320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Tammeka meistriliigasse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

    trans-tammeka 3-2
    kahju ,et tammeka punkte juurde ei saanud.küll aga suudeti 2 väravat lüüa tamme ja konsa poolt,seegi väga positiivne,sest väravatelöömine pole just tammekal tugevam külg.
    järgmine mäng kodus floraga,viigipunktid võiks küll saada.palju oleneb fännide toetusest.nii et kõik pühapäevasele mängule tammekale kaasa elama.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

      Jalgpall röövib Sergei Ratnikovi unetunde
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

        t2naseks tammeka m2nguks on peatvaatajate arvuks m2rgitud 440 kas see arv ka t2ele vastab aga muidu on ju tegemist eesti m2istes korraliku numbriga
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

          Algselt postitas budulojus


          t2naseks tammeka m2nguks on peatvaatajate arvuks m2rgitud 440 kas see arv ka t2ele vastab aga muidu on ju tegemist eesti m2istes korraliku numbriga
          Tegu on isegi väga korraliku numbriga. Aga seda me ju teame kõik kui tublid pealtvaatajad Tartus on Mõned Levadia-Flora duellid ei kogu isegi nii palju vaatajaid.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

            Kohtunik oli nagu eriti jobu täna!
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

              Martinile mitte just k2ige parem synnip2evakink. aga jah nii kaua kui pohlak ees otsas siis florale ei m22rata eriti midagi.kahju kui kohtunik on florast
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'


                Sooh! Lõpuks siis Tartu tripilt tagasi . Mida öelda tänase reisi kohta? Kõigepealt tänan kõiki Flora fänne kellega sai välissõit ette võetud,väga lahe seltskond oli. Ja võin juba ette lubada ,et see ei jää viimaseks sõiduks.
                Kui mänguist rääkida siis raskelt tuli aga ära tõime need kolm punni.
                Tartu publik oli tuim nagu lestakala :P ei ühtegi piiksu omade toeks.Mingid võllid üritasid teravat rebida ,et Flora teeb head shampooni..... ma vastu ,et teie ei tee sedagi
                Kümnekesi laulsime need 400 viltulõuga lahedalt üle.
                Aga jah ,Tammeka tegi südi partii ja meil polnud ka just parem päev.
                Ja nagu ikka ,pealtvaatamistingimused olid nullilähedased. Tribüüne polejne. Korraldamises võiks ka seda märkida ,et esimesel poolajal ei saanud ka lubatud dziibi kuponge. Pärast küll sai aga pidid ise küsima. Kes aga ei küsinud siis selle kupongi täitis ilmselt Viktor Vihmavari.

                Kokkuvõttes olen väga rahul. Raske võit ja tundub ,et Raika Ratnikov teeb Tartus head tööd. Tammeka võib peagi üllatada,keda iganes.

                Ja ikkagi!!! Masendav ,et Tartus pole siiani ühtegi korralikku jalgpallistaadioni ,kuigi Meistriliigas mängib kaks klubi .
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                  Algselt postitas ROOTSI KUNN
                  Kümnekesi laulsime need 400 viltulõuga lahedalt üle.
                  Teid oli mängu jooksul kuulda umbes kuus korda, kolm mõlemal poolajal. Seisin ma siis keskjoone juures täpselt. Võibolla omaette ümisesite, laulmiseks või millegi üle laulmiseks seda aga vaevalt nimetada saab.

                  17 tegi eelmisel aastal oma trummiga ka rohkem ära, üksi.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                    Algselt postitas ROOTSI KUNN
                    Kümnekesi laulsime need 400 viltulõuga lahedalt üle.
                    Ahjaaa. Seda ma tahtsin samuti öelda, et skandeerimine/karjumine ei ole laulmine. Kuigi laulu oleks floralaste vms suust päris vahva kuulda ehk idee on õige. Teostus aga pikalt maas.

                    Kuid et ainult ei kritiseeriks, siis oli väga vahva, et üldse tulla viitsisite.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                      Kunn ärgu oma laulmisega üle pingutagu. Tammeka skandeerimist oli kuulda küll tunduvalt rohkem, kui Flora oma (kuigi pisut ebarütmiliselt ) Aga see selleks.
                      Aga Lindperele oleks pidanud sihiliku käe eest esimese poolaja lõpus küll kollase andma. Nii tahtliku kätt ma ei mäletagi
                      Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                        Pildigalerii: Tammeka - Flora 0:1
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                          Kuula mind Kunn...vaata kõigepealt oma pilti, mis teist tehti...hale ju...krdi lastega tuled sinna, meenutad mulle Maagi Bombermanni.
                          Teiseks, tegite te häält umbes 2 korda, mitte rohkem. Ja miks meil pole staadionit?...kus teie staadion on...see suurte rahadega pooleli olev ongi w? kas see ongi staadion ja kus on raha mis anti?....see on teie krdi habemiku käes.
                          Hea vähemalt, et Flora suurim tallalakkuja E. Saar pani teile endale ilusti näkku.
                          MU FCUK

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                            Kunn ära vaevu vastama, pole mõtet.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                              Miks mitte, las vastab. mitusada inimest tuleb kohale ja seda iga kord ja ikka on miskit öelda?
                              MU FCUK

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                                kukk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X