320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Tammeka meistriliigasse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

    Originally posted by bomb

    Usun seda, et Tammekaga juhtub see mis Pärnu levadiaga meistriliigas.
    Hmmm, mis siis selle Pärnu Levadiaga seal juhtuski??

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

      juhtus see etlPärnu Levadia kogus hooaja peale ainult 8 punkti.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'


        Kuskil kuulsin Gruznovi siirdumist nende ridadesse jne.
        Einoh ma arvan ka, et Gruznov tahab meeskonda kus töö toimub eesti keeles, mitte merkuuri kus on ainult 2 eestlast ja enamus punti on sisse toodud narvast

        Bombi eelnevate postituste peale ütleks veel seda ka, et see mees on kohe kindlasti üks paremaid, kui mitte parim, eesti jalgpallimaastiku tundja
        Go Gunners!!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

          Originally posted by saar


          juhtus see etlPärnu Levadia kogus hooaja peale ainult 8 punkti.
          no lootusest oleks siis ju 3 punkti võrra parem

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

            Gruznov on küll viimane mees keda Tammeka endale tahaks. Tammeka ei ole üldse eriti silma paistnud mängijate sisseostmisega. Pigem just tugeva noortetööga. Usun ja loodan et nad jäävad sellele teela ka edaspidi. Vaadates Transis toimuvat mõtleks ma klubijuhina kindlasti kaks korda enne kui sealt üldse kedagi värbama asuks. Ja p\'äris kindlasti ei juhtu Tammekaga seda mis juhtus Pärnuga. Pärnuga juhtus nimelt see, et nad liitusid Levadia süsteemiga. Ja ma ei usu et Tammeka kellegi duubliks tahaks hakata. Nad on selleks liiga ambitsioonikad. Pealegi nopiti Pärnu meeskonnast võtme mängijad välja ja sellest oli tingitud ka nende mängutaseme langus. Tammeka jällegi ilmselt kõrgliigasse saades vaataks pigem ringi täienduste järgi kui kedagi meeskonnast välja laseks. Aga ilmselt pole neil sellekski enam vajadust. Noortetöö on vilja kandnud ja igas liinis on neil olemas kindlad tegijad ja korralikud varumehed. Lisaks on nad kõik alles noored kel parimad mängija aastad alles ees

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

              Originally posted by Amadeus


              Gruznov on küll viimane mees keda Tammeka endale tahaks. Tammeka ei ole üldse eriti silma paistnud mängijate sisseostmisega. Pigem just tugeva noortetööga. Usun ja loodan et nad jäävad sellele teela ka edaspidi. Vaadates Transis toimuvat mõtleks ma klubijuhina kindlasti kaks korda enne kui sealt üldse kedagi värbama asuks. Ja p\'äris kindlasti ei juhtu Tammekaga seda mis juhtus Pärnuga. Pärnuga juhtus nimelt see, et nad liitusid Levadia süsteemiga. Ja ma ei usu et Tammeka kellegi duubliks tahaks hakata. Nad on selleks liiga ambitsioonikad. Pealegi nopiti Pärnu meeskonnast võtme mängijad välja ja sellest oli tingitud ka nende mängutaseme langus. Tammeka jällegi ilmselt kõrgliigasse saades vaataks pigem ringi täienduste järgi kui kedagi meeskonnast välja laseks. Aga ilmselt pole neil sellekski enam vajadust. Noortetöö on vilja kandnud ja igas liinis on neil olemas kindlad tegijad ja korralikud varumehed. Lisaks on nad kõik alles noored kel parimad mängija aastad alles ees
              Sellega võiks enam-vähem kokku võtta minu eelneva küsimuse mõtte...

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                Originally posted by Amadeus


                Gruznov on küll viimane mees keda Tammeka endale tahaks. Tammeka ei ole üldse eriti silma paistnud mängijate sisseostmisega. Pigem just tugeva noortetööga. Usun ja loodan et nad jäävad sellele teela ka edaspidi. Vaadates Transis toimuvat mõtleks ma klubijuhina kindlasti kaks korda enne kui sealt üldse kedagi värbama asuks. Ja p\'äris kindlasti ei juhtu Tammekaga seda mis juhtus Pärnuga. Pärnuga juhtus nimelt see, et nad liitusid Levadia süsteemiga. Ja ma ei usu et Tammeka kellegi duubliks tahaks hakata. Nad on selleks liiga ambitsioonikad. Pealegi nopiti Pärnu meeskonnast võtme mängijad välja ja sellest oli tingitud ka nende mängutaseme langus. Tammeka jällegi ilmselt kõrgliigasse saades vaataks pigem ringi täienduste järgi kui kedagi meeskonnast välja laseks. Aga ilmselt pole neil sellekski enam vajadust. Noortetöö on vilja kandnud ja igas liinis on neil olemas kindlad tegijad ja korralikud varumehed. Lisaks on nad kõik alles noored kel parimad mängija aastad alles ees
                Sul on õigus ,et Transist ja muudest venelaste klubidest vaevalt kedagi ostetakse ,kuid tugevdama peaksid nad end kindlasti. Ainult oma kasvandikega on võimatu tippu tõusta. Ma ei usu ,et Tammekat rahuldab Meistriliigas viimane või eelviimane koht ,kuigi esimesel aastal jääb eesmärgiks ilmselt ikkaga liigasse jäämine.
                Pärnu probleem on see ,et seal ei ole kedagi ,kes asja kätte võtaks ja raha leiaks . Klubidel puudub üksmeel. Mängijad leiab küll ,ma arvan. Levadia leidis võimaluse ,kuid samas ka võttis ,mis talle meeldis ja klubi ütles lõpuks töösuhte üles.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                  Et siis paarislehekülg Tammeka Cupist.

