320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Tammeka meistriliigasse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

    On alles ütlemine, peaksid oma naljašou rajama.
    Tammeka fännide kohta ütleks ka tsiteerides filmiklassikut. \"Matsid jäävad matsideks.\"

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

      kes meist mats on Bomber? MIks sa norid jälle?saad aru mees,sind vaadates tuleb naer peale. Ära loo arvuti taga endast mingit pilti, mida sa ei ole.
      MU FCUK

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

        Aga kuule bomb? Miks teil nii suur ja nii kole logo on?

        Mina soovitan sul fännina küsida pahaselt Maagi juhtkonna käest: \"Kes selle koleda ja Tammeka logo pealt purjus peaga maha tehtud embleemi autor on?\"
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

          Algselt postitas Kebab


          Aga kuule bomb? Miks teil nii suur ja nii kole logo on?

          Mina soovitan sul fännina küsida pahaselt Maagi juhtkonna käest: \"Kes selle koleda ja Tammeka logo pealt purjus peaga maha tehtud embleemi autor on?\"

          Ega see Tammeka logo nüüd ka tea ,mis suur kunstnikutöö ei ole. Ära nüüd valesti aru saa!!
          Tammekal annaks tegelikult klubi logo palju huvitavamaks ja omapärasemaks muuta.
          Ma olen ennegi maininud ,et praegune on selline tavaline sini-must-valge oma aja pitserit kandev looming. Aga see puhtalt minu isiklik arvamus.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

            Algselt postitas ROOTSI KUNN


            Ega see Tammeka logo nüüd ka tea ,mis suur kunstnikutöö ei ole. Ära nüüd valesti aru saa!!
            Tammekal annaks tegelikult klubi logo palju huvitavamaks ja omapärasemaks muuta.
            Ma olen ennegi maininud ,et praegune on selline tavaline sini-must-valge oma aja pitserit kandev looming. Aga see puhtalt minu isiklik arvamus.

            Ma olen ise ka selle peale mõelnud, et sinine värv võiks koondisele jääda. Sinine klubivärvina on igav. Klubidel võiks olla muud värvid. See muudaks nad omanäolisemaks. Näiteks võiks võtta šnitti Tartu linna lipust. Puna-Valge värvid seoks meid rohkem Tartuga. Samas on punane veidi out, sellesama okupatsioonivärviks olemise tõttu.
            Aga kunagi on sellised värvid võetud ja niisama lihtsalt ei tohi ükski klubi oma imagot muuta. Kui võeti sini-must-valge, siis ei tohi sellest seetõttu loobuda, et ta enam moevärv ei ole. Logo kujundus mulle täitsa meeldib.
            Mul endal samamoodi. Siis kui Eesti jalgpalli veel olemas ei olnud sai sihikud välismaa poole seatud. Enam ei tea suurt midagi Bayerni meeskonnast, kodukat küll loen, kuid kuna satti ei ole, ei ole neid ammuilma mängimas näinud. Side on kadunud. Peamine mis Müncheniga seondub on Oktoberfest ja põlvpükstes šlaagreid laulvad mehikesed (mõlemit pean maitselageduse tipuks). Seevastu Tammeka on omaseks ja koduseks saanud. Kuid ikkagi ei suuda avatari vahetada. Ei saa nii lihtsalt oma identiteeti ära kaotada. See peab olema tõsine ja kauakaalutletud otsus. Oma nimega samamoodi, see on veel raskem.
            Olgu pigem sini-must-valge kui moe järgi kaasajooksmine.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

              On Maagi logo kuidas on. (Usu mind maailm on suur ja lai, et pole mingi probleem leida ka logo, mis on Tammeka logoga sarnane). Tammekaga ei ole mitte mingil juhul sarnane, kuigi mõlemad kasutavad suurt palli logol aga see selleks.

