320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohtla-Järve JK Järve

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no tegelikult pole siin midagi kiruda - omavalitsused on tõsiste rahaliste probleemide eest ning on loomulik, et esmalt mõeldakse elutähtsate asjade peale ning koomale tõmmaakse kultuuri ja spordi pealt.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      No mis seal ikka, pole ime kui näiteks Pärnus peaks varsti peale maksma, et klubi võiks end linna esindusklubina esitleda

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        Nesterovski, Smirnov on täiesti koondisepoisid. Lisaks neile kahele on ka nüüd enam mitte tiblad olevad Jahhimovits, Taar ja Jegorov sealt kandist ju pärit.
        Rääkimata Sidorenkovist.

        Kommentaar


          tahtsin ennast registreerida foorumisse, aga ei saanud kuna represeeritute järeltulijana ei nõustu kuidagi täitma Vene Föderatsiooni seadusi.
          FC Lootuse kodulehekülje foorumisse registreerimine-üks lõik sealt:Соглашаясь с нашими правилами, вы обязуетесь выполнять требования форума в целом, а также требования законодательства РФ.


          tõlge-meie reeglitega nõustumisel te olete täielikult kohustatud täitma foorumi nõudeid ja samuti Vene Föderatsiooni seadusandja nõudeid.

          Kommentaar


            Algselt postitas viru Vaata postitust
            tahtsin ennast registreerida foorumisse, aga ei saanud kuna represeeritute järeltulijana ei nõustu kuidagi täitma Vene Föderatsiooni seadusi.
            FC Lootuse kodulehekülje foorumisse registreerimine-üks lõik sealt:Соглашаясь с нашими правилами, вы обязуетесь выполнять требования форума в целом, а также требования законодательства РФ.


            tõlge-meie reeglitega nõustumisel te olete täielikult kohustatud täitma foorumi nõudeid ja samuti Vene Föderatsiooni seadusandja nõudeid.
            Keegi veebimeister on vaikimisi vene keele tõlke peale tõmmanud ja unustanud paar detaili ilmselt

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Algselt postitas viru Vaata postitust
              tahtsin ennast registreerida foorumisse, aga ei saanud kuna represeeritute järeltulijana ei nõustu kuidagi täitma Vene Föderatsiooni seadusi.
              FC Lootuse kodulehekülje foorumisse registreerimine-üks lõik sealt:Соглашаясь с нашими правилами, вы обязуетесь выполнять требования форума в целом, а также требования законодательства РФ.


              tõlge-meie reeglitega nõustumisel te olete täielikult kohustatud täitma foorumi nõudeid ja samuti Vene Föderatsiooni seadusandja nõudeid.
              No kui server asub Venemaal, siis peakski just selle riigi seadused seal kehtima.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas viru Vaata postitust
                tahtsin ennast registreerida foorumisse, aga ei saanud kuna represeeritute järeltulijana ei nõustu kuidagi täitma Vene Föderatsiooni seadusi.
                FC Lootuse kodulehekülje foorumisse registreerimine-üks lõik sealt:Соглашаясь с нашими правилами, вы обязуетесь выполнять требования форума в целом, а также требования законодательства РФ.


                tõlge-meie reeglitega nõustumisel te olete täielikult kohustatud täitma foorumi nõudeid ja samuti Vene Föderatsiooni seadusandja nõudeid.
                Võid ennast registreerida, nüüd sa pead nõustuma täitma Eesti riigi seadusi )

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  No kui server asub Venemaal, siis peakski just selle riigi seadused seal kehtima.
                  Loogiline vist! ))
                  Lootus sureb viimasena!