                  Panen kolmapäeva hommikul kunagi .pdf versioonis ka lehe üles, sest osad elemendid on nii puudu - näiteks suur arvamusrubriik, kus räägivad Piiroja, Kasimir, Kannik, Meerits, Tiidus ja Konsa Tammeka Cupist ja Eesti noortetööst. Tiiduse osad arvamused on ka esimeses lingitud loos, kuid mitte täielikult.

                  Kuid seniks:
                  Vutipoiste armee lööb palli veerema
                  Korralike muruväljakute puudus piirab Tammeka Cupi arengut
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                    Lubatud paariskülg Tammeka Cupist

                    Kommentaarid kah teretulnud. Tammeka karika ülevaade/kokkuvõte peaks olema esmaspäeval tervel küljel. Vot selline idee siis.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                      Huuhuu, keda huvitab laste jalgpall?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                        Originally posted by Jyrka


                        Huuhuu, keda huvitab laste jalgpall?
                        Ilmselt inimesi keda huvitab eesti jalgpalli tulevik

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                          Originally posted by Jyrka


                          Huuhuu, keda huvitab laste jalgpall?
                          Eeskätt mängijaid ehk lapsi edid, nende vanemaid, sõpru-tuttavaid jne, nende treenereid, jalgpalliklubisid, talendiotsijaid, sponsoreid jne jne jne
                          www.jalgpall.ee
                          http://www.last.fm/user/lennartk

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                            Vutipoisid panid kaasaelajate närvirakud ja hääle proovile

                            Artikli juures olevad arvamused, mida lingi läbi lugeda ei saa, küll aga lehest oleks võimalik. PDFi ei haknud üles saatma sellel korral:
                            Rauno Kiisk, Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi haldusjuht
                            Tartu Ülikool on poistega küll rahul, sest nad on meie staadionil väga kenasti toimetanud ja isegi prahti pole maha jäetud. Seega on meie ja Tammeka koostöö on väga hästi sujunud.
                            Kui ma ise mänge jälgisin, siis oli tõeliselt vahva vaadata, kuidas noored nii agaralt palli taga ajasid ja isegi pärast suuri kaotusi jäi neil veel sära silma.
                            Kergejõustiklased pole seni pretensioone esitanud, kuid näiteks Aleksander Tammert ei saanud Tammeka Cupi ajal muidugi suurel väljakul harjutada ja harjutusväljak jääb tema jaoks kitsaks.

                            Romet Pastak, FC Elva 5-aastane vasakäär
                            Hästi tore turniir on ja ma olen väga rahul, sest lõin kaks väravat ja meeskonnaga saime kolmanda koha. Suuremate poistega on natuke raske mängida, sest ma olen nendest väiksemat kasvu ja nad on minust tugevamad. Tavaliselt saan aga nendega hakkama küll.

                            Anne Tamm, lapsevanem
                            Turniir meeldib küll väga, sest siin õpivad poisid küll rohkem kui trennis. Kui poisid omaenda trennikaaslaste vastu mängisid, siis oli ehk võitlus veidi väiksem, kuid võõrastele armu ei anta.

                            Ginta Pece, lätlannast kohtunik
                            Põhimõtteliselt mulle sellised turniirid meeldivad, sest siin on hea korraldus ja nii kohtunikud kui ka mängijad saavad häid kogemusi. Just enne Tartusse tulekut vilistasin Soomes ja tundub, et Tartus on mängijate tase kõrgem. Soomes on vist rohkem selliseid tavalisi tänavalt võetud poisse ja tundub, et Tartus rõhutakse rohkem tulemusele.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                              Tammeka pani täna siis Eesti koondisele liikmetele (2 meest algrivistusest pole koondises olnud) ära 2:1. Päris lahe mäng oli auslt öeldes. Post sai mölisemise eest kaks kollast (Flora sündroom?) ja Tammeka võttis teenitult võidu.

                              Üldiselt oli ka põnev mäng. Olen rahul.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                                Originally posted by Martin


                                Tammeka pani täna siis Eesti koondisele liikmetele (2 meest algrivistusest pole koondises olnud) ära 2:1. Päris lahe mäng oli auslt öeldes. Post sai mölisemise eest kaks kollast (Flora sündroom?) ja Tammeka võttis teenitult võidu.

                                Üldiselt oli ka põnev mäng. Olen rahul.

                                Post lihtsalt tunnetab staariseisust( missugust?)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X