320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pijpersi suhtumine.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Pijpersi suhtumine.\'

    Hmm, huvitav mis keeles see jutt käis millest siin jutt - eeldan et inglise? Kas on välistatud et on jutu tõlkimisel vms tekkunud vigu või arusaamatusi - või vähemalt on asja mõte muutunud?
    Kõigele lisaks vaevalt et kohtunikku huvitab kellegi treeneri ja tööandja vaheline leping - tunduks ju absurdne nii ähvarduse kui selle tõsiseltvõetavusega. (umbes nagu mina teataksin bussikontrolörile - et kui ta veel trahvi mulle teeb siis ma lähen töölt minema)

    Aga tore et te kõik seda tõsiselt võtate. Ammu oleks aeg erinevate klubi fännide vahel üks tõsisem mürgeldamine maha pidada. Küll muhud, sinikad koondisemänguks jälle korda saavad et siis ühiselt sinisärkide poolt kisada.
    Kohtusse minna sellise asja pärast oleks sootuks nõme.

    Kui asi lõpuks teravaks on läinud, siis peaks ka hakkama lemmikklubi otsima
    memer of Gaskoff fan club

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Pijpersi suhtumine.\'

      Originally posted by jansa


      ...oiii mulle teravad meeldivad... algav vutihooaeg tõotab põnev tulla...verd ja karva lendab mitmel rindel... Kui see meie viimasel ajal jälle ära vajunud vutifänlusele uut hoogu tiibadesse annab siis andke minna... Isiklikult ise mängu jälginuna ma tõesti 13-t seal ei näinud ja see mis keegi kellelegi kuskil pubis õlleklaasi taga või kus iganes hetke emotsioonide baasil sõnab ja kui selles ´lauses juba mingi koma koht äravahetada või mingi lause liige siis võib juba lause sisu oluliselt muutuda...ja kui seda veel enda nägemuses suunas ärakasutada siis võib ka mustast valge ja sääsest elevant saada. Ja miks ei kinnita seda kuuldut kõnelust Pijpers vs. Kaldma SEE inimene kes seda ISE kuulis... Keskajal olid kasutusel n.ö. kaebekirjakastid kuhu anonüümsed külaelanikud said kirjutada sedelitele n.ö. libahundi või nõia nime kes selle alusel tuleriidale saadeti, nagu teada süütutena...kas me hakkame keskaega tagasi jõudma??
      Alusetult laimamise eest on võimalik vähemalt tsiviilkorras karistada..kui mitte kriminaal korras... + muidugi omakohus...
      Sellised toredad nagu KOMAD eksisteerivad samuti.
      Ainus, mis ma aru sain, oli mingi omakohtu asi ja selle paele ma küsiks, kas te elate ikka kõik siin veel kiviajal?
      Ja pealegi, sa nõuad, et keegi neist kahest seda kinnitaks, aga miks siis pohlak seda sündmust üldse kommenteerima asus?

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Pijpersi suhtumine.\'

        Originally posted by Ono


        Originally posted by jansa


        ...oiii mulle teravad meeldivad... algav vutihooaeg tõotab põnev tulla...verd ja karva lendab mitmel rindel... Kui see meie viimasel ajal jälle ära vajunud vutifänlusele uut hoogu tiibadesse annab siis andke minna... Isiklikult ise mängu jälginuna ma tõesti 13-t seal ei näinud ja see mis keegi kellelegi kuskil pubis õlleklaasi taga või kus iganes hetke emotsioonide baasil sõnab ja kui selles ´lauses juba mingi koma koht äravahetada või mingi lause liige siis võib juba lause sisu oluliselt muutuda...ja kui seda veel enda nägemuses suunas ärakasutada siis võib ka mustast valge ja sääsest elevant saada. Ja miks ei kinnita seda kuuldut kõnelust Pijpers vs. Kaldma SEE inimene kes seda ISE kuulis... Keskajal olid kasutusel n.ö. kaebekirjakastid kuhu anonüümsed külaelanikud said kirjutada sedelitele n.ö. libahundi või nõia nime kes selle alusel tuleriidale saadeti, nagu teada süütutena...kas me hakkame keskaega tagasi jõudma??
        Alusetult laimamise eest on võimalik vähemalt tsiviilkorras karistada..kui mitte kriminaal korras... + muidugi omakohus...
        Sellised toredad nagu KOMAD eksisteerivad samuti.
        Ainus, mis ma aru sain, oli mingi omakohtu asi ja selle paele ma küsiks, kas te elate ikka kõik siin veel kiviajal?
        Ja pealegi, sa nõuad, et keegi neist kahest seda kinnitaks, aga miks siis pohlak seda sündmust üldse kommenteerima asus?
        ...vaevalt et antud juhul üldse kohtuteni asi läeb..veel vähem omakohtuni..see oli lihtsalt nüanss jutu juurde milleni võib üks asi teinekord viia... nii et Ono ära muretse eks!
        Ehkki - kui Pijpers EI ole Kaldmale eelpool mainitet vihjet lausunud (ja kõige täpsemini teab seda ainult tema kas ta on või ei) siis ta võiks küll enda laimamise eest süljepritsija kohtusse anda...Remsu andis ka Otti ja Savisaar Tammeri jne. näiteid ja pretsedente on siitsamast võtta.... Muidugi on ka näiteid omakohtu kohta
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Pijpersi suhtumine.\'

