320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maisi lapsed Vaata postitust
    olgu pallimänguga kuidas on,aga muusikavalik on väga sitt,stiilis köigile midagi,kutsund siis sulo,lehtlaane borka ja trinity ka! ja kohal olgu batuut,habemega naine,suhkruvatt ja loosiratas! Igale midagi teema on ammu oma aja ära elanud! Ahjaa vene hinge jaoks ka karud ja klounid!
    Mine munni!
    kontserdit tahad siis otsi omale sobilik muusikastiil kontserdite hulgast.
    Igati kiiduväärt tegemised. Mängukorraldused annavad nagunii kõigile meistriliiga satsidele silmad ette, nüüd see ka veel.
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas maisi lapsed Vaata postitust
      olgu pallimänguga kuidas on,aga muusikavalik on väga sitt,stiilis köigile midagi,kutsund siis sulo,lehtlaane borka ja trinity ka! ja kohal olgu batuut,habemega naine,suhkruvatt ja loosiratas! Igale midagi teema on ammu oma aja ära elanud! Ahjaa vene hinge jaoks ka karud ja klounid!
      See, et sa Hardstyle'i kuulad ei ole meie viga. Rock 'n Roll is the best!

      Kommentaar


        Tahan lihtsalt öelda,et selliste kunstlikult juurdepoogitud asjadega rahvast jalgpalli juurde ei too,kui siis korraks! Ja mängukorraldus väravaid ei löö!

        Kommentaar


          Algselt postitas maisi lapsed Vaata postitust
          Tahan lihtsalt öelda,et selliste kunstlikult juurdepoogitud asjadega rahvast jalgpalli juurde ei too,kui siis korraks! Ja mängukorraldus väravaid ei löö!
          Ei mõista seda väljendit täpselt. Kas sinu arvates on iga uus üritus, mis korraldatakse staadionil mõttetu ja sellest pole jalgpallile kasu?

          Antud hetkel pole ju Eesti jalgpallis mingeid traditsioonilisi sündmusi v.a. Levadia narkopäev võibolla. Seega kõik ülejäänud sündmused ongi "kunstlikult juurdepoogitud asjad." Järsku oleksid siis nii helde ja aitaksid Kalevi meeskonda, pakkudes omapoolt välja variante, kuidas rahvas staadionile meelitada?
          Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

          Kommentaar


            Hoiatused: 64. Ivo-Henri Pikkor, 71. Kewin Mataloja - 45.+1. Tengiz Eteria, 49. Sean Tremaine Whalen, 61. Aleksandr Kuslap
            Eemaldamised: 83. Rasmus Munskind, 90.+1. Märten Pajunurm - 83. Tengiz Eteria, 83. Aleksandr Karpõtšev
            Kõva mürgel käis, on oodata pikemaid mängukeelde mõlema võistkonna mängijatele.
            Minu subjektiivne nägemus: Situatsioon algas, kui Kalevi grusiin kaotas rünnakul palli ning valas oma viha R. Munskindi peale, lüües teda tahtlikult selja tagant jalaga. Edasi läks suuremaks käsikähmluseks, millesse sekkusid ka osad pealtvaatajad (neist vähemalt üks oli ka Warrior/Tuleviku mängija). Mäng seiskus mitmeks minutiks kuni kohtunikud suutsid kakluse lõpetada ja jõuda selgusele, kellele mis värvi kaarte jagada.

            Üldiselt oli Karutoomilt järjekordselt väga nõrk vile. Lasi mängul väga jõuliseks minna ning koonerdas juba varem kaartide näitamisega. Kõik see viiski selleni, et piltikult öeldes läks vesi ühel hetkel keema ja kaan lendas potil mürtsuga pealt. Usun, et oleks ntx hr. Kotter seda kohtumist vilistanud, oleks mäng ammu enne 90. minutit ära lõpetatud, kuna emba-kumba (rohkem siiski Kalevisse) võistkonda oleks platsile jäänud vähem kui 7 mängijat.

            Eesti liigajalgpalli debiilseima mängija Karpõtševi reaktsioon (sorri väga sita kvaliteedi pärast)

            Kommentaar


              no shanon ja smilers on ajudele liiga teinud!
              Invest In Africa

              Kommentaar


                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                Kõva mürgel käis, on oodata pikemaid mängukeelde mõlema võistkonna mängijatele.
                Minu subjektiivne nägemus: Situatsioon algas, kui Kalevi grusiin kaotas rünnakul palli ning valas oma viha R. Munskindi peale, lüües teda tahtlikult selja tagant jalaga. Edasi läks suuremaks käsikähmluseks, millesse sekkusid ka osad pealtvaatajad (neist vähemalt üks oli ka Warrior/Tuleviku mängija). Mäng seiskus mitmeks minutiks kuni kohtunikud suutsid kakluse lõpetada ja jõuda selgusele, kellele mis värvi kaarte jagada.

