320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora venelaste klubiks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    õiged ostud muidugi, aga poistele tulex eesti keel ka suhu panna.siis olex tore.

    Kommentaar


      #32
      täna koolis tuli mulle pähe üks mõte
      nimelt
      ma mõtlesin etr miks ei võiks eesti liigas mustanahalised mängijad mängida
      eesti klubi võiks osta aafrikast mõne mängija teda siin eestis arendada ja siis kuskile mujale euroopasse maha müüa
      mis vahet seal on kas venelane või mustanahaline
      jürgen
      kurrat ja mis ma näen estonil on umbes sama mõte pähe tulnud
      Jalgpallihaigla liige NR. 69

      Kommentaar


        #33
        muidugi võiks nii teha. ja veel parem oleks kui hangits talle veel kodakondsuse ja saaks ta eesti eest mängima. nagu poolakad tegid tolle nigeerlasega. olisadebe on vist nimi

        Kommentaar


          #34
          Eston - võta asja vähe rahulikumalt, ei tasu isiklikuks minna, keegi poel öelnud, et mustanahalisis ei taheta minuteada. Seega idee pole ju paha, näe - soomlased ostavad igalt pootl andekaid mängijad, treenivad nad heale tasemele ja müüvad maha - küsimus - mis kasu sellest kodujalgpallile on? Vastus - esiteks - klubi saab toda varandust juurde ja ka liiga muutub selliste protsesside käigus tugevamaks ning nii arenevad ka kodumaised mehepojad (ja miks mitte naistetütred) palju kiiremini.
          Sellien oleks siis minu suhteliselt lihtne (eks ka naiivne) nägemus asjast.
          btw - kui nüüd ikka topicu teemat järgida, siis jah - kui neid venelasi tõesti niipalju tahetakse, siis jah - keel suhu ja nimed eestipäraseks - näiteks: Aleksandr Kulik - Aleksander Kuul(ikmaa), Jegeni Novikov - Egen Uus.. (ja midagi sinna lõppu)
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            #35
            ma ei vihjanudki otseselt kellelegi. lihtsalt käisin välja mõtte et mis te siis teete kui flora hakkab tooma mängjaid mujalt maailmast kui te ei suuda isegi aksepteerida seda et mõned eesti venelased mängivad floras.

            muideks see nime muutmine pole ju üldse mingi uus asi. nii toimetati ju esimese vabariigi ajal. väga hea mõte.

            Kommentaar


              #36
              nii et mustad eestisse
              Jalgpallihaigla liige NR. 69

              Kommentaar


                #37
                õige

                mustad ja ka lõuna-ameeriklased eestisse. ja teeme neist eestlased ka igaks petteks

                Kommentaar


                  #38
                  eston meil on ühine mõttelend ja kas sulle ka vanameister merson meeldib
                  jürgen
                  Jalgpallihaigla liige NR. 69

                  Kommentaar


                    #39
                    merson on jumal. jama aint et ta praegu vigastatud on kuid mõne nädala pärast on ta jälle platsil ja väge täis

                    Kommentaar


                      #40
                      tegelt mõtle kui vana ta on aga ta on veel nii kuradima hea kuid meenutagem ka tema noorust mis oli veel kuradima parem
                      jürgen
                      Jalgpallihaigla liige NR. 69

                      Kommentaar


                        #41
                        Kisub ot-ks...

                        Aga jah - MÕNEd eesti venelased Tarassenkov, Novikov, Kulik + veel 2 sillamäe oma ja võibolla, et 5 polegi palju, kuid - need on kõik lühikese perioodi jooksul liitunud mängijad ja mõelgem nüüd ise mis juhtub, kui asi nii edasi läheb, sest et - millal lisati florasse viimane eestlane?
                        See kiri siin on all

                        Kommentaar


                          #42
                          ega nad ei peagui ju eestlasi kuskilt sisse ostma. need ju tulevad neil enda noorte-süsteemist sa lihtsalt ei sa aru millal nad tulevad sest nad sulavad meeskonda sujuvalt sisse.

                          ja muide kulik on ju flora päästja. poleks teda ei lööks flora ju niipalju väravaid. eriti veel peale zelinksi lahkumist kui oli oht et pole kedagi kes väravaid lööks.

                          Kommentaar


                            #43
                            olgem ausad ega kulikul midagi vigagi pole
                            Jalgpallihaigla liige NR. 69

                            Kommentaar


                              #44
                              floras on aint mõni üksik mängija kes mulle meeldib. need on martin reim, sass kulik ja siis veel need teised noored venelased.

                              Kommentaar


                                #45
                                mina toetan florat ainult sellepärast et viljandi tulevik on nende tütarklubi
                                jürgenson
                                ikka aktiivne
                                Jalgpallihaigla liige NR. 69

                                Kommentaar

                                Working...
                                X