320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

    2kki keegi teab merkuuri ja valga seisu ja r22gix veidikene m2ngust???

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

      JK Merkuur - FC Valga 3:0

      kõik väravad löödi teisel poolajal. nägin esimest poolaega, siis oli enam-vähem võrdne (veidi merkuur oli aktiivsem). samas momente oli valgal rohkem.
      www.jktulevik.ee

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

        Vaatan tulemus vastab meeskondade tasemevahele.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

          Algselt postitas bomb


          Vaatan tulemus vastab meeskondade tasemevahele.
          Piisab vaid ühest kobistavast hooajast ja juba Tartu fännid tõusevad ära. Ei ole vist vahet nendel Tartu kossufännidel ja jalkafännidel.

          Kukkumine on valus.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

            kle hoia oma suu kinni exsa t6mba ise kortsu ennast ja pne t2hele et tartu akkab lypsmadebiilik noh kui ei tia millest r22gid sis hoia suu kinni vms

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

              asdf, Martin, Jux ja teised Tarbatu mehed, kas teil on vesi halb osades linnaosades, et muist teie kaaslinlastest nõnda ära keeravad nagu kaigas ja see slipknoti nimekameelon?
              www.jalgpall.ee
              http://www.last.fm/user/lennartk

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                jah vesi ona v2ga halb!!!ma nyd hoian suu kinni ja lasen teil tarkadel rebida koomikud nagu te olete

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                  Algselt postitas kaigas


                  kle hoia oma suu kinni exsa t6mba ise kortsu ennast ja pne t2hele et tartu akkab lypsmadebiilik noh kui ei tia millest r22gid sis hoia suu kinni vms
                  Eks seda ole näha, kas lüpsab või on lüpstav. :P

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                    Algselt postitas kaigas


                    kle hoia oma suu kinni exsa t6mba ise kortsu ennast ja pne t2hele et tartu akkab lypsmadebiilik noh kui ei tia millest r22gid sis hoia suu kinni vms
                    Sinu post peegeldab Tartu kossufänni IQ taset ning aeg näitab kas ka vutifänni oma.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                      Algselt postitas PraS

                      Sinu post peegeldab Tartu kossufänni IQ taset ning aeg näitab kas ka vutifänni oma.
                      Oo suuraju Tallinnast, jaga meile oma lõpmatut ja suurt tarkust.
                      Küsimus: Kas Tallinnas kah kossufänne on? Tahaks nagu oma IQ -d nendega võrrelda...aga näed, pole veel senimaani ühtegi näinud.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                        Algselt postitas PraS



                        Piisab vaid ühest kobistavast hooajast ja juba Tartu fännid tõusevad ära. Ei ole vist vahet nendel Tartu kossufännidel ja jalkafännidel.

                        Kukkumine on valus.
                        Uus mr. negatiivne. Eelmisel hooajal Valga muidugi loputas Tartut, on hooaegade vahel kovasti taiendust saanud, samas kui MErkuur onnorgenenud. Oh... wait...
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                          Algselt postitas Jaan


                          Algselt postitas PraS



                          Piisab vaid ühest kobistavast hooajast ja juba Tartu fännid tõusevad ära. Ei ole vist vahet nendel Tartu kossufännidel ja jalkafännidel.

                          Kukkumine on valus.
                          Uus mr. negatiivne. Eelmisel hooajal Valga muidugi loputas Tartut, on hooaegade vahel kovasti taiendust saanud, samas kui MErkuur onnorgenenud. Oh... wait...
                          Kus ma väitsin, et Valga loputas tartlasi? Jaan kuda on tsurkadele pöialt hoida?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                            Algselt postitas PraS

                            Kus ma väitsin, et Valga loputas tartlasi? Jaan kuda on tsurkadele pöialt hoida?
                            Selline mulje ju jai su sonavotust. 3-0 on toesti taiesti adekvaatne tasemevahe peegeldus. Kust aga jareldad, et \"tshurkadele\" poialt hoian? Palun osuta mulle koht, kus midagi sellist vaitsin! Sul kui kesk-Eesti maakohast parit inimesel on ehk raske aru saada, aga enamus venelasi on taiesti normaalsed inimesed. Idioote on ka eestlaste hulgas.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                              Algselt postitas Jaan


                              Algselt postitas PraS

                              Kus ma väitsin, et Valga loputas tartlasi? Jaan kuda on tsurkadele pöialt hoida?
                              Kust aga jareldad, et \"tshurkadele\" poialt hoian? Palun osuta mulle koht, kus midagi sellist vaitsin! Sul kui kesk-Eesti maakohast parit inimesel on ehk raske aru saada, aga enamus venelasi on taiesti normaalsed inimesed. Idioote on ka eestlaste hulgas.
                              On jäänud mulje, et sa ei poolda Florat ja kogu seda süsteemi, siis seega pooldad kõike mis flora vastu astub. Ju ma eksin siis. Või mitte?
                              Täiesti päri olen sinuga, et enamus venelasi on täitsa toredad. Aga ei saa ma mitte päri olla sellega, et meeskond koosneb peaasjalikult just nendest ja mitte eesti poistest.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                                Sõprus venelasega on enamasti palju meeldivam kui mingi eestlasega!
                                Ja karta on, et liigas ei jäta valga asju niimodi. Mina panen oma kaardid igatahes Valga peale.
                                PraS ürita olla! See, et sa räppari nime paned omale ei tee sust veel gängsta neegrit - ürita vähem ironiseerida ja möliseda!
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X