320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

    Lahe olex vaadata kuidas kohtuvad s6prusm2ngus tammeka ja merkuur ja ma usun et rahavast olex ikke v222222222ga palju

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

      Kevadel pidi kohtumine olema aga Tammeka pettis merkuuri ning Merkuuri vastaseks oli Tammeka 2 keda klohmiti aga midagi see ei arendanud merkuuri. hiljem kuulsin kellegilt et tanneka treenner ei tahtnud 1 koosesiuga pallida sest see viib moraali alla ja tekitab vigastusi. See ei ole ilus tammeka poolt, on loogiline et merkuur tahtis pallida 1 tammeka kooseisu vastu mitte duublite. aga viimane kohtumine valga vastu on Tammekale hoiatuseks, et Tartu parim klubi on Merkuur. Kui loosiga veab siis karikasarjas tuleb see aasta see kohtumine.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

        Tulevikuga mäng oli sama masendav kui ilm tol hetkel aga loodan et peale kehva mängu tuleb ka helge mäng.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

          küll tulevad veel võidud
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

            Algselt postitas bomb


            Tulevikuga mäng oli sama masendav kui ilm tol hetkel aga loodan et peale kehva mängu tuleb ka helge mäng.
            Ma loodan, et sa õpid kirjavahemärke kasutama.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

              Kallis Eesti rahavas mina k2ll aru ei saa miks te toetate nii nimetatud Narva MERKUURI toetage parem Tammekat,kes j2rgmisel hooajal hakkab k2rgliigas m2ngima kes v2hemasti on t2esti Tartust
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                Algselt postitas kaitz


                Kallis Eesti rahavas mina k2ll aru ei saa miks te toetate nii nimetatud Narva MERKUURI toetage parem Tammekat,kes j2rgmisel hooajal hakkab k2rgliigas m2ngima kes v2hemasti on t2esti Tartust
                Miks sa toetad Flora Tallinna Tulevikku ?
                Toeta parem tabivere torpeedot, siis oled kõva patrioot.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                  Algselt postitas Ono


                  Algselt postitas bomb


                  Tulevikuga mäng oli sama masendav kui ilm tol hetkel aga loodan et peale kehva mängu tuleb ka helge mäng.
                  Ma loodan, et sa õpid kirjavahemärke kasutama.

                  näe palun Ono - http://www.eki.ee/

                  huvitavat lugemist
                  .

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                    Ono Ono edasi Narva Merkuur
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                      Algselt postitas kaitz


                      Ono Ono edasi Narva Merkuur
                      Edasi igatahes, floral ei kipu see mäng aint kahjuks seal viljandis viimasel ajal sujuma.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                        http://www.postimees.ee/230804/tartu_postimees/142397.php

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                          Tulen just Merkuur-Flora mängult. Raiskraiskraisk. Nagu Eesti holland oleks olnud. Peaaegu. Imelik värin on sees kuigi ise väga Merkuuri fänn ei ole. Kes veel ei tea, siis Merkuur juhtis 3-1, aga sai lõpus 5-3 ära. Oleks tartlased lõpuni vastu pidanud, oleks ikka paras pauk küll olnud. Kuni 85 minutini oli merkuur ikka igatpidi üle, aga lõpus võttis kogemus oma. Allaselt kaks väravat. Sellist mängu pole kaua olnud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                            Algselt postitas gaskoff


                            Tulen just Merkuur-Flora mängult. Raiskraiskraisk. Nagu Eesti holland oleks olnud. Peaaegu. Imelik värin on sees kuigi ise väga Merkuuri fänn ei ole. Kes veel ei tea, siis Merkuur juhtis 3-1, aga sai lõpus 5-3 ära. Oleks tartlased lõpuni vastu pidanud, oleks ikka paras pauk küll olnud. Kuni 85 minutini oli merkuur ikka igatpidi üle, aga lõpus võttis kogemus oma. Allaselt kaks väravat. Sellist mängu pole kaua olnud.
                            Owned bitch! Pole ammu nii rõõmus olnud seda skoori vaadates, vähemalt suutsid florakad lõpus venemeelsele merkuurile koha kätte näidata!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                              pane p6lema ennast Treze sa ei n2inud kui hullult merkuur yle oliflora on ikke paras pask licalt merkuur lasi l6pus liiga l6dvax,aga kyll merkuur flora 2ra ka v6idab tra kui palju 6nne v6ib neil florakatel olla

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                                Algselt postitas kaigas


                                pane p6lema ennast Treze sa ei n2inud kui hullult merkuur yle oliflora on ikke paras pask licalt merkuur lasi l6pus liiga l6dvax,aga kyll merkuur flora 2ra ka v6idab tra kui palju 6nne v6ib neil florakatel olla
                                Kui sa tikud ja bensiini annad, siis ma võin proovida..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X