              Logodest niipalju, et kõige parem logo oli Merkuuril. Ka värvid punane-valge seob Tartuga. Aga Rootsi Kunnile niipalju, kui punane on okupatsiooni värv, siis miks on sellised klubid eestlaste seas populaarsend nagu ManU, Liverpool, ja Arsenal. Samuti Inglismaa teiseks särgiks on punane värv näiteid tooks palju.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                Maagi logo meenutab rohkem, eesti jalgapalli liidu logo ainult värvid on teisid ja jalgpalliliidul on kujutatud palli rukkilillena.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                  asi on natuke teemast mööda läinud siin, aga kui asi logodeni läks siis...tõesti maagi logo jätab kiirelt tehtud (hoo-pealt) logo mulje...väga vaimu vaene. Minu arust on Tammekal jumala okepro logo. Kui klubi värvid on olnud kogu aeg valge ja sinine, siis miks peaks logo olema...roheline...see et seal sinist...on keda see kotib....vähemalt ei vahetata seda igal aastal!
                  Pain is temporary, honour lasts forever...

                  www.fcotepaa.ee

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                    Algselt postitas bomb


                    On Maagi logo kuidas on. (Usu mind maailm on suur ja lai, et pole mingi probleem leida ka logo, mis on Tammeka logoga sarnane). Tammekaga ei ole mitte mingil juhul sarnane, kuigi mõlemad kasutavad suurt palli logol aga see selleks.

                    Logodest niipalju, et kõige parem logo oli Merkuuril. Ka värvid punane-valge seob Tartuga. Aga Rootsi Kunnile niipalju, kui punane on okupatsiooni värv, siis miks on sellised klubid eestlaste seas populaarsend nagu ManU, Liverpool, ja Arsenal. Samuti Inglismaa teiseks särgiks on punane värv näiteid tooks palju.
                    Vabanda! Aga mina ei ole punase värvi kohta midagi öelnud ja Merkuuri logo oli väga bro. Sa loe eelnevad postid korralikult läbi!!!!!
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                      Algselt postitas bomb


                      On alles ütlemine, peaksid oma naljašou rajama.
                      Tammeka fännide kohta ütleks ka tsiteerides filmiklassikut. \"Matsid jäävad matsideks.\"
                      Miks hakata Tammeka fänne solvama?Ei tasuks üldistama hakata,et kõik Tammeka fännid on matsid.Kindlasti on igal meeskonnal väga erinevaid fänne,nii häid kui halbu.
                      Ja niisama küsin,kuidas pühapäevane mäng meeldis?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                        Mäng oli üle prahi...asaolude tõttu sattusin istuma sinna...kus oli ka terve posu maagi fänne...jumal tänatud et nad peale väravat poole vaiksemaks jäid.... ...meelde jäi see, et üks ~50 aastane tädi karjus minu selja taga: ,, kiuoohtuniiik josta iendale prillliid\'\'
                        Pain is temporary, honour lasts forever...

                        www.fcotepaa.ee

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                          Algselt postitas etsajo


                          Mäng oli üle prahi...asaolude tõttu sattusin isuma sinna...kus oli ka terve posu maagi fänne...jumal tänatud et nad peale väravat poole vaiksemaks jäid.... ...meelde jäi see, et üsk ~50 aastane tädi karjus minu selja taga: ,, kiuoohtuniiik josta iendale prillliid\'\'

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                            Oleks Tammekal kah selliseid tulihingelisi 50-tes aastates naisfänne!
                            Ma olen mõelnud, et miks Tammeka oma kodumänge Annelinnas peab? Kas põhjus on selles, et annelinna noori ka Tammeka fännideks meelitada ja magalarajooni eesti tippjalgpalli viia?
                            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                            I don’t care what you think of me!
                            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                              Kus Tammeka siis mängud pidama peab? Tamme staadioni liivapaberil w? Minu arust on aga imelik, et Maagil pole enda suvemuruplatsi..
                              MU FCUK

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                                Kunagi Sepakas oli aga praegu on olukord seal kurb. Muideks Tamme staadion ei ole TAMMEKA omand, see kuulub linnale ja linnaspordibaasidele, mida Tammeka ja teised klubid rendibad. vot.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X