320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

    Algselt postitas sosku


    Merkuur saab nüüd lugeda neid viimaseid tunde, mil nad viiendad on. Sest kolmapäeval tuiskab Tulevik neist mööda nagu vormel s#ttuvast koerast ja pühapäeva õhtuks on vahe juba 4 punkti mulkide kasuks.
    Merkuuri niigi lühikesest mängijatevalikust jääb TVMK mänguks kaartidega eemale koguni 4 meest. Neemelo saab oma väravatekontosse jälle tubli lisa.

    sosku ma arvan et nyd v6ix veic koomale t6mmata arvestades mis super m2ngu tulevik dynamo vastu tegi

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

      Algselt postitas kaigas
      sosku ma arvan et nyd v6ix veic koomale t6mmata arvestades mis super m2ngu tulevik dynamo vastu tegi
      S*it happens! Kes seda oleks võinud teada, et just nii läheb. Jalgpall on üllatusterohke mäng.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

        Algselt postitas Bobik


        Merkur (sihilikult) - TVMK 1-3 (1-1)

        TVMK ei vääri sellise mänguga pronksmedaleid ka
        Merkuur isegi punnitas hästi, kuid rünne on ikka vääga hambutu.
        Merkuri fännid lubasid kohtunikule tappa anda. Samal ajal Falcki (loe: fak it) turvamehed sülitasid enda ette ja jorisesid võõrkeelset teksti edasi. Keda kotib, eks?
        Esimene TVMK värav Smirovilt. Neemelo andis keskväljalt Smirovile äärele palli, kes jooksis rahulikult kaks Merkuuri kaitsjat üle ja lõi tagumisse nurka. Kena mäng! Kahjuks ainus kena hetk TVMK poolelt. Teise lõi Neemelo, kelle vastu pall põrkas. Positsioonivalik suurepärane.
        Kolmas löödi mängu üleajal.latist, vastu vv\'d, vastu posti vist ja siis kuidagi lpuks väravasse. Selleks hetkeks oli nii pime, et põhimõtteliselt ei näinud enam ühest platsi otsast teiseni. uskumatu pimesiku mäng käis viimased veerand tundi. Meistriliiga? Sügis?

        Pealtvaatajaid u. 150-200
        meistrid võidavad ka sita mänguga..

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

          Oleks huvitavaks läinud,kui tvmk oleks 1-e punkti saanud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

            Algselt postitas Bobik


            Merkur (sihilikult) - TVMK 1-3 (1-1)

            TVMK ei vääri sellise mänguga pronksmedaleid ka
            Merkuur isegi punnitas hästi, kuid rünne on ikka vääga hambutu.
            Merkuri fännid lubasid kohtunikule tappa anda. Samal ajal Falcki (loe: fak it) turvamehed sülitasid enda ette ja jorisesid võõrkeelset teksti edasi. Keda kotib, eks?
            Esimene TVMK värav Smirovilt. Neemelo andis keskväljalt Smirovile äärele palli, kes jooksis rahulikult kaks Merkuuri kaitsjat üle ja lõi tagumisse nurka. Kena mäng! Kahjuks ainus kena hetk TVMK poolelt. Teise lõi Neemelo, kelle vastu pall põrkas. Positsioonivalik suurepärane.
            Kolmas löödi mängu üleajal.latist, vastu vv\'d, vastu posti vist ja siis kuidagi lpuks väravasse. Selleks hetkeks oli nii pime, et põhimõtteliselt ei näinud enam ühest platsi otsast teiseni. uskumatu pimesiku mäng käis viimased veerand tundi. Meistriliiga? Sügis?

            Pealtvaatajaid u. 150-200
            Ega suurt midagi lisada ei ole. Üsna mannetu mäng fanera poolt, samas ei tekkinud mul kordagi kahtlust, et nad kolm punkti koju viivad. Merkuuri värav oli ilus pomm trahvikasti joonelt otse õhust lati alla, kuid pall lendas üsna värava keskele ning kui Telesh oleks õigel kohal seisnud, oleks seegi värav tulemata jäänud. Aga oleks on oleks...
            Ja publikut ei olnud üle saja kohe kindlasti.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

              Algselt postitas norsk


              Ja publikut ei olnud üle saja kohe kindlasti.
              Publikut oli umbes 20 vene joodikut ja mina. Ja pallipoisid.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                Algselt postitas Jyrka


                Algselt postitas norsk


                Ja publikut ei olnud üle saja kohe kindlasti.
                Publikut oli umbes 20 vene joodikut ja mina. Ja pallipoisid.
                Lõpeta ära, meie Siimuga olime ka. Seega 20 vene joodikut, sina, meie Siimuga ja pallipoisid. Tegelt võis neid vene joodikuid ka rohkem olla. Aga vähemalt tegid nad head reporteritööd.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                  21 vene joodikut,kuna ma olin kah

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                    Tänu neile tean ma nüüd ka TVMK meeste nimesid. Širmelise nimi on Gültšitai, Kacanovs on Buratino ja kõigi teiste nimi on ilmselt Nastinka.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                      Väga sümpaatselt panid punased vinku-vendade vastu, peab mainima. Uskusin seisul 1:1, et nii võib ka jääda. Kahjuks lasti tölpadel siiski ära lüüa. Aga midagi teha pole, kui meeskond tühjaks imeti. Pink on tühi ja platsile ka kedagi panna pole. Mehed mängivad positsioonidelt väljas ning isegi Ivan ise pandi platsile. Igal postitsioonil on meestest puudust, tipuründajaks polegi kedagi panna. Loodetavasti vahetub merku juhtkond ning saadakse aru, et laenul olevad mehed oleks tark tagasi tuua ning meeskond ON arenemisvõimeline! Sikstenist tuntakse tugevalt puudust. Oeh, rasked ajad siinpool sood...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                        Algselt postitas arvaja


                        21 vene joodikut,kuna ma olin kah
                        miks sa arvad, et sina ei või üks kahekümnest olla?
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                          Algselt postitas kaala


                          Algselt postitas arvaja


                          21 vene joodikut,kuna ma olin kah
                          miks sa arvad, et sina ei või üks kahekümnest olla?
                          6ige m2rkus:P
                          Algselt postitas tank
                          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                            Eile löödi väga ilusad väravad punaste poolt. Usja lipsas nelja triibulise vahelt läbi ja tõsti palli üle Kaasi ka veel. Suurepärane! Ivanov lõi oma firmavärava ka ära. Viies koht muutub aina kindlamaks. Tubli, Merkuur!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                              Algselt postitas Robinho


                              Eile löödi väga ilusad väravad punaste poolt. Usja lipsas nelja triibulise vahelt läbi ja tõsti palli üle Kaasi ka veel. Suurepärane! Ivanov lõi oma firmavärava ka ära. Viies koht muutub aina kindlamaks. Tubli, Merkuur!
                              Kas sina olid üks neist, kes plekkpurke pildus? Järgmine kord lehvita, sellise massi seast juba märkab.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Merkuur kõrgliigas\'

                                Eilses kodum2ngus Merkuuril m6ni vahetusmees oli?
                                Algselt postitas tank
                                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X