320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kohtla-Järve JK Järve

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

    Noh kui ta ka kaob, siis kerkib kindlasti kohe mõni teine tema asemele. Sest ega mängijad ju kuskile kao ja noored kasvavad pidevalt peale. Idavirus on alati olnud vähemalt kaks korralikku satsi. Transi ilmselt ei kõiguta enam miski, aga neid teisi võib tekkida-kaduda hulgi.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

      Algselt postitas Amadeus
      Transi ilmselt ei kõiguta enam miski, aga neid teisi võib tekkida-kaduda hulgi.
      Ma kardan, et Trans hakkab kõikuma kohe, kui neljast koht kaob. See oli aga juba sellelgi hooajal ohus.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

        Algselt postitas Martin


        Algselt postitas Amadeus
        Transi ilmselt ei kõiguta enam miski, aga neid teisi võib tekkida-kaduda hulgi.
        Ma kardan, et Trans hakkab kõikuma kohe, kui neljast koht kaob. See oli aga juba sellelgi hooajal ohus.
        Noh ei tea, Trans on juba 1991 aastast kõrgliigas istund ja selle aja jooksul mitu korda 4ndast kohast tahapoole jäänud, aga siis jälle mõõnast üle saanud ja medalitele konkureerinud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

          transil on enne iga hooaega suured probleemid, sest eesti 4. meeskonnale ei taha keegi raha anda. iga aasta ikka sadakse otsaga kokku, või siis vähemalt siiamaani on saadud.

          aga ma arvan et isegi kui dinaamo lootuse ahju lükkab, ei soovi nad meistriliigat mängida, sest ilmselt pole neil raha ja ka mehed puduvad.

          p.s. mul käed värisevad...
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

            Algselt postitas mg

            p.s. mul käed värisevad...
            Ära enam peale võta!
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

              Njah üleminekumäng tuleb päris põnev võimalused kõrgliigasse saamiseks on mõlemal võiskonnal võrdsed aga siiski arvan,et Lootus siiski võidab aga eks me näe
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

                ongi kõik?

                http://www.pohjarannik.ee/article.php?sid=7691

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

                  See oleks suur kahju kui Kohtla -- Järve suguses linnas pole oma arvestatavat meeskonda.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

                    Ja ongi Lootuse asemel järjekordne Tallinna sats meistriliigas. Tõsi küll ilmselt ainult üheks aastaks.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

                      siuke jutt käib siin koguaeg, arvan et lootus jätkab kindlalt
                      no tegelikult ürityab alko ka siin end üles upitada, praegu on veel 3. liiga aga varsti ilmselt tõusevad.
                      sillamäe kalev on ka uuesti tõusuteel, nende noorte koosseis on näiteks ida viru tugevaim.
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

                        lootus paneb järgmine hooaeg 1 liiga kinni

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

                          arvata on et paneb sest ega sinna esiliigasse polegi tugevaid jäänud kui mitte arvestada seda et seal mõnede duublid mängivad.skoorid tulevad ilmselt väga suured.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

                            pole tugevaid jäänud aga kuda on kaleviga lood?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

                              oeh.
                              seinad räägivad, et lootus jätab järgmise hooaja vahele...
                              niipalju siis sellest, persse.
                              a curva teab, mis tegelt otsustatakse, vara veel avatari muutma hakata.
                              tell your mother, we are hooligans!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Alutaguse Lootus\'

                                Fuck jalgpall, kui saab viina juua? Ah, noh tegelikult kui kompleteeritaks samasugune meeskond nagu oli eelmisel hooajal, siis ausalt öeldes vahet pole. Loomulikult oleks uue süsteemiga asi natukenegi võrdsem, seega ehk leiate selle jõu ja vaeva ka tuleval hooajal mängida. Iseenesest perspektiivi on, kui seal tõesti nii kõvad noored on nagu sa räägid..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X