320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    EJL kodukal on praegu Kalevile märgitud 0:75 võit Legioni üle

    Kommentaar


      Teise poolaaja 15 minutiks oli veel 0:4. Küllap nad siis poole tunniga lõid 71 väravat veel.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Tallinna Kalevi ajalugu nüüd kõigile loetav!

        Tallinna Kalevi ajalugu

        Tiit Lääne on kokku pannud muljetavaldava 1194 sõnalise kokkuvõtte, koos pildimaterjaliga, Kalevi ajaloost.

        Loe ja tutvu, kuidas on kulgenud Kalevi 100 aastane teekond. Pärast selle lugemist sa lihtsalt ei saa Kalevi juubeliüritusele tulemata jätta.


        Väikese hilinemisega ka eelmise nädala kokkuvõte, milles kajastuvad see nädal suurest võitude näol:

        Esiliiga: Kalev tõusis Esiliiga liidriks
        Naiste Esiliiga: Kalevi naise jätkasid võidukalt
        II Ida/Põhi: Kalev II sai kindla võidu
        III Põhi: Kalev III jätkab tabeli tipu lähedal
        IV Ida: Kalev Juunior alistus napilt Suemale

        Noortele on üleval juba augustikuine HSM Cup eelinfo: HSM Cup '11
        Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

        Kommentaar


          Väga lahe ajaloo ülevaade. Sellist identiteeti oleks meie jalgpallile rohkem vaja. Soovitan soojalt rohkem ajas tagasi minna ja kõike seda kulda veel rohkem esile tuua tänapäeva kontekstis! Edu!

          Algselt postitas er1k Vaata postitust
          Tallinna Kalevi ajalugu nüüd kõigile loetav!

          Tallinna Kalevi ajalugu

          Tiit Lääne on kokku pannud muljetavaldava 1194 sõnalise kokkuvõtte, koos pildimaterjaliga, Kalevi ajaloost.

          Loe ja tutvu, kuidas on kulgenud Kalevi 100 aastane teekond. Pärast selle lugemist sa lihtsalt ei saa Kalevi juubeliüritusele tulemata jätta.


          Väikese hilinemisega ka eelmise nädala kokkuvõte, milles kajastuvad see nädal suurest võitude näol:

          Esiliiga: Kalev tõusis Esiliiga liidriks
          Naiste Esiliiga: Kalevi naise jätkasid võidukalt
          II Ida/Põhi: Kalev II sai kindla võidu
          III Põhi: Kalev III jätkab tabeli tipu lähedal
          IV Ida: Kalev Juunior alistus napilt Suemale

          Noortele on üleval juba augustikuine HSM Cup eelinfo: HSM Cup '11
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Eesti jalgpallis ongi minu arust üks suur probleem see, et klubid on noored ja uued, neil pole veel erilist ajalugu, traditsioone jne. Kalevile igatahes suur respekt, kui tegu oleks profiklubiga oleksin teie meeskonna kindel fänn, respektist aga väga vana ja traditsioonidega Kalevi Spordiliidu võib-olla et teengi selle 5 eurose väljamineku.

            Kommentaar


              Kas publik lastakse igalepoole istuma, või ainult ühele tribüünile? võiks ainult ühelepoole, sest siis ei haju see 1000 pealine publik 12000 kohalises staadionil laiali. efekt oleks suurem.

              Kommentaar


                Raimo, äkki teeks ühe suure külakuhja, siis oleks efekt veel suurem. Loodetavasti tuleb külakuhi kõrgem kui Oleviste kirikutorn.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Kas kohapealt saab pileteid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
                    Kas kohapealt saab pileteid?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Palju õnne Kalevile tänase võidu, suure juubeli puhul ja õnne ka Meistriliigasse tagasi saamiseks juba järgmiseks hooajaks. Kuigi meie kõrgliigas resideeruvad niigi paljud klubid Tallinnast, siis Ajaxi väljavahetajatena oleksite küll väga teretulnud!
                      Nagu näha, tänane juubeliürituse mäng tõi siis kokku 600 huvilist, mis on eesti klubijalgpalli käimasoleva hooaja rekordiks. Mulle tundub, et ilm võinuks muidugi vist päikselisem olla. Ma nüüd ei tea, kui rahul te ise selle arvuga olete, Raimo, Erik & co., kas see nummer täitis teie püstitatud eesmärgi, kuid sellised publikumagneti üritused on kahtlemata ainult teretulnud. Üleajal(90+3, Rimo Hunt) löödud Kalevi võiduvärav on muidugi kogu selle asja kirsiks tordi peal ja kohale läinud rahvas võib nüüd hea tujuga kontserti edasi nautida ja võitu tähistada. Hea töö!

