320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall televisiooni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu meelest ka täitsa asjalik. Võib olla sellises formaadis jalgpallisaadet ongi meil praegu just vaja!? Nö aja märk.

    Kommentaar


      Vb midagi juhtub..

      Kommentaar


        Kruuda ettevõtmistesse suhtun ma pessimismiga. Kesik ja pealegi veel jalgpalli suhtes mitte just eriti sõbralik . Seli on vähe mõistlikum ,kuigi liiga ahne tüüp.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Kruuda ettevõtmistesse suhtun ma pessimismiga. Kesik ja pealegi veel jalgpalli suhtes mitte just eriti sõbralik . Seli on vähe mõistlikum ,kuigi liiga ahne tüüp.
          Kes teab- kui raha mekk man, ehk pigistab silma kinni ka jalgpalli suhtes.)

          Kommentaar


            arvestade ülekannete õiguste kõrget maksumust ja potentsiaalset vaatajate hulka siis peaks tegemist olema tasulise tv kanaliga - millegi pärast olen ma selles suhtes pessimistlik. aga elame, näeme...

            Kommentaar


              nujah, samas tahaks ikka näha Eestiga seonduvaid jalka mänge aga see kanal hakkaks arvatavasti näitama UEFA cupi ja mingit ma ei tea Hispaania liigat näiteks.

              Kommentaar


                Jama on see et legaalselt ei saa isegi raha eest Eestis Premiershipi näha (kodus). NTV Futbol ja Sky Sports on ainult residentidele.
                Teistelt kanalitelt tuleb ülekandeid kaootiliselt.
                Selles suhtes tulgu või tasuline kanal aga vähemalt oleks valikuvabadus.

                Kommentaar


                  sellel kanalil on eluvaimu, kui see lukata kogu Baltikumi turule. ja sel ajal kui naiteks on kavas Eesti jalgpalli naitamine, siis seda naidatakse Eesti vaatajatele, samal ajal latlased naevad oma jalkat, leedukad oma jalkat jne. ning rahvusvahelised ulekanded pannakse kokku uheks pildiks, et naeb uheaegselt kogu Baltikumis. ja ongi probleem lahendatud ja turg ka tunduvalt suurem.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    sellel kanalil on eluvaimu, kui see lukata kogu Baltikumi turule. ja sel ajal kui naiteks on kavas Eesti jalgpalli naitamine, siis seda naidatakse Eesti vaatajatele, samal ajal latlased naevad oma jalkat, leedukad oma jalkat jne. ning rahvusvahelised ulekanded pannakse kokku uheks pildiks, et naeb uheaegselt kogu Baltikumis. ja ongi probleem lahendatud ja turg ka tunduvalt suurem.
                    kuidas ühes pildis? näen ekraanilt korraga kolme mängu?
                    kui jalgpall on nii edukas teie arvates siis miks koristas meistrite liiga oma ekraanilt tv3? samas tv3+ näitab meistrite liigat.
                    kas ainult selle pärast, et kõik spordi huvilised hangiksid endale viasati paketi? sellel juhul on probleem lahendatud vaatad viasati spordi kanaleid.
                    kus juures pakutakse seda meile ju täiesti legaalset ja raha eest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vostrjakov Vaata postitust
                      kuidas ühes pildis? näen ekraanilt korraga kolme mängu?
                      kui jalgpall on nii edukas teie arvates siis miks koristas meistrite liiga oma ekraanilt tv3? samas tv3+ näitab meistrite liigat.
                      kas ainult selle pärast, et kõik spordi huvilised hangiksid endale viasati paketi? sellel juhul on probleem lahendatud vaatad viasati spordi kanaleid.
                      kus juures pakutakse seda meile ju täiesti legaalset ja raha eest.
                      sonastasin vist kehvalt toesti. mote oli see, et kui on kohalike rahvusliigade naitamisaeg, siis naidatakse vastavale auditooriumile vastavat liigat ehk eestlastele eesti liigat jne, sest vaevalt leedukaid kotiks mingi eesti liiga, nemad tahav sel ajal oma liigat naha. mis muidugi nouaks riikide vahelist koostood liigamangude aegade uhtlustamisel. kui aga on rahvusvaheline pilt, siis see oleks uhtne. samas ma arvan et pole motet paris uhe matta otsast vaadata ja ainult Champions Leaguele panustada. ma arvan et eesti vaatajat kindlasti huvitaks ka naiteks inglise, hispaania, itaalia, saksa ja hollandi liiga. latlastel ju naiteks kohe omad huvid mangus- Verpakovskis mangib ju Hispaanias Getafes, koik venelasi kes elavad siin Baltikumis kindlasti kotiks samuti Hispaania liiga, seal ju venelasi hulgim mangimas. ja neid naiteid voib ju ka teiste liigade kohta tuua kull ja kull. ja ma arvan ka et tegemist peaks olema tasulise kanaliga.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        latlastel ju naiteks kohe omad huvid mangus- Verpakovskis mangib ju Hispaanias Getafes, koik venelasi kes elavad siin Baltikumis kindlasti kotiks samuti Hispaania liiga, seal ju venelasi hulgim mangimas. ja neid naiteid voib ju ka teiste liigade kohta tuua kull ja kull. ja ma arvan ka et tegemist peaks olema tasulise kanaliga.
                        Kes venelastest üldse hispaanias mängib? Ei ole selles vallas eriline teadja, aga minu teada on enamus neist juba ammu loobunud.

                        Kommentaar


                          No TV3-st koristati CL just sellepärast, et miks näidata seda inimestele tasuta, kui on võimalik 280.- eets kuus maksta paketi eest, kus CLi vaadata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Kes venelastest üldse hispaanias mängib? Ei ole selles vallas eriline teadja, aga minu teada on enamus neist juba ammu loobunud.
                            Praegu tuntuim venelane mängib Sevillas http://en.wikipedia.org/wiki/Aleksandr_Kerzhakov

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lennat Vaata postitust
                              Praegu tuntuim venelane mängib Sevillas http://en.wikipedia.org/wiki/Aleksandr_Kerzhakov

                              Aga hulgi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Aga hulgi?
                                Hulgi pead vaatama La Liga statistikast, ma arvan. Kuskilt siit http://www.lfp.es/ vist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X