttis punkte TVMK kui ka Levadialt.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                      Ma natuke Kunniga vaidleks :P Mekuuril oli häid võimalusi tõesti vist 4 või 5. Samas suutis ka Levadia kolmel korral täiesti arusaamatutest kohtadest mööda lüüa (a\'a kolme meetri pealt) ja esimese poolaja lõpupoole jäi Lepmets ühe korra Nahki tsenderdusele järgnenud pealöögile lihtsalt ette. Nii et õnne ja ebaõnne tundsid mõlemad pooled. Usun, et viik oli täiesti õiglane tulemus.

                      Kuigi jah, Merkuuri võit oleks väga magus olnud

                      Ahjaa - Merkuur ja pronks ... no ei juhtu 11 vooruga (hetkel küll kesise vormiga) TVMK vastu 15 punkti tagasi teha ... ma olen nõus kihla vedama, et seda ei juhtu. Aga kui Merkuur järgmise kahe vooruga (vastasteks Valga ja Viljandi) TVMK vastu (vastased Flora ja Levadia) 6 punkti tagasi võidab, siis ma ehk enam nii kindel pole
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                        Seeaasta on liiga vara, et esikolmikusse murda liiga pikk vahe ning ma ei usu , et TVMK laseks ennast klohmida VAlga ja Lootuste, ning Tulevikkude käest.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                          Igatahes tegi eilne viik tabeli ülaosa väga pingeliseks. Järgmised mängud TVMK - Flora ja TVMK - Levadia on juba tõelised maiuspalad. Kavatsen ka arvatavasti mõlemale mängule kohale minna.
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                            Vaid 13 punkti Florani! Las minna, Merkuur!

                            Täna tehti siis Valga pulbriks. Ja Merkuur ei saanud ühtegi kollas, seda ikka iga päev ei juhtu!

                            FC Valga – JK Merkuur Tartu 1:7 (0:1)
                            Väravad: 57. A. Antonov - 30. pen. Arutjunjan, 47., 67. Bazjukin, 48. Vitali Gussev, 59. Tjunin, 69. Sereda, 83. Vladislav Gussev
                            Hoiatus: 30. Taska
                            FC Valga: Reelo, Vanna, Mazurkevitš, Dupikov, Taska, I. Valejev (46. M. Haavistu), Kaukvere, Tükk, A. Antonov, Savotškin (74. Kägo), Girišin.
                            JK Merkuur: Lepmets, Ottšik, Arutjunjan (67. V. Ivanov), Kasimir, Tjunin, Sereda (74. K. Karin), Vitali Gussev, Bazjukin, J. Leitan, N. Lõsanov, Zartšenko (46. Vladislav Gussev).
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                              Merkuur järgmine aasta loodan et esikolmikus.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                                Merkuur ikka tõsieslt ässama hakanud. vorm on momendil super, loodame et see nii ka jääb. selge on see praeguse vormiga teeks merkuur tammekaga mida ise tahax. 15. tuleb saun. 23. võib päris huvitav tulla, ei suuda ära oodata pakun, et rahvast voolab kah kohale selle aasta meistrilliga rekordi vääriliselt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X