                      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                      Kommentaar


                        Ametlikku protokolli läheb vist siiski 670 inimest. Ilma üle ju tegelikut kurta ei saanud, aga eks see varasem vihmasabin peletas mõned laisemad kindlasti eemale - publikut oleks võinud muidugi rohkem olla, siin staadionil on ruumi küll ja küll
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Palju õnne suure juubeli puhul!

                          Kogu austuse juures, et selline üritus korraldati ja loodan, et see ei jäänud viimaseks, siis 600-670 on ilmselgelt liialdatud, pigem jäi publik kusagile 450-500 kanti. Vähemalt publik, kes tuli vutti vaatama.

                          Paar kriitikanoolt pritsiks veel. Tobe oli luua õllesektor, mis ei laienenud tribüünile. Saan aru, et ürituse sihtgrupp olid mudilased aga siiski, tuleb mõelda kõigile, mitte suruda osa külalisi eraldi puuri.
                          Staadion on ülisuur, paar sektorit lastest eraldada poleks olnud mingi probleem.
                          Tekkis küsimus, kas tegu oli vutiüritusega, millele lisaväärtuseks muusika või muusikaüritus, millele lisaväärtuseks vutt, nähtavasti viimane.

                          Pärnu fännidele polnud eraldatud oma kindlapiirilist fännisektorit ja tänu sellele, et puudus võimalus sinna õllega minna, viibis osa fänne pidevalt õllepuuris, mis segas tuntavalt nende kaasaelamist klubile.
                          Samas just pärnakad lõid veidigi vutiõhkkonda, muidu oleks jäänud mulje nagu oleksin sattunud pioneeride spartakiaadile.

                          Kusjuures kui algselt tulin mängule tundega, et võiks pöialt hoida juubilar Kalevile, siis hetkel kui nägin, et ainult Pärnul olid kohal fännid, kes meenutasid oma olekult ja kaasaelamiselt vutifänne, olin müüdud mees ja edasi elasin kaasa pärnakatele ja tundsin siirast kurbust Pärnule lõpuminutitel osaks saadud kaotuse pärast.

                          Pärnupärnupärnu.....äge...

                          Kogu kriitikast hoolimata tublid, et üritus toimus ja järgmisel aastal kohtume Meistriliigas, see teie Hunt on kunn.
                          (Publik lugege aga järgmine kord üle täpselt ja hoolikalt - 670 on ilmselge soovunelmast mõjutatud liialdus.)

                          Kommentaar


                            Kesa kogu austuse juures praegu pole küll õige koht kritiseerimiseks. Fakk esiliiga klubi näeb vaeva, toob 600 inimest staadionile. Ärge rikkuge nende pingutust ära sapiga. Tunnustage, toetage, olge tänulikud, aidake ja meil läheb kõigil paremaks. Kalevile BIG UP!
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Õnne veelkord Raimole ja co`-le. Üritus oli igati 100 aastase klubi vääriline!
                              Kritiseerijatele ütleks - tehke järele või ostke ära ! Vinguda publikunumbrite üle ja hakata neid veel kuidagi sorteerima (vuti ja mittevutipublik) sellist jama pole mõtet isegi kommenteerida.
                              Igal juhul on Tallinna Kalev Klubi ja seda suure algustähega !
                              299195

                              Kommentaar


                                Kui te viitsite lugeda täpsemalt minu postitust, ma ei usu, et te ise isegi kohal käisite, siis ehk saate aru, et tunnustan Kalevi ettevõtmist kahesajaprossaselt aga ketser nagu ma juba olen, tõin välja mõned puudujäägid, mida võiks järgmisel korral parandada.

                                1. täiskasvanute jalgpalli Esiliiga üritus ei ole ainult lastele, lõpetage ülepingutatud +18 tsoneerimine.
                                2. tuleb austusega suhtuda nendesse vähestesse vastasfännidesse, kes viitsivad oma klubi kõikjal mujal kui ainult kodus ergutada ja igati nende huvidega arvestada, võõrfännidele oma fännisektor ja võõrastele sektoris õlu kui omal padufänne pole või kade.
                                3. kui midagi korduvalt korraldada ja on huvi teada saada ning võrrelda, kas üritus õnnestus, siis õppigem lõpuks täpne külastajate kokkulugemine selgeks.
                                4. statistika on mõttetu ja ajalugu moonutav kui andmed on eksitavalt lambist pandud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X