320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JK Tallinna Kalev jäi TUL-Cupil neljandaks http://tpv.fi/edustus/uutinen2.php?s...from=&ucat=36&

    Kommentaar


      Tallinna kalev saab soome teise tivisjoni klubilt lutti. Siis pole neil küll kõrgliigasse asja. Ma olen jumala kindel, et langevad välja

      Kommentaar


        Kas kellegil on suvise sõprusmängu Tallinna Kalev - Viljandi Tulevik raportit võ uudist selle kohta?

        Kommentaar


          Algselt postitas Erko Vaata postitust
          Kas kellegil on suvise sõprusmängu Tallinna Kalev - Viljandi Tulevik raportit võ uudist selle kohta?
          Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Erko Vaata postitust
            Kas kellegil on suvise sõprusmängu Tallinna Kalev - Viljandi Tulevik raportit võ uudist selle kohta?

            Kommentaar


              mmm, head m2lestused t6ite mulle sellest suurep2rasest p2evast j2lle meelde lahe!
              v6ita oli tore
              Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

              Kommentaar


                See mu enda tehtud teema seal, aga sosku link sobis. Ma tahtsin kodulehele mängude alla selle sõprusmängu ka lisada ja selleks oli vaja kooseise ja muud sellist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Erko Vaata postitust
                  See mu enda tehtud teema seal, aga sosku link sobis. Ma tahtsin kodulehele mängude alla selle sõprusmängu ka lisada ja selleks oli vaja kooseise ja muud sellist.
                  Mina sain aga teada, et klubide fännid seal penalteid lõid, mis on ju väga tore ettevõtmine! Fännid ei jaksa omavahel tervet mängu pidada, aga penalteid lüüa võib ju küll alati. Küll need viis-kuus fänni saab hea tahtmise korral kokku ka. Penaltite löömine ei nõua pealegi spetsvarustuse ja tegevmängija võhma omamist.

                  Kommentaar


                    kelle sülearvuti aku peab kevadilma vastu, siis homsest peaks Kalevi staadionil wifi-ühendus olema.

                    Kommentaar


                      „Hakkabki siis lõpuks pihta,“ lausus JK Tallinna Kalevi peatreener Aavo Sarap ning jätkas omapärase aruteluga: „Kalev on märtsis nagu kamp nekruteid tüüpilises Hollywoodi sõjafilmis. Lasnamäe kaagid, tuupur-nohikud, ilusad poisid, uudishimulikud nublud, hea isuga paksukesed, memmekad, oma viimast võimalust otsivad luuserid, wannabe’d, püüdlikult sõnakuulelikud töörügajad jt astuvad koolituslaagris bussist välja ja antakse märtsiks Meistriliiga kolme armutu seersandi koolitada. Pead paljaks, suurevõitu mundrid selga ja jääsegusesse mudasse roomama. Ei maksa aga unustada, mis julmast mahvist ja mõnitamistest ellujäävatest meestest lõpuks vormitakse. Usun minagi, et varsti ei kipu koolituslaagri järel lahingutandrile rivistuvate Kalevi kaardiväelaste vastu ka kõige ülekaalukamgi vastane hõlmad laiali rünnakule tormama.“

                      Lol . pärit jalkaliidu kodulehelt.

                      *naerab edasi*

                      Kommentaar


                        JK Tallinna Kalevi meeskondade hooajaeelsed treeningmängud:
                        20.01. 11:00 Sportland Arena Tallinna FC Flora II - JK Tallinna Kalev 0:2 (0:0)
                        27.01. 17:00 Sportland Arena Valga FC Warrior - JK Tallinna Kalev 2:5
                        03.02. 16:00 Helsinki Tali Hall Atlantis FC - JK Tallinna Kalev 4:0 (1:0)
                        18.02. 11:00 Sportland Arena HÜJK Emmaste - JK Tallinna Kalev II 1:5
                        23.02. 17:00 Helsinki Tali Hall Klubi 04 (HJK duubel) - JK Tallinna Kalev 5:1 (0:0)
                        03.03. 14:45 Tampere Pirkkahalli Warkaus JK - JK Tallinna Kalev 0:0 (0:0) TUL-Cup
                        03.03. 17:15 Tampere Pirkkahalli Tampereen Pallo-Veikot - JK Tallinna Kalev 0:0 (0:0) TUL-Cup
                        04.03. 11:00 Tampere Pirkkahalli PS Kemi Kings - JK Tallinna Kalev 2:1 (1:0) TUL-Cup (mäng 3.-4. kohale)
                        Koduseid konkurente on võidetud, soomlaste vastu nii hästi ei läinud. Kas on siin "süü" selles, et üle lahe mängiti sisehallis? Ja millal saame ise halli?

                        Kommentaar


                          Kas Kaimar Saag on vigastatud?
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            FC Flora võttis napi võidu
                            10. Märts 19:09 Jalgpall

                            Eesti jalgpalli Meistriliiga esimese vooru viimases kohtumises läksid kokku JK Tallinna Kalev ja Tallinna FC Flora. Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul toimunud mängus oli suursoosik mõistagi Flora, kuid esimest hooaega Meistriliigas alustav Kalev hakkas võrdlemisi südikalt vastu, kuid lõpuks võttis Flora siiski oma ning kirjutas tabelisse 1:0 võidu.

                            240-pealise publiku silme all peetud kohtumises läks Flora 33. minutil Sergei Mošnikovi väravast juhtima ning 56. minutill oli rohesärkidel võimalus eduseis kahele väravale suurendada, kuid Jarmo Ahjupera penalti ei läinud plaanipäraselt. JK Kalevi ebaõnnestumise tegi rasvaseks Aleksandr Kuslapi eemaldamine 87. mänguminutil, kaitsja oli teeninud kaks kollast kaarti.

                            SPORTNET

                            edit: Kuidas saada kahest viimasest lausest õigesti aru? Jarmo Ahjupera penalti ebaõnnestumine oleks nagu JK Kalevi ebaõnnestumine?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                              Kas Kaimar Saag on vigastatud?

                              Yep aga kergemalt vast 3 voorus peaks ta kaasa tegema
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Kalevilt hea mänga ma leian...
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X