320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'HI\'

    Originally posted by pastor


    tra krdi venelased las õppivad eesti keele ära, tibla kari
    Rahune maha. Hoolimata, kuidas sa neid ka ei kutsuks, inimesteks jäävad nad ikka.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'HI\'

      Originally posted by pastor


      tra krdi venelased las õppivad eesti keele ära, tibla kari
      Võta pöördeid maha-olles ise vene rahvusest, on sellist teksti valus lugeda.Eriti piinlik oli, kui Vene-mängul üks talupoeg avastas temas äkki tärganud isamaalisuse ja hakkas kõrva ääres kõiki tibladeks ja okupantideks sõimama...Sai talle viisakalt mainitud, et enamus tuli siia siiski mängu vaatama, aga mitte tema arvamusavaldusi kuulama.
      Piinlik oli veel ka see, et keegi \"omadest\"(eestlastest) ei pidanud vajalikuks oma rahvuskaaslast rahunema sundida...Aga muidu jah, idioote jätkub iga rahvuse jaoks

      Ps. loen ennast ikka Eesti fänniks ja selles ei kahelnud isegi Vene-mängul, kandes sinist.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'HI\'

        Originally posted by santehnik


        Originally posted by pastor


        tra krdi venelased las õppivad eesti keele ära, tibla kari
        Võta pöördeid maha-olles ise vene rahvusest, on sellist teksti valus lugeda.Eriti piinlik oli, kui Vene-mängul üks talupoeg avastas temas äkki tärganud isamaalisuse ja hakkas kõrva ääres kõiki tibladeks ja okupantideks sõimama...Sai talle viisakalt mainitud, et enamus tuli siia siiski mängu vaatama, aga mitte tema arvamusavaldusi kuulama.
        Piinlik oli veel ka see, et keegi \"omadest\"(eestlastest) ei pidanud vajalikuks oma rahvuskaaslast rahunema sundida...Aga muidu jah, idioote jätkub iga rahvuse jaoks

        Ps. loen ennast ikka Eesti fänniks ja selles ei kahelnud isegi Vene-mängul, kandes sinist.
        Nende venelaste vastu kes elavad eestis, ja pole suutnud eesti keelt ära õppida ja siis vinguvad siin millegaigi, need on tiblad ja kõike muud, aga need kes on keele selgeks saand ja austavad kohta kus nad elavad , nende vastu pole mul midagi

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'HI\'

          Mina oskan eesti keelt hästi, aga mitte väga hästi. Ja sellepärast arvasin et oma mõted mida ma ei suda kirjutada eesti keeles, saaksin kirjutada inglise keeles.

          Ma juba ütlesin et mul on sõprad kes tahavad siin teiega suhtlema ja kirjutama oma arvamusi ja nii edasi, aga nad ei oska eesti keelt väga hea.

          Is it possible to do a multy language forum ?

          Nende venelaste vastu kes elavad eestis, ja pole suutnud eesti keelt ära õppida ja siis vinguvad siin millegaigi, need on tiblad ja kõike muud
          Mul on väga kahju et te nii arvate.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'HI\'

            Originally posted by pastor



            Nende venelaste vastu kes elavad eestis, ja pole suutnud eesti keelt ära õppida ja siis vinguvad siin millegaigi, need on tiblad ja kõike muud, aga need kes on keele selgeks saand ja austavad kohta kus nad elavad , nende vastu pole mul midagi
            Esiteks õpi ise seda keelt austama.... ja alles siis nõua seda teistelt

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'HI\'

              V2ga rassistlik teema ma vaatan............
              742617000027
              (sic)
              (515)
              MAGGOT

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'HI\'

                Originally posted by santehnik


                Originally posted by pastor



                Nende venelaste vastu kes elavad eestis, ja pole suutnud eesti keelt ära õppida ja siis vinguvad siin millegaigi, need on tiblad ja kõike muud, aga need kes on keele selgeks saand ja austavad kohta kus nad elavad , nende vastu pole mul midagi
                Esiteks õpi ise seda keelt austama.... ja alles siis nõua seda teistelt

                mida iganes

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'HI\'

                  Originally posted by pastor

                  mida iganes
                  Seega, ära \"hüppa\", kui ei suuda oma põhimõtetele kindlaks jääda...

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'HI\'

                    Originally posted by Davids


                    V2ga rassistlik teema ma vaatan............
                    vale sõna vales kohas. Muideks oleme venelastega ühest rassist.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'HI\'

                      Mina vabandan, et alustasin seda diskusioni.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'HI\'

                        Originally posted by santehnik


                        Originally posted by pastor

                        mida iganes
                        Seega, ära \"hüppa\", kui ei suuda oma põhimõtetele kindlaks jääda...
                        tra olen hüppand, ütlesin lihtsalt tõe välja, krt inimene on 10-30 aastat siin eland ja pole keelt selgeks saand, nad on jobud ja mõttetud vingujad

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'HI\'

                          Originally posted by dreyd


                          Originally posted by Davids


                          V2ga rassistlik teema ma vaatan............
                          vale sõna vales kohas. Muideks oleme venelastega ühest rassist.
                          No v2ga RAHVASTE VIHKAJALIK teema...........PALUN
                          742617000027
                          (sic)
                          (515)
                          MAGGOT

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'HI\'

                            TRA hale on vaadata, et isegi sellised inimesed, kes on v2ga palju soccernetis endast teateid maha j2tnud ei suuda siin korralikult k2ituda... lahe oli vaadata, kui yx inimene kysis ingliskeeles.. ja talle vastati eriti pugejalikult, kuid kui yx inimene avastati olema venelane, materdaxe ta maha.. minu arust oskab tyyp h2sti eesti keelt - nii et nahh te t6mblete ta kallal.

                            Kommentaar

                            Working...
                            X