320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    ta ikka rakvere kunstmuruväljakul käib vaatamas. käis isegi minu oskusi eelmisel hooajal vaatamas. samas ma olen ju ka suht talendikas noormängija
    Olin siis agendina, kuna laekus kindel soov sind värvata. Ei saanud sellest siiski asja, raha on pealinlased ära rikkunud.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      ta ikka rakvere kunstmuruväljakul käib vaatamas. käis isegi minu oskusi eelmisel hooajal vaatamas. samas ma olen ju ka suht talendikas noormängija
      teeme nii, et ei sega trollimist
      terve postitus läks raisku nüüd
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Kiire pilk homsesse Kalevi mängu HJK duubli Klubi 04-ga:

        Viimane tulemus Mäng toimus: 19.05.2024 – kell 14:30Toimumise koht: Kadrioru staadion  
        Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

        Kommentaar


          Soomes saavutati kindel 3:1 võit!

          Mängukäigust täpsemalt kodukal, kust leiad ka selle hooaja esimene meeskonna foto.

          Viimane tulemus Mäng toimus: 19.05.2024 – kell 14:30Toimumise koht: Kadrioru staadion  
          Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

          Kommentaar


            sillamäele on registreeritud 5 vene kodakondsusega mängijat. palju võib korraga platsil olla?

            Kommentaar


              peaks olema lubatud 4 võõrmängijat korraga platsile.

              Kommentaar


                kui ta pole sündinud Eestis

                Kommentaar


                  Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                  peaks olema lubatud 4 võõrmängijat korraga platsile.
                  Võistlustel on lubatud ühte võistkonda registreerida 4 välismängijat kellel pole Eesti või Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriigi kodakondsust ega Eestis välja antud välismaalase passi. Välismängijate arvestusse ei loeta mängijaid, kes on sündinud Eestis või kes on mänginud Eesti jalgpalli meistrivõistlustel vähemalt 7 hooaega. Mänguprotokolli tohib kanda 4 välismängijat. Väljakul tohib olla üheaegselt 3 välismängijat.

                  Kommentaar


                    Soovid vaadata Kalevi hooaja esimest mängu uue, sooja fännisalliga?

                    Tule liitu meie, üle 500 fänniga Facebookis: www.facebook.com/JKTallinnaKalev

                    Kohtume staadionil
                    Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                    Kommentaar


                      Püüame ka 2011. aastal hoida mängukavade osas kõrget taset. Seetõttu valmis homsel hooaja avamisel jagatav trükis, mida näeb siin: http://www.jkkalev.ee/mangukavad/id/55/
                      Hooajale sissejuhatuse tegev voldik sisaldab esindusmeeskonna koosseisu koos särginumbrite ja sünnipäevadega, Kalevi mängukalendrit, treenerite analüüsi vastaste osas ning Kalevi 2011. aasta mänge sissejuhatava laulu, Kalevite kantsi, sõnu. Need sõnad õpib iga õige fänn kiiresti selgeks

                      Kommentaar


                        Suurepärane! Ma ei ole küll nii ilusat ja sisukat mängukava veel Eestis näinud. Kahtlemata hea töö!

                        Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                        Kommentaar


                          heheh, rasmus tomsoni olete oma trükises kaitsjaks pannud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                            heheh, rasmus tomsoni olete oma trükises kaitsjaks pannud
                            Tommi ongi meil omamoodi kaitsja

                            Kommentaar


                              mida kaitseb? naiste õigusi valida?

                              Kommentaar


                                Tjah, eks tegijal ikka juhtub. Järgmistel kordadel peab olema hoolsam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X