                  Kommentaar


                    Treener ootab oma meeskonnalt meistriliiga tasemele tousmist

                    lIIII Kohtla-Jarve jalgpalliklubil Lootus kulus Eesti melstrlliigasse naasmiseks tapselt viis aastat. Kahtlemata oli mulluses edus oma osa Lootuse mangi-val treenerll Aleksei Zukovll, kes mangis ja treenis varem Soome esiliiga klubi Viking koosseisus.
                    ALEKSEI FJODOROV
                    aleks@pohjarannik.ee
                    Volgogradis sündinud ning hiljuti oma 45 aasta juubelit tähistanud Aleksei Zukov tuli klubisse Lootus, kui meeskond oli teises liigas võisteldes üle elamas raskeid aegu. Lootuse Juhatus tutvus Zukoviga palju varem -Sillamael toimunud veteranide turniiridel. Kutse Eesti klubiga ühineda sai praegune mängiv treener kaks aastat tagasi, kui andis oma tütre Kohtla-Järve elanikule naiseks.
                    "Arvasin, et mu mängijakarjäär on läbi, kuid võtsin uue pakkumise vastu ning siin ma olen," ütles Zukov. "Eelmine hooaeg läks väga hasti ning tõi mängu osas palju positiivseid emotsioone. Meeskonnaga töötamine oli minule väga meeldiv nii treeneri kui mängija seisukohalt. Oli näha, et meeskond sai oma mänguomadustele vastava koha, tehes sammu edasi. Lootus on minu esimene täiskasvanute meeskond. Enne seda töötasin Soomes noortega, kuid peatreeneri ametit pole ma kunagi pidanud."
                    Milline mulje jäi eelmise aasta Eesti meistriliigast?
                    Tegelikult ei jõudnudki ma palju ära vaadata. Oleme kõik uustulnukad, sealhulgas ka mina; seega on praegu raske midagi hinnata. Pole ju saladus, et kõrgem liiga on jagatud kaheks alaliigaks seal on meeskonnad,kes lahendavad tipptasemel ülesandeid, ning koik ülejäänud.
                    Kas vahe Soome jalgpalliga torkab väga selgelt silma?
                    Ka seda on raske hinnata. Silma torkab ainult see, et Soomes on rahaline toetus tuntavam. Koik põhineb sponsorite tegevusel ning klubide eelarved on suuremad. Vikingi eelarvega tunneksime end siin palju kindlamalt. Teine suur erinevus on külastatavus. Esiliiga liidri Vikingi kohtumistele tuli kohale ligi viissada kaasaelajat, suvel koguni tuhatkond. Siin aga käis eelmisel aastal mängudel 30-50 inimest ning karta on, et lähitulevikus see ei muutu. Infrastruktuur on liiga nõrk. Pealtvaatajate eest tuleb võidelda.
                    Tegelikult tundub mulle, et Eesti jalgpall on mõnes mõttes Soome omast üle. Vaadake näiteks Soome ja Eesti klubide etteasteid eurokarikates.
                    Kuivõrd on Lootus uueks hooajaks valmis?
                    Lootsin, et meeskond areneb edasi ning meil õnnestub olemasolevat tuumikut kolme-nelja mängijaga tugevdada, kuid see jäi ära ja sellest on iseenesest väga kahju. Loodame, et see olukord muutub hooaja jooksul. Meie uk-
                    sed on kõigile avatud, tahaksime oma meekonda sportlikus plaanis auahneid inimesi, kes soovivad tõestada oma professionaalset võimekust.
                    Milline olekS teie ettekujutuses piiramatu eelarvega ideaaIne meeskond? Milliseid mängijaid võtaksid enda juurde?
                    Mängijad on ainult jäämae tipp Iga mangija tahaks 0lla korraliku infrastruktuuriga hästi toimiva süsteemi osa. Esimese asjana hakkaksingi rajama klubi infrastruktuuri, materiaalset põhja: staadioni, lastemeeskondi ja muud sellist. Et oleks nil, et kui inimene kõnnib linnas Lootuse jopega, siis kõik näeksid, et ta kuulub millegi helge juurde, et lapsed tahaksid selles klubis mängida ja et nende vanemad jagaksid salaja nende soovi. Meistrite meeskond ...
                    Kujutage endale ette torti seal on tainas, kreem, maasikad. Meeskond on kõigest maasikas, sellele lisaks on aga vaja veel palju muud.
                    Saite hiljuti 45aastaseks. Kas see vanus tähistab teile mingit piiri?
                    Ei, tunnen ennast igal juhul hinges noorena. Naudin treeninguid ja kohtumisi. Arvasin, et võiksin 40aastaselt lõpetada, ent iga kord uuesti valjakule tulles ei kahetse ma seda mitte üks raas.
                    Annate võimaluse noorematele?
                    Oleks ju võinud ka eelmisel aastal anda, aga... Mul oleks hea meel, kui meie noored oleksid sellisel tasemel, et mul polekski tarvis valjakule tulla. See ongi minu soov ja unistus. Praegu aga meeldib mulle rohkem mängija kui treeneri roll. Olen väga õnnelik, et saan mängida. Eelmisel hooajal nautisin mängu ka sellepärast, et saime kokku korraliku meeskonna heade mangijatega

                    Kommentaar


                      Huvitav ,et üks Flora nimekirjas olev kitse karjataja mängis täna K-Järve eest. ????
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                        Huvitav ,et üks Flora nimekirjas olev kitse karjataja mängis täna K-Järve eest. ????

                        Pidavat Lootuses laenul olema.

                        Kommentaar


                          oskab keegi midagi Konstantin Karinist midagi rääkida?
                          Lootuse kodulehel teda meeskonna nimekirjas ei ole ja eesti jalgpalli liidu kodulehel samuti mitte.
                          Millal Anton Semjonov jalgpalli mängima hakkab?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SainAru Vaata postitust
                            oskab keegi midagi Konstantin Karinist midagi rääkida?
                            Lootuse kodulehel teda meeskonna nimekirjas ei ole ja eesti jalgpalli liidu kodulehel samuti mitte.
                            Millal Anton Semjonov jalgpalli mängima hakkab?
                            Pole kindel, aga nad plaaniti vist duublisse registreerida.

                            Kommentaar


                              Ma usun, et kuni 1. juulini Karin Meistriliigas mängida ei saa, kuna ta on siiamaani registreerimata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                                Pole kindel, aga nad plaaniti vist duublisse registreerida.
                                Semjonovil ju see värk, et ta mängib tegelikult hokit ja peale hoki hooaja lõppu midi mängima hakkama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X