320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    ärge sõitke,peale kaotus on kurb tagasi logistada,pohm ka ju! Ja klandorf on ju kossukesik,kreitsberg muidu koomik,nendelt ma küll mingit tuge ei ootaks
    mul on sada head mõtet, kuid ei tea, millist neist sulle vastuseks kirjutada.

    Kommentaar


      Sina ka kaineks saanud

      Kommentaar


        ei ole.

        Kommentaar


          Selgemast selgem ,et täisprofiliiga oleks unistuste unistus aga ma pakun ,et nii nagu ka mõnes väiksemas naaberiigis jääme me poolproffessionaalse liiga tasemele . Ei maksa endale illusioone luua .
          Kahju, aga Kaleviga on vist selleks hooajaks jokk.
          FCF Forever

          Kommentaar


            Fotod : FC Kuressaare vs JK Tallinna Kalev

            Kommentaar


              Selline lugu siis: http://sport.err.ee/index.php?06100919

              Kommentaar


                Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                mis siin imelikku. EL nõuab ju märksa rohkem raha kui II liiga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                  Eks seal on omad nüansid. Kõige olulisem on, et tegelikult on Kalevi juhatus teinud mõistlikud lepingud. Jaanus Glaase on senistel kokkusaamistel jätnud samuti igati asjaliku mulje.
                  Kalevi staadionit ei müüda kindlasti ühelegi ärimehele maha. .

                  Tundes isiklikult Jaanus Glaaset ja olles temaga paljudes kinnisvara tehingutes kokkupuutunud ning olnud temaga ühistes kasumi jagamis osalus-projektides siis ma kahtlen selles sügavalt... õnn on muidugi see et hetkel meil Masu-pupu-täpe ja ilmselt mingeid valge laevaga saabuvaid investoreid kes sellesse halli investeerida soovivad vast pole ... aga võimalusel head raha teenida ta ristiette ei löö....
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    Üldiselt näib ,et Kalevi spordiseltsi juhiti nagu mingit kolhoosi,kusjuures mitte eesrindlikku a-la Kirovi nim. vaid sellist mahajäänud ääremaa sots.majandit. Kõik ju vanad kommarid eesotsas Ojaverega, kes huvitaval kombel pääses puhta nahaga ,kuigi viis seltsi pankrotti. Vara oli ja on seltsil sitaks aga midagi mõistlikku ei osatud ja ei osata ka tulevikus sellega teha ,kui omandivorm on sotsialistlik. Ja ,mis see Kreitzberg parem on . Samuti vana komparteilane .
                    Huvitav kas keegi lõpuks vastutab kah ,et asjad nii pees on ?
                    Raadiost kuulasin Pärnu Kalevi staadioni saagat ja noh ütleme nii ,et see Kreitzberg on sama tark ,kui kolhoosiesimees Ojavere.
                    Oodake aga oodake oma staadionitega ja ärge jumala pärast neid jalgpallile andke , võibolla leiab keegi naftat sealt alt .
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Nii Kalevi spordiseltsi kuristiku äärele viinud ekspeasekretär Rein-Vello Ojavere kui ka praegused juhatuse liikmed tunnistavad, et rahvusliku spordi lipulaeva juhtimisel on tehtud suuri vigu, ometi ei kipu nad politseisse pöörduma.


                      Lugege kommentaare ka ...
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Väga mõnusad valikud treeneriteks! Ise sooviksin väga näha Tiidust treeneritoolil ning saaks näha, mis Reali noored, kes välja ei saa, suudavad Eestis korda saata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Väga mõnusad valikud treeneriteks! Ise sooviksin väga näha Tiidust treeneritoolil ning saaks näha, mis Reali noored, kes välja ei saa, suudavad Eestis korda saata.
                          Sama siin, mina pooldaks Tiidust näha Kalevi treenerina, sest Reali noored mängivad ju ainult Tiiduse käe all Eestis. Kindlasti saaks Reali noortest hea täiendus Kalevisse.

                          Kommentaar


                            ei saanud Kalevi juhtkond hakkama Sarapiga, ei saa ammugi hakkama Tiidusega

                            Kommentaar


                              Algselt postitas spekter Vaata postitust
                              ei saanud Kalevi juhtkond hakkama Sarapiga, ei saa ammugi hakkama Tiidusega

                              kindlasti saaks kui peaks valik nende poole minema

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                kindlasti saaks kui peaks valik nende poole minema
                                lõppeks ajab Tiidus alati oma asja, ei huvita teda see Kalev põrmugi. oluline on oma poistele mänguaega leida ja neid hiljem kuhugi müüa. kui hädas Kalev aitab sellele eesmärgile kaasa, siis tuleb seda ära kasutada

                                Kommentaar

                                Working...
                                X