                Üldiselt oli Karutoomilt järjekordselt väga nõrk vile. Lasi mängul väga jõuliseks minna ning koonerdas juba varem kaartide näitamisega. Kõik see viiski selleni, et piltikult öeldes läks vesi ühel hetkel keema ja kaan lendas potil mürtsuga pealt. Usun, et oleks ntx hr. Kotter seda kohtumist vilistanud, oleks mäng ammu enne 90. minutit ära lõpetatud, kuna emba-kumba (rohkem siiski Kalevisse) võistkonda oleks platsile jäänud vähem kui 7 mängijat.

                Eesti liigajalgpalli debiilseima mängija Karpõtševi reaktsioon (sorri väga sita kvaliteedi pärast)
                http://toru.ee/view/25b64d59dbec
                Mille alusel sa inimest debiilikuks nimetad? Minu arvates polnud Viljandi mängijate Joel Indermitte ja Elvis Liivamägi tunduvalt targemad poisid ja väärivad hoopis suuremat karistust, mis selleni viis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                  Mille alusel sa inimest debiilikuks nimetad? Minu arvates polnud Viljandi mängijate Joel Indermitte ja Elvis Liivamägi tunduvalt targemad poisid ja väärivad hoopis suuremat karistust, mis selleni viis.
                  no anna andeks, võrreldes hilisemaid ja praegusi tegusi, siis on väga raske teist seisukohta võtta.
                  i don t like u u don t like me

                  Kommentaar


                    Mis siis Indermitte ja Liivamägi tegid, läksid lõuga kütma? Nad püüdsid ikka olukorda rahustada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                      Mille alusel sa inimest debiilikuks nimetad?
                      Teie "staarmängija" Karpõtšev on varemgi mitmel korral mustade tegudega silma paistnud. Küll mängis ta 2004 teadlikult vale nime all (pikk disklahv), siis eelmise aasta keiss. Pluss tänane lugu, kus temal polnuks üldse olnud vaja sinna olukorda laiama minna.

                      Andke andeks, aga ma ei leia tõesti sobivaimat sõna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas homeworld Vaata postitust
                        Mis siis Indermitte ja Liivamägi tegid, läksid lõuga kütma? Nad püüdsid ikka olukorda rahustada
                        Pealtvaataja koht on tribüünil. Täpselt nagu Eesti - Itaalia mängu ajal pidanuks kaks tüüpi istuma tribüünil. Täna ei tea ei mina, Sina ega keegi kolmas, milles see "rahustada püüdmine" seisnes - võibolla tegi neist üks Materazzit. Mitte et ma Zidane'i, rääkimata Karpõtševi lööki õigeks peaks. Aga jah, see olnuks olemata, kui Tuleviku mängijad oleks istunud pingil. Nagu pealtvaatajale ette nähtud.

                        Edit: sosku, ma isegi ei tea, palju täpselt on karistatud eestlasi. See oli igatahes masendavalt suur arv. Nii et selle järgi võime märkimisväärset osa eestlasi pättideks-kaabakateks-debiilideks pidada. Aga need inimesed, sh Karpõtšev on oma varasemate asjade eest, karistuse ära kandnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas homeworld Vaata postitust
                          Mis siis Indermitte ja Liivamägi tegid, läksid lõuga kütma? Nad püüdsid ikka olukorda rahustada
                          kaine oled v? pealtvaatajad lähevad mängu rahustama v ?

                          Kommentaar


                            Tark inimene õpib oma vigadest. Loll - kahjuks ei kunagi!
                            Kõik, rohkem ma seda teemat ei kommenteeri.

                            "Tahtmist on meeskonnas kõvasti, aga see suunatakse valesse kohta. Karpil läks asi käest ära, katus sõitis minema," kommenteeris Kalevi treener Aavo Sarap.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                              Mille alusel sa inimest debiilikuks nimetad? Minu arvates polnud Viljandi mängijate Joel Indermitte ja Elvis Liivamägi tunduvalt targemad poisid ja väärivad hoopis suuremat karistust, mis selleni viis.
                              Kas sellepärast, et nad on jalgpallurid ja sekkusid platsil toimuvasse (mängupausi ajal, nagu aru sain), peaks neid karistama mängukeeluga? Et kui mängu oleks sekkunud hoopis näiteks kirurg, ei tohiks ta edaspidi no nädal aega opereerida?

                              Ma küll ei olnud ise mängul ja pole oma silmaga olukorda näinud, aga julgen ikka sõna võtta ja näide tuli ka võib-olla veidi jabur, aga andis mu mõtet hästi edasi.
                              Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                                Kas sellepärast, et nad on jalgpallurid ja sekkusid platsil toimuvasse (mängupausi ajal, nagu aru sain), peaks neid karistama mängukeeluga? Et kui mängu oleks sekkunud hoopis näiteks kirurg, ei tohiks ta edaspidi no nädal aega opereerida?

                                Ma küll ei olnud ise mängul ja pole oma silmaga olukorda näinud, aga julgen ikka sõna võtta ja näide tuli ka võib-olla veidi jabur, aga andis mu mõtet hästi edasi.
                                näide oli tõesti jabur ja mõte ka. kui sa istud tribüünil siis istu tribüünil, sa võid karjuda mõnele sõpsile seal, et anna tollele kutile lõuga ja siis ise kõva häälega naerda mitte sekkuda. ma ei saa ka aru, täiesti idioodid kui lampi tulevad asju lahendama.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X