          Originally posted by 13


          Anna andeks hr .Rootsi Kunn,et sult luba ei küsinud teema avamisel.Samas pole mul põhjust kahelda nende inimeste jutus kellelt seda kuulsin (erinevalt hr.Pohlakus kes koguaeg räägib mingist rahadest mis kohe kohe saabuvad ja mille eest staadion lõpuni ehitatakse).
          Ma vist juba ükskord ennem mainisin ,et oled viimasel ajal Pohlaku ja staadioni kallal nokkinud.. Otsid kogu aeg võimalusi ,et midagi negatiivset panna. Astus keegi Florast sulle saba peale või?
          Võrdled mingite omasuguste vendade juttu ja Pohlaku lubadusi. OK! Oled kõva kritiseerija küll aga ,kuidas sul endal lubaduste täitmisega lood on ? Kui oled unustanud siis võib ju meelde tuletada ,nimekirja saaks üsna pika ?
          Rein ,mul on sulle paar sõbralikku nõuannet: 1.ära ole kunagi kellegi suuvooder
          2.ära topi oma nina asjadesse ,millest sa midagi ei tea ja 3. ära süüdista kedagi sõnapidamatuses ,kui sa ise sõna ei pea
          FCF Forever

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Pijpersi suhtumine.\'

            Originally posted by jansa
            ...vaevalt et antud juhul üldse kohtuteni asi läeb..veel vähem omakohtuni..see oli lihtsalt nüanss jutu juurde milleni võib üks asi teinekord viia... nii et Ono ära muretse eks!
            Ehkki - kui Pijpers EI ole Kaldmale eelpool mainitet vihjet lausunud (ja kõige täpsemini teab seda ainult tema kas ta on või ei) siis ta võiks küll enda laimamise eest süljepritsija kohtusse anda...Remsu andis ka Otti ja Savisaar Tammeri jne. näiteid ja pretsedente on siitsamast võtta.... Muidugi on ka näiteid omakohtu kohta
            Mille pärst ma muretsema peaks?
            Ja siiski, et su tekstist kõik ühtselt aru saaksid, ilma seda 20 korda lugemata, on komad äärmiselt vajalikud!

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Pijpersi suhtumine.\'

              Teadmiseks - Pijpers andis just n6usoleku lepingu pikendamiseks. Soccernetis on yleval.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Pijpersi suhtumine.\'

                Sellest vöib siis järeldada, et Kaldma enam ei vilista

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Pijpersi suhtumine.\'

                  J6udsin just pool minutit enne uudise ilmumist selle foorumis ära mainida. Soccernet on ikka peris kärmas

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Pijpersi suhtumine.\'

                    Originally posted by Amadeus


                    J6udsin just pool minutit enne uudise ilmumist selle foorumis ära mainida. Soccernet on ikka peris kärmas
                    Tänan komplimendi eest, ent nähtavasti peaks veel kiirem olema . Ehk ilmub sel teemal õhtupoole ka pikem jutt, jääge lainele.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Pijpersi suhtumine.\'

                      13 paneb täiega tühja, tean isegi mis seal toimus, ja nii see kohe kindlasti polnud. arno ütles üht-teis aga mitte midagi sellist. nii et ei ole mõtet eriti valet siin kuulutada. ja kohtunik oli ikka tropp täiega, kuigi mul pole miskit tuleviku vastu, siis tookord mängisid nad ikka vastikult. arno reaktsioon oli igati õigustatud.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Pijpersi suhtumine.\'

                        Jah, kui jalgpalliliit ka nii arvaks, et sitalt vilistanud kohtunikule võib öelda, mida sülg suhu toob... Ojaa, mulle see mõte meeldib!
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Pijpersi suhtumine.\'

                          Originally posted by nagloy


                          13 paneb täiega tühja, tean isegi mis seal toimus, ja nii see kohe kindlasti polnud. arno ütles üht-teis aga mitte midagi sellist. nii et ei ole mõtet eriti valet siin kuulutada. ja kohtunik oli ikka tropp täiega, kuigi mul pole miskit tuleviku vastu, siis tookord mängisid nad ikka vastikult. arno reaktsioon oli igati õigustatud.

                          ei taha küll vana asja meelde tuletada,aga trahvi ju arno selle mängu eest sai - http://www.soccernet.ee/news.php?id=6404

                          nii,et päris tühja see panek polnud.samuti ple arno reaktsioon õigustatud ,kui trahv määrati.
                          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                          Kommentaar

                          Working...
                          X