320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall televisiooni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

    Mina ei saanud hästi aru eilse Albaania-mängu toimumisajast. Esiteks, nii hilja külmal ajal tavaline inimene jalgpalli vaatama ei lähe. Teiseks, kell 21 on ETV kavas AK, seega oli juba ette selge, et seda mängu otseülekandena ei näidata. Või oli see taotluslik?
    Ehk siis: inimestelt võeti ära võimalus nautida mängu mõnusa õhtupäikese käes ja televaatajatelt võimalus koondist otseülekandes näha. Kahekordne harakiri.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

      Originally posted by mcnamara


      Esiteks, nii hilja külmal ajal tavaline inimene jalgpalli vaatama ei lähe.
      Üllatavalt soe õhtupoolik oli minuarust. Vähemalt minul külm küll ei hakanud.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

        Originally posted by daywalker
        Üllatavalt soe õhtupoolik oli minuarust. Vähemalt minul külm küll ei hakanud.
        Ma ei räägi foorumlastest. Ma räägin inimestest, kes reeglina valivad kolmapäevaõhtuti jalgpalli asemal \"kosutava\" mängufilmi, aga Eesti koondisele siiski aastas paar korda kaasa käivad elamas, võttes ehk terve peregi kaasa. Õhtupoolik? Huvitav määratlus.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

          hahaa, miks siis õhtupoolik ei sobi peale-üheksast ajahetke määratlema?
          muide kel võimalus, saab kell 12.20 veelkord eilset mängu kaeda.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

            Originally posted by fittibaldi
            hahaa, miks siis õhtupoolik ei sobi peale-üheksast ajahetke määratlema?
            Sobib küll nii mõnelegi, aga isa-ema peavad neljapäeva hommikul kaheksast tööl olema ja lapsukesed koolis. Tahangi ainult öelda, et jalgpall aprillis kell üheksa õhtul ei ole kogupereüritus. Muidugi see võib-olla polegi EJL eesmärk.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

              Originally posted by mcnamara

              Sobib küll nii mõnelegi, aga isa-ema peavad neljapäeva hommikul kaheksast tööl olema ja lapsukesed koolis. Tahangi ainult öelda, et jalgpall aprillis kell üheksa õhtul ei ole kogupereüritus. Muidugi see võib-olla polegi EJL eesmärk.
              No ma ei tea. Minu ümber istusidki ainult perekonnad: nii mõlemad vanemad (isegi üks lapseootel naine) kui ka lapsed (jah tõesti alla 6-aastasi ei näinud). Tundus, et ka naabrilapsi oli kaasa võetud. Ja need inimesed olid küll kõike muud kui tõsised jalgpallihuvilised (arvestades juttu, mis nende nokast tuli), aga nad olid seal ja neil oli lõbus. Ehk ... on näiteid nii- ja naasuguseid.
              BACK WHERE WE BELONG

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                Ma ei tea kas mulle ainult tundus aga eilse mängu režii pehmelt öelda lonkas.Miskipärast näidati kordusi siis, kui mäng veel käis.Režissöör võiks ikka enne uurida misasi see jalkpallimäng on ja kuidas seda muu maailm näitab rahvale.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                  Originally posted by woodoo
                  Ma ei tea kas mulle ainult tundus aga eilse mängu režii pehmelt öelda lonkas.
                  jah, sulle ainult tundus

                  Originally posted by woodoo

                  ... misasi see jalkpallimäng on ...
                  good one :P


                  --
                  jep, tuju läks kohe PALJU paremaks

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                    Vaatasin just mängu kordust . Mängust räägin hiljem ,kuid Kaljuveeri jutt oli ikka täielik võhiklik,mõttetu pläma . Mind ajas lausa närvi ,vahepeal mõtlesin juba ,et helistan Eesti TV-sse . Ta ei tea isegi seda ,kes meil Shotimaa vastu värava lõi. Mõgises mida Terjast . Marko on mu koolivend aga järgmine kord ütlen küll talle otse ,et ärgu tehku jalgpallile antireklaami oma kommentaaridega.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                      Originally posted by ROOTSI KUNN


