320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

    Algselt postitas kaitz


    eh eh NARVA MERKUUR LUTT VALGALT 1-2
    Talueit sai ka uudised paari päevase aegumisega teada. Tubli! Hea, et info ikka maakolkas liigub, kuigi väärastunud kujul, kuid mis teha. Lehti ju pole, ju tuleb asju lihtsalt üksteisele jutustada ja siis lähevad ikka mõned detailid sassi.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

      Algselt postitas Martin


      Algselt postitas kaitz


      eh eh NARVA MERKUUR LUTT VALGALT 1-2
      Talueit sai ka uudised paari päevase aegumisega teada. Tubli! Hea, et info ikka maakolkas liigub, kuigi väärastunud kujul, kuid mis teha. Lehti ju pole, ju tuleb asju lihtsalt üksteisele jutustada ja siis lähevad ikka mõned detailid sassi.
      Hästi öeldud

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

        Mina pean kaotuste põhjuseks hooaja lõppu ning Narva spurti mis lõi Merkuuri rütmi sassi samuti rutiini ning sellise mõtte kinnistumist nagu 5 koht on vakantne ning keegi ei ohusta seda sest hooaeg lõpeb. AGA loodan et viimaste mängude esitus tuleb hea, et moraalselt ilusasti lõpetada.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

          Jaja nii ta on,aga Tammeka on Tartu parim sats: , seal ju mängib üks mulk kah igatahes soovin Tammekale järgmiseks hooajaks jõudu ja ,et nad NARVA MERKUURI SELJATAVAD
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

            Algselt postitas kaitz


            Jaja nii ta on,aga Tammeka on Tartu parim sats: , seal ju mängib üks mulk kah igatahes soovin Tammekale järgmiseks hooajaks jõudu ja ,et nad NARVA MERKUURI SELJATAVAD
            Olgugi et olen Arsenali tuline poolehoidja ja toetan Merkuuri ning Tammekat kõigest pisukesest kodulinna patriotismist ei saa ma vaiki olla kui sellist lolli ila näen.
            Jah mängib Tammekas endine tuleviku mees Orav nimeks hea küll . See teadmine pole miskit kavalat . Aga kumb on Tartu parim sats selgub tuleval aastal, agailmselti kaldub vaekauss Merkuuri kasuks. Ja mis puutub sellesse narva Merkuuri juttu siis kuradi talueit kui midagi asjalikku öelda ei ole , kobi oma teemasse ja lüpsa oma lehmi seal
            kaua võib üks loll üht vana ja aegunud repliiki kedrata

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

              Algselt postitas malagar
              Ja mis puutub sellesse narva Merkuuri juttu siis kuradi talueit kui midagi asjalikku öelda ei ole , kobi oma teemasse ja lüpsa oma lehmi seal
              kaua võib üks loll üht vana ja aegunud repliiki kedrata
              Ära ärritu. Mis sa ikka teeksid, kui klubi, mida sa toetad on tegelt Flora. Kuigi väga tahad, et oleks Tulevik. Kuid ei ole, sest klubi ise ei saa sittagi otsustada ja kõik paremad tõmmatakse minema. Just a feeder club for Flora. Tuleviku Flora võiks isegi öelda või Flora Tulevik. Karm reaalsus, ma oleks ka sellises olukorras masendunud ja vinguks teiste kallal nigu Kaitz.

              Meil on aga Merkuur ja Tammeka
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                njah eks ma kipun unustama , et Tulevikul puudub helge tulevik

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                  krt j2rgminekord kui n2en seda jubu merkuuri m2ngul tlex paar s6na öelda krdi pedekas on see kaitz

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                    Algselt postitas kaigas


                    krt j2rgminekord kui n2en seda jubu merkuuri m2ngul tlex paar s6na öelda krdi pedekas on see kaitz
                    Oled kindel,et on vä?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                      Kas proovisid järgi?
                      Igal juhul tahaks juba Tammeka - Merkuuri mängu näha. Ilmselt ettevalmistusperiooodil nad enam ei kohtu nii nagu vanasti - rivaalid ju.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                        Tekkis täna vaidlus ühe inimesega teemal Merkuuri paremik Eesti koondisse. Mina olen arvamusel, et Kasimir, Vitali Gussev, ning Arutjunjan oleks küll koondisematerjal. Pean silmas siis A koondist. Vitali peaks veel paar aastat arenema. Mis teie arvate?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                          kasimir v6ix kyll v2hemalt varumees olla aga mitte kaitse positsioonil vaid poolkaitses

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                            Algselt postitas Amadeus


                            Kas proovisid järgi?
                            Igal juhul tahaks juba Tammeka - Merkuuri mängu näha. Ilmselt ettevalmistusperiooodil nad enam ei kohtu nii nagu vanasti - rivaalid ju.
                            Kuulda on olnud,et hooaja lõpuks ikka ühe \"madina\" teevad...,aga kel rohkem infi,võiks märku anda!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                              Tartu Mekuuri vv Sergei Lepmest eesti U-19 väravavaht

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                                Algselt postitas Robinho
                                Tekkis täna vaidlus ühe inimesega teemal Merkuuri paremik Eesti koondisse. Mina olen arvamusel, et Kasimir, Vitali Gussev, ning Arutjunjan oleks küll koondisematerjal. Pean silmas siis A koondist. Vitali peaks veel paar aastat arenema. Mis teie arvate?
                                Olen Robinhoga Kasimiri osas vägagi nõus, Siksten on üks Merkuuri kindlamaid mängumehi (loe: mängija, kes ei vea meeskonda kunagi alt). Muidugi on tal juba vanus selline (24 aastat), millega Eesti koondise huviorbiiti kuidagi ei taha enam jõuda. Hetkel on ju kõik uued koondislased alla U20 poisid, ühtegi vanameistri case\'i (a la Fredi Bobic Saksa koondises) ette näidata pole.

                                Vitali Gussev on juba U21 koondises, hea mängu korral liigub temagi A-koondise suunas. Seevastu Arutjunjan on küll suht lambikas pakkumine sinu poolt, eelkõige kodakondsuse puudumise pärast. Mees on küll Merkuuri meeskonnahing, kuid kui kodakondsust pole, siis ei saa rääkida ka rahvuskoondise materjalist.


                                Kommentaar

                                Working...
                                X