320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Maag

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Maag\'

    Algselt postitas gaskoff


    Oh ha\"da-ha\"dakest...
    Maagil on v6imatu Eestis ma\"ngida, sest kohtunikud on k6ik Pohlaku ka\"paalused ja kiusavad ausais inimesi! Kui hr. Kasimir ma\"ngimise asemel kohtunikega mo\"liseb ja poisikene Aljosha Kesiganes maaslamavale florakale \"suka stavai\" karjub, siis peaks kohtunik neid kaartidega korrale kutsuma. Ehk hakkab siis ma\"ng paremini edenema.

    Mina enam JK Maagi koduma\"nge vaatama ei la\"he, sest teist nii ebasportlikku v6istkonda Eestis ei ole.

    Ega Flora mängijad kah paremad ei olnud. Pidevalt oli mölisemist kohtunike kallal.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Maag\'

      Niipalju kui mina olen jalgpallis olnud, siis koguaeg on kannatajaks kohtunikud, sest nende peale on kerge kriitikat ajada.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Maag\'

        Algselt postitas gaskoff


        Oh ha\"da-ha\"dakest...
        Maagil on v6imatu Eestis ma\"ngida, sest kohtunikud on k6ik Pohlaku ka\"paalused ja kiusavad ausais inimesi! Kui hr. Kasimir ma\"ngimise asemel kohtunikega mo\"liseb ja poisikene Aljosha Kesiganes maaslamavale florakale \"suka stavai\" karjub, siis peaks kohtunik neid kaartidega korrale kutsuma. Ehk hakkab siis ma\"ng paremini edenema.

        Mina enam JK Maagi koduma\"nge vaatama ei la\"he, sest teist nii ebasportlikku v6istkonda Eestis ei ole.
        Sa teed praegu Maagile tõesti ülekohut, tundub, et sa pole varem eriti Maagi mänge vaatamas käinud. Mis moodi Maag nüüd kellegist väga ebasportlikum on? Tänavuse hooaja mängude põhjal seda väita ei saa. Mis puutub viimastesse vastasseisudesse Maagi ja Flora vahel, siis parem võrdle kaartide arvu ja värvi. Pealegi oli just Sander Post see, kes kolmapäevases karikamängus rahvale keskmist sõrme näitas, ropendamist on aga kuulda ka florakate ridades. Kui sa nüüd tähelepanelikult minu juttu loed, siis näed, et ma ei väida, et Flora kõiges süüdi on. Ma väidan, et Maagi fännide ja mängjate süüdistamine toorutsemises ning ebasportlikuses on rohkem stereotüüpne eelarvamus. Enamik publikust istus vaikselt, paraku, ning kohtuniku kallal õiendamine on jalgpallis samuti, paraku, täiesti tavaline nähtus.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Maag\'

          Algselt postitas bomb


          Niipalju kui mina olen jalgpallis olnud, siis koguaeg on kannatajaks kohtunikud, sest nende peale on kerge kriitikat ajada.
          miks su sõpradest ülekaalulised ja maarja kooli abituriendid siis väljaku kõrval nii lolli iba suust välja ajavad? maagi publik ja mängijad tunduvad olevat võrdelises seoses ajutegevuse poolest, mängijate suust ei kuule muud kui ähvardusi ja roppusi ning kõik nende sõbrad nosivad väljaku kõrval sihvkasi ja lubavad kohtuniku ära tappa. ja muidugi üks tola mängib pasunaga a-rühma...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Maag\'

            Yeah ..
            MU FCUK

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Maag\'

              Algselt postitas Ono


              Algselt postitas bomb


              Niipalju kui mina olen jalgpallis olnud, siis koguaeg on kannatajaks kohtunikud, sest nende peale on kerge kriitikat ajada.
              miks su sõpradest ülekaalulised ja maarja kooli abituriendid siis väljaku kõrval nii lolli iba suust välja ajavad? maagi publik ja mängijad tunduvad olevat võrdelises seoses ajutegevuse poolest, mängijate suust ei kuule muud kui ähvardusi ja roppusi ning kõik nende sõbrad nosivad väljaku kõrval sihvkasi ja lubavad kohtuniku ära tappa. ja muidugi üks tola mängib pasunaga a-rühma...

              vähemalt teeb ta midagi seal platsi ääres

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                Algselt postitas Ono