                      Vaatasin just mängu kordust . Mängust räägin hiljem ,kuid Kaljuveeri jutt oli ikka täielik võhiklik,mõttetu pläma . Mind ajas lausa närvi ,vahepeal mõtlesin juba ,et helistan Eesti TV-sse . Ta ei tea isegi seda ,kes meil Shotimaa vastu värava lõi. Mõgises mida Terjast . Marko on mu koolivend aga järgmine kord ütlen küll talle otse ,et ärgu tehku jalgpallile antireklaami oma kommentaaridega.
                      Ma olen juba v2sinud vihastamast

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                        Originally posted by Marduk


                        Originally posted by ROOTSI KUNN


                        Vaatasin just mängu kordust . Mängust räägin hiljem ,kuid Kaljuveeri jutt oli ikka täielik võhiklik,mõttetu pläma . Mind ajas lausa närvi ,vahepeal mõtlesin juba ,et helistan Eesti TV-sse . Ta ei tea isegi seda ,kes meil Shotimaa vastu värava lõi. Mõgises mida Terjast . Marko on mu koolivend aga järgmine kord ütlen küll talle otse ,et ärgu tehku jalgpallile antireklaami oma kommentaaridega.
                        Ma olen juba v2sinud vihastamast
                        Säärits puterdas juba warm-upiga kopsu üle maksa, rääkimata Kaljuveerist. Mõttus üllatas veidi, Kaljuveeri kõrvalt oli hiljem tema ikkagi suhteliselt asjatundlikke kommentaare hea kuulata.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                          Mind ajas kunagi väga närvi see, et ta nimetas Kristalit pideval Eesti karistuslöökidespetsialistiks ja nurgalöökidespetsialistiks - sittagi. Tüüp ei oska palli isegi natukene keerutada. Kas Eestil on üldse sellist meest, kes suudaks palli üle müüri keerutada kusagilt 20m pealt? Tegelikult Kink peaks heal päeval sellise asjaga hakkama saama.

                          to ROOTSI KUNN: lihtsalt väike tähelepanek - sa paned komad niimoodi: sõna ,sõna. nö õige näeks välja niimoodi : sõna, sõna. edu!
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                            Originally posted by daywalker


                            Mind ajas kunagi väga närvi see, et ta nimetas Kristalit pideval Eesti karistuslöökidespetsialistiks ja nurgalöökidespetsialistiks - sittagi. Tüüp ei oska palli isegi natukene keerutada. Kas Eestil on üldse sellist meest, kes suudaks palli üle müüri keerutada kusagilt 20m pealt? Tegelikult Kink peaks heal päeval sellise asjaga hakkama saama.


                            no karistuslöögi spets on sirgumas küll,on näha et zlava teeb trennis karistuslöökidega kõvasti tööd,eilses karika 1/2 finaalis sündis väga ilus värav ta jalast

                            ja kaljuveerist veel ,kui viikmäe väravalõi siis kaljuveer karjus ja et jääger sai palli ja jääger lööb peale,no comments
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                              Originally posted by rauno
                              no karistuslöögi spets on sirgumas küll,on näha et zlava teeb trennis karistuslöökidega kõvasti tööd,eilses karika 1/2 finaalis sündis väga ilus värav ta jalast
                              Mis see esimene pool on fakt või? Nagu spetstrenni teeb? Või ütled seda ühe õnnestunud löögi pealt?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                                Originally posted by Martin


                                Originally posted by rauno
                                no karistuslöögi spets on sirgumas küll,on näha et zlava teeb trennis karistuslöökidega kõvasti tööd,eilses karika 1/2 finaalis sündis väga ilus värav ta jalast
                                Mis see esimene pool on fakt või? Nagu spetstrenni teeb? Või ütled seda ühe õnnestunud löögi pealt?
                                no arvan et niisama selliseid lööke ei tehta,a kes teab.ei ole fakt.
                                ja ega üks ilma teiseta jää jne
                                ei ole mõtet viriseda ja iriseda iga sõna kallal ajakirjanik
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X