320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga 2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

    Juba hooaja eelsetel mängudel tundus et treener kasutas olulisemates mängudes just Vassiljevit ja mitte Dmitrjevit. Kui p6himehed alustasid siis oli ka Vassiljev reeglina sees. Kui alustati nn teise satsiga siis oli Dmitrjev sees.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

      Mul tekkis ka küsimus a la, et miks koondise kutse sai Dmitrijev mitte Vassiljev, kes rohkem mängu aega saab?
      Tegelikult võiks kutsuda mõlemad, sest Reinumäest ja Kristalist on nad keskväljal mõlemad üle.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

        Tahaks õudsasti rohkem meeskondi näha Meistriliigas ,võiks ikka 16 ära olla iga võistkonndaga mängud kodus ja võõrsil ,kuid Eesti kliimas muutub see päris raskeks ,aga välistatud pole ju variant ,et sõidetakse kuskile kus on kinni -lahti ,kinni - lahti käiv katus nt Sapparo Dome MM`ilt jäi meelde.
        sigpic

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

          Originally posted by Henryfan


          Tahaks õudsasti rohkem meeskondi näha Meistriliigas ,võiks ikka 16 ära olla iga võistkonndaga mängud kodus ja võõrsil ,kuid Eesti kliimas muutub see päris raskeks ,aga välistatud pole ju variant ,et sõidetakse kuskile kus on kinni -lahti ,kinni - lahti käiv katus nt Sapparo Dome MM`ilt jäi meelde.
          Ma ei tea, parem olgu vähem meeskondi kui et meeskondade ebav6rdsus veelgi suureneb.
          Ja niisugused tehnika imed jäävad siiski ainult Jaapani taoliste riikide ees6iguseks. Nagu sise muruväljakud on USA eripära. Eesti taoline riik, kes ei suuda isegi tavalist väikest jalka staadionit yhe hooga valmis ehitada, neid endale kyll iialgi ei saa lubada.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

            Originally posted by Jaak
            Mul tekkis ka küsimus a la, et miks koondise kutse sai Dmitrijev mitte Vassiljev, kes rohkem mängu aega saab?
            Kolmapäev 31.03.2004 SLÕhtuleht
            Kopipaste sealt:
            Hollandlane kaasas floralaste ja võõrleegionäride kõrval kaks TVMK ja kaks Levadia pallurit, kuid viimase liigamängu põhjal on neist koduklubi põhitegija vaid Maksim Smirnov. Nii Ingemar Teeverile, Ats Purjele kui ka Aleksandr Dmitrijevile jäi vahetusmehe roll.

            «Olen nõus, veider lugu. Aga mina näen neis mängijates tulevikku, usaldan neid ja kutsusin nad koondisse,» tõdes Pijpers napilt.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

              kuradi hästi ju tehtud

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

                Originally posted by dreyd


                kuradi hästi ju tehtud
                Ilus jah.

                Teab keegi öelda, kes selle ML agentuuri taga on?

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

                  Originally posted by Glazza

                  Teab keegi öelda, kes selle ML agentuuri taga on?
                  ML = Margus Luik

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

                    Margus Luige eelvaated on tõesti väga proffessionaalsed ja põnevad . Kui korra oled neid lugenud siis järgmist juba ootad huviga. Mulle tundub ,et nende lugemine tekitab ka inimestes huvi minna mängu ennast vaatama. Kas on nii või tundub see ainult mulle?
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

                      On nii kyll jah, tekitab niisuguse isikliku aspekti asjale ja intriigi. Sest m6lemad meeskonnad ytlevad ju alati et mäng tuleb p6nev ja raske ja nad pyyavad head jalgpalli vaatajatele pakkuda
                      Aga igatahes on see märkimisväärne edasiminek jalgpalli PR vallas. Igati tunnustust vääriv.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

                        Originally posted by yheksa


                        «Olen nõus, veider lugu. Aga mina näen neis mängijates tulevikku, usaldan neid ja kutsusin nad koondisse,» tõdes Pijpers napilt.
                        Samat moodi näeb Pjipers ilmselt tulevikku ka Reimis ja Kristalis, et ta neid ilma vaheta igas mängus väljakule toob.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

                          Originally posted by ROOTSI KUNN
                          Mulle tundub ,et nende lugemine tekitab ka inimestes huvi minna mängu ennast vaatama. Kas on nii või tundub see ainult mulle?
                          Kujutan ette, et see tõepoolest on nii - inimesed mitte ei satuks väljakuäärde tundega: mida krdit võiks see endast kujutada, vaid neil on mänguks ning kohtavate võistkondade nägemiseks igati väärt ettevalmistus, teavitatus, ütleksin isegi.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

                            Originally posted by Amadeus


                            On nii kyll jah, tekitab niisuguse isikliku aspekti asjale ja intriigi. Sest m6lemad meeskonnad ytlevad ju alati et mäng tuleb p6nev ja raske ja nad pyyavad head jalgpalli vaatajatele pakkuda
                            Aga igatahes on see märkimisväärne edasiminek jalgpalli PR vallas. Igati tunnustust vääriv.
                            Huvitav, kui kaugel on mängukavad siit?. Ma mõtlen just neid, mida tavaliselt koondise mängudel pakutakse ning kus kõik inf lihtvaatajale kompaktselt olemas. Loomulikult saab taas asi alguse publiku huvist, sest napile publikule pole mõtet hakata brošüüre trükkima.

                            Samas on ilgelt mage pidevalt kaasas kanda seda Sporditähe lisa ning pidevalt järgi uurida, mis mehed ikka platsil siis on. Loomulikult mõne meeskonna puhul pole üldse probleemi ning hooaja jooksul saavad asjad selgeks, kuid tavavaataja ei jaga mõhkugi, kui perega mängu tahab vaatama tulla.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

                              Originally posted by Jux
                              Huvitav, kui kaugel on mängukavad siit?. Ma mõtlen just neid, mida tavaliselt koondise mängudel pakutakse ning kus kõik inf lihtvaatajale kompaktselt olemas. Loomulikult saab taas asi alguse publiku huvist, sest napile publikule pole mõtet hakata brošüüre trükkima.
                              Mingisugused kavad peaks igal mängul olemas olema ja Tartus viimati oli ka. Omaette küsimus muidugi, et kui informatiivne.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Meistriliiga 2004\'

                                A. Le Coq MiniArenal on ikka meistriliiga mängudel kavad olemas. Hea tahtmise korral saab ka protokolli. Kavad on magedad ning ega suurt midagi huvitavat ei paku. Sisutud – mängijatenimekirjad ning järgmised ning eelnevad mängud kirja pandud statistiliselt.


                                Üks asi häirib endiselt. Nimelt see, et mitmetel meistriliigaklubidel pole kindlat numbrisüsteemi. Ja, ma saan aru, kui tahetakse mängida legendaarsete numbrite järgi, et 9 on ründaja jne. Kuid ikkagi. Suhteliselt raske on nendel inimestel orienteeruda, kes vutti esmakordselt vaatama tulevad. Kavades pole numbreid samuti kirjas, sest mine sa tea, mis süsteemiga mõni meeskond enne mängu välja tuleb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X