320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Muidugi kõik venelased on tiblad või siis kes neid kaitsevad.

    Aga ükskord tuleks nagu ka sul ja su noogutajatel peelgi vaadata ja mõelda,et kas su lemmik klubis mängivad vene poisid on ka tiblad või on nemad eesti kõige suuremad rüütlid.

    Lihtsalt jõle tobe on lugeda teie poste siin ning kuulda kus kõik vastas tiimides ja neid toetavad meie rahvaste paabli riigis on tiblad ja teie omad mitte.

    Usu mind ma pole ainuke inimene kes teie tegevuse üle naerab ning ka klubis on inimesi kes mitte pole nõus sellega mis te enamus teete staadionil ja selle ümbruses.
    Mine ravile Pras!
    Jah, Floras on kõik rüütlid. Ema on sul tibla ja lepi sellega.
    Kas peale sinu on veel nii suure hälbega inimesi kes lihtsalt naeravad selle üle mis staadioni ümbruses toimub?
    Vastata pole vaja, lõpeta see teemade risustamine, keegi ei taha lugeda su kaitsekõnet tiblade ja anastajate teemal.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sen Vaata postitust
      Sorry aga ma ei käi levadia tibladega ringi,
      ja veel külg-külje kõrval
      nii kui ühes kohas teema vaibub siis teises algab, kes nüüd provatseerima hakkas

      Kommentaar


        Algselt postitas Aadu&co
        Sorry aga ma ei käi troppidega ringi.
        ülejooksikutega tavaliselt ma ei suhtle

        Kommentaar


          türa, onage kuskil läbus palun....

          Kommentaar


            Algselt postitas jkj Vaata postitust
            nii kui ühes kohas teema vaibub siis teises algab, kes nüüd provatseerima hakkas
            Tahtmatult mina. Ega see päris normaalne pole jah, et kutsuda Flora-Levadia fänne ja Anti-Kalju ja Kalju fänne külg-külje kõrval mängule. Aga ühe toreda pühapäevaku nimel oleks võinud ju seda teha. Et näidata linnasakstele, et me ei taha Tallinna Kalevi kadumist. Et Tallinna linna ülejäänud kolme klubi fännid suudavad solidaarselt nõrgemat venda toetada. Nõrgal vennal on lihtsalt nii kõva staadion ja ajalugu.
            Algselt postitas alehis
            "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
            Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

            Kommentaar


              Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
              Tahtmatult mina. Ega see päris normaalne pole jah, et kutsuda Flora-Levadia fänne ja Anti-Kalju ja Kalju fänne külg-külje kõrval mängule. Aga ühe toreda pühapäevaku nimel oleks võinud ju seda teha. Et näidata linnasakstele, et me ei taha Tallinna Kalevi kadumist. Et Tallinna linna ülejäänud kolme klubi fännid suudavad solidaarselt nõrgemat venda toetada. Nõrgal vennal on lihtsalt nii kõva staadion ja ajalugu.
              Piksenool teeme äkki sellise ürituse ka,et avaldad oma isiku keskstatal ?

              Kommentaar


                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                Tahtmatult mina. Ega see päris normaalne pole jah, et kutsuda Flora-Levadia fänne ja Anti-Kalju ja Kalju fänne külg-külje kõrval mängule. Aga ühe toreda pühapäevaku nimel oleks võinud ju seda teha. Et näidata linnasakstele, et me ei taha Tallinna Kalevi kadumist. Et Tallinna linna ülejäänud kolme klubi fännid suudavad solidaarselt nõrgemat venda toetada. Nõrgal vennal on lihtsalt nii kõva staadion ja ajalugu.
                Tallinna Kalev Tallinna Uhkus kõlaks ju paremini

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Piksenool teeme äkki sellise ürituse ka,et avaldad oma isiku keskstatal ?
                  Avaldan oma isiku keskstatal sellisel juhul, kui Kalju tuleb Eesti Meistriliigas ilma ühegi meeskonna eemaldamiseta ja punktide äravõtmiseta aastal 2010 medalitele.


                  Algselt postitas Sen Vaata postitust
                  Tallinna Kalev Tallinna Uhkus kõlaks ju paremini
                  Õnneks nõmmekad said ise ka aru, et klubi on muutunud Tallinna Häbiks. Rullisid ju nad sellise plagu lahti viimasel Flora mängul ja andsid eelmise nimetuse sümboolselt üle.
                  Algselt postitas alehis
                  "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                  Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                  Kommentaar


                    Pärnu karud tulevad ka publikuarvu kasvatama. Mäng toimub suurel staadionil? Kuidas on platsi olukord?
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sen Vaata postitust
                      Mine ravile Pras!
                      Jah, Floras on kõik rüütlid. Ema on sul tibla ja lepi sellega.
                      Kas peale sinu on veel nii suure hälbega inimesi kes lihtsalt naeravad selle üle mis staadioni ümbruses toimub?
                      Vastata pole vaja, lõpeta see teemade risustamine, keegi ei taha lugeda su kaitsekõnet tiblade ja anastajate teemal.

                      putsi , tundub et sina pead ravile minema. vanust nagu oleks, kuid mõistus jäi sul ilmselgelt kuhugi kaduma

                      Kommentaar


                        nii, seekord siis taas eestikeelne flaier.
                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          No Raimo tundub,et fännid on astunud sammu Kalevi jalgpalliklubi päästmiseks.ise see nädal ei jõua Eestisse tagasi aga miks mitte maikuus tulla vaatama.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Kuhu Sergei Jegorov kadus? Pole teda enam ei I-s ega II-s nimekirjas.

                            Kommentaar


                              parematele jahimaadele , tegelt soome aga ma ei tea mis tiimis mingi karhut vms
                              FC Arsenal

                              Kommentaar


                                Soovitaksin ka kampaaniaga korjanduse korraldamist. Et keegi raha niisama ära ei annaks, võiks ju inimesele maili peale panna voutšeri, millega pääseb tulevikus talle sobival ajal mängule. Seega oleks tegemist n.ö. etteostetud piletiga.

                                Tooks ehk rahvast mängule ja aitaks klubi raskel ajal.

                                Sellisteks kampaaniateks on web 2.0 keskkonnad kaunis head ja küllap haaraks ka meedia ideest kinni.

                                Ma ise olen hea näide. Tartust mängule ei hakka tulema, aga kui kampaania korraldataks, võiksin pisut annetada küll. Tallinna tulles lunastatud pileti eest tuleks ehk mängugi vaatama ja lõpuks oleks ju kõik õnnelikud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X