                Algselt postitas bomb


                Niipalju kui mina olen jalgpallis olnud, siis koguaeg on kannatajaks kohtunikud, sest nende peale on kerge kriitikat ajada.
                miks su sõpradest ülekaalulised ja maarja kooli abituriendid siis väljaku kõrval nii lolli iba suust välja ajavad? maagi publik ja mängijad tunduvad olevat võrdelises seoses ajutegevuse poolest, mängijate suust ei kuule muud kui ähvardusi ja roppusi ning kõik nende sõbrad nosivad väljaku kõrval sihvkasi ja lubavad kohtuniku ära tappa. ja muidugi üks tola mängib pasunaga a-rühma...
                Ma täiseti nõus sellega
                Pain is temporary, honour lasts forever...

                www.fcotepaa.ee

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                  olin ka antud mängul ...ega jah olen küll tartu satside poolt aga fännindus on ikka nõrk .Kohal oli kindlalt rohkem flora fänne , kui need neli :P kes tegid nii palju häält, et terve paarisajane publik neid vaatas ja vaikis. Tänu omade toetusele vast see flora võitiski! Bomerman on oma pasunaga kohal aga ei midagi muud siis kui flora omad laulma hakkasid siis veidi puhus oma pasunat ja kõik??? EI mingit kaasa elamist . Bomb ainult siin meenutab mingeid ropka tüüpe. kiidab maagi ja sõimab florat, materdab tammekat - hull vend. Ja nagu eelpool mainitud ei ole ka enam soovi maagi kodumänge vaatama minna väga ebasportlik võistkond.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                    kiidate flora fänne jah ??? masendav!
                    nendel tuleb see hääleke vaid siis suust välja, kui kerge bromill on sees :S
                    mõtle kui anda tublidele maagi fännidele alkot...flora fännidest hakkaks kahju lihtsalt!

                    Maagil on palju fänne, paljud tulevad lihtsalt Ilusat mängu vaatama, mitte sinna täispeaga laulma!
                    See, kui sõimatakse mängijaid/kohtunike, see on täiesti tavaline, igas mängus toimub seda!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                      Algselt postitas hotcocacola


                      kiidate flora fänne jah ??? masendav!
                      nendel tuleb see hääleke vaid siis suust välja, kui kerge bromill on sees :S
                      mõtle kui anda tublidele maagi fännidele alkot...flora fännidest hakkaks kahju lihtsalt!

                      Maagil on palju fänne, paljud tulevad lihtsalt Ilusat mängu vaatama, mitte sinna täispeaga laulma!
                      See, kui sõimatakse mängijaid/kohtunike, see on täiesti tavaline, igas mängus toimub seda!
                      Kuule mees, kas sa tahad oma jutuga öelda seda, et kõigil Flora fännidel, kes mängudel häält teevad, on ilmtingimata promill sees? Sinu suureks kurvastuseks pean ütlema, et me neljakesi elasime omadele kaasa, sest oli soov näha Florat võitmas, mitte mingi \"kerge bromilli\" pärast, mis on tegelikult alusetu süüdistus.
                      Aga peace! Ma loodan, et sa saad varsti aru, et kaine peaga on ka võimalik laulda

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                        Algselt postitas Diana

                        Ma loodan, et sa saad varsti aru, et kaine peaga on ka võimalik laulda
                        Diana ma ei usu sind

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                          Sorry!
                          Tõesti, kõik flora fännid polnud bromilli all.
                          Aga see, kes kõige kõrgemat häält tegi, see oli jumalast kinni )
                          turvad pidid teda ka korrale kutsuma

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                            Algselt postitas hotcocacola


                            Sorry!
                            Tõesti, kõik flora fännid polnud bromilli all.
                            Aga see, kes kõige kõrgemat häält tegi, see oli jumalast kinni )
                            turvad pidid teda ka korrale kutsuma
                            Noh, öelnud siis kohe, et sa mõtled karika poolfinaali, mitte viimast liigamängu. Arvasin, et süüdistused on meie nelja pihta, kes eelmisel pühapäeval meistriliiga mängul käisid.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                              Algselt postitas hotcocacola


                              kiidate flora fänne jah ??? masendav!
                              nendel tuleb see hääleke vaid siis suust välja, kui kerge bromill on sees :S
                              mõtle kui anda tublidele maagi fännidele alkot...flora fännidest hakkaks kahju lihtsalt!

                              Maagil on palju fänne, paljud tulevad lihtsalt Ilusat mängu vaatama, mitte sinna täispeaga laulma!
                              See, kui sõimatakse mängijaid/kohtunike, see on täiesti tavaline, igas mängus toimub seda!
                              palju kurvem on see, et enamus maagi fännidel on mingi kiiks peas, nagu sa ise ka seda siin tõestad, mis kahjuks pärast pikka magamist ka ära ei kao...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Maag\'

                                \"Tublidele Maagi fännidele\" teadmiseks edaspidi , et alkoholijoovet mõõdetakse promillides.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X