320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora kokkusaamine!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Flora kokkusaamine!\'

    Raunol on siinkohal õigus, sest viimasel ajal käib Florale oma pöialt hoidmas tõesti palju noori ja väga noori futi sõpru. Peale selle me ei saa ju näidata kõigile, et nüüd hakake Flora toetajateks, meilt saab õlut. Sama teed võib ka igaüks minna, kuid arvestama peab ka seda, et alkoholi meil kuigi palju futi väljakutel näha pole, kui siis ainult sponsori nimes. Vastupidi me peaksime reklaamima rohkem võimaluste rohkelt arenevat jalgpalli, kus Eesti tingimustes parimad harjutus võimalused, üksteise eest välja astuvad fännid. Lisaks suur võimalus kohtuda aegajalt klubi töötajatega, mis on suureks plussiks kogu asja juures.

    Minu kohalolekus pole vaja hakata kahtlemagi
    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Flora kokkusaamine!\'

      ma juba kahtlesin su kohaletulekus veidi
      sigpic

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Flora kokkusaamine!\'

        Originally posted by ROOTSI KUNN


        Originally posted by 13


        Isegi tasuta õlu ei suuda mind sinna meelitada.
        Tahad hirmsasti rõhutada ,et sa ei ole Flora toetaja või? Lasteaed....Teame seda niigi.:P
        ma ei taha hoopis oma eluga riskida ja liikuda \"ehitusjärgus oleval\" objektil.ainult Eesti koondise heaks olen nõus oma eluga riskima.isegi ,kui mulle ei peaks seal mingi asi pähe sadama,siis kardan kurjade Vloora fännide käest nahapeale saada.

        /me irvitab lõpetuseks õelalt.
        Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Flora kokkusaamine!\'

          Originally posted by ROOTSI KUNN

          Võin kihla vedada ,et mingit õlut seal meile ei pakuta ja õigesti ka teevad see kohtumine pole selleks mõeldud. Aga omad fännid on meile teada ning võõrad näod jätame kohe ukse taha .
          Aga kui mind huvitab hoopis see hooajapilet(koos selle särgi ostmise võimalusega) kas siis ka ei või kohale tulla?
          It says so in the scriptures!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Flora kokkusaamine!\'

            Originally posted by Jorgan


            Originally posted by ROOTSI KUNN

            Võin kihla vedada ,et mingit õlut seal meile ei pakuta ja õigesti ka teevad see kohtumine pole selleks mõeldud. Aga omad fännid on meile teada ning võõrad näod jätame kohe ukse taha .
            Aga kui mind huvitab hoopis see hooajapilet(koos selle särgi ostmise võimalusega) kas siis ka ei või kohale tulla?
            Kunn juba vabandas oma liigse entusiasmi pärast eespool.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Flora kokkusaamine!\'

              Originally posted by Jorgan


              Originally posted by ROOTSI KUNN

              Võin kihla vedada ,et mingit õlut seal meile ei pakuta ja õigesti ka teevad see kohtumine pole selleks mõeldud. Aga omad fännid on meile teada ning võõrad näod jätame kohe ukse taha .
              Aga kui mind huvitab hoopis see hooajapilet(koos selle särgi ostmise võimalusega) kas siis ka ei või kohale tulla?
              kui sa tahad osta flora kodumängude hooajapileti siis sa oled ju flora fänn/toetaja,ikka võib tulla.
              samas on 8-st märtsis hooajakaardid samade sooduspakkumistega Sportlandis müügil nagu ma asjast oeln aru saanud.ühgesõnaga usun et kedagi minema ei hakata ajama,ses suhtes võib ikka rahulik olla.
              sigpic

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Flora kokkusaamine!\'

                Nonii nüüd on see siis toimunud
                Ma ei tea kuidas teistele tundus kuid minu arust oli hea selline kokkusaamine
                Kunn oli küsimused korralikult ettevalmistanud
                ja sai ka tulevikus kallist hinda maksev hooaja kaart ostetu mille mõni võitis ,kahjuks polnud nende hulgas mind a mis siis
                positiivne emotsioon hooaja alguseks
                sigpic

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Flora kokkusaamine!\'

                  Originally posted by rauno


                  Nonii nüüd on see siis toimunud
                  Ma ei tea kuidas teistele tundus kuid minu arust oli hea selline kokkusaamine
                  Kunn oli küsimused korralikult ettevalmistanud
                  ja sai ka tulevikus kallist hinda maksev hooaja kaart ostetu mille mõni võitis ,kahjuks polnud nende hulgas mind a mis siis
                  positiivne emotsioon hooaja alguseks
                  Kohtumine õnnestus suurepäraselt ja kõik jäid rahule.Tubli ,Rauno, sul on selle kohtumise orgunnis erilised teened! Kes ei tulnud need jäid paljustki ilma. Aga nagu öeldud ,hakkame neid nüüdsest regulaarselt korraldama.
                  FCF Forever

                  Kommentaar

                  Working...
                  X