320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalevi järgine samasugune juubel on 100 aasta pärast seega meid järgminekord enam siin pole
    Aga tee üks siider ja ära üle ka pinguta oma rahvaloendamisega.
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Selgitaks natuke asju Kalevi vaatenurgast

      1) Kalev ei teeks ju ise sellist õllejoodikute sektorit, see nõue tuli meile pealinnalt
      2) publik on alati suhteline mõiste, kuid mina käisin teisel pool stata lugemas ja ma sain 669
      3) oleme muidugi rõõmsad,et tegime jalgpalli mv-te rekordi, kuid lootsime loomulikult paremat tulemust.
      4) varsti uus pidu

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        puudus võimalus sinna õllega minna, viibis osa fänne pidevalt õllepuuris, mis segas tuntavalt nende kaasaelamist klubile.
        prioriteedid on prioriteedi on prioriteedid.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          prioriteedid on prioriteedi on prioriteedid.
          Mis prioriteedid on prioriteedid on prioriteedid, krt, see on ju fenomenaalne Eesti klubivutis, et ühel ESILIIGA klubil on fännigrupp, mis oma vabasta ajast ja rahast mängult mängule üle kogu Eesti klubi toetama rändab.

          Neile meestele tuleks igal mängul fännisektorisse tunnustuseks ja preemiaks vähemalt viis kasti tasuta õlut ette tõsta.

          Pigem tuleks rääkida prioriteetidest nende krdi vippide jt. ametnike ajukoludes, kes ise jalgpallist mitte muhvigi teades ja mitte muhvigi huvitudes mingeid keelde, tsoone jm. idiootsusi välja mõtlevad. Samas VIP sektorisse sattudes on veini-õlut tarbima mihklid.
          Nüüd tulid lastekaitsjad välja, fakk, kui tõesti lastest hoolivad, siis tõmmaku esmalt Kalevi staadionilt hoonestusõiguse tasu nulliks ja tõstku treeninggruppide pearahasid, toetagu vutti jm. (noorte)sporti reaalselt.
          Palju neid linnaisasid eile üldse viitsis Kalevi juubelile end kohale vedada?
          Prioriteedid...

          Kommentaar


            ETV tegi mängust väikse klipi, kus taustaks absoluutselt tühi tribüün. Võinuks paluda neid korraks ka teiselt poolt filmida.

            Kommentaar


              ära hala, kesa.
              sealt õllesektorist nägi ilusasti vutti.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Mis prioriteedid on prioriteedid on prioriteedid, krt, see on ju fenomenaalne Eesti klubivutis, et ühel ESILIIGA klubil on fännigrupp, mis oma vabasta ajast ja rahast mängult mängule üle kogu Eesti klubi toetama rändab.

                Neile meestele tuleks igal mängul fännisektorisse tunnustuseks ja preemiaks vähemalt viis kasti tasuta õlut ette tõsta.

                Pigem tuleks rääkida prioriteetidest nende krdi vippide jt. ametnike ajukoludes, kes ise jalgpallist mitte muhvigi teades ja mitte muhvigi huvitudes mingeid keelde, tsoone jm. idiootsusi välja mõtlevad. Samas VIP sektorisse sattudes on veini-õlut tarbima mihklid.
                Nüüd tulid lastekaitsjad välja, fakk, kui tõesti lastest hoolivad, siis tõmmaku esmalt Kalevi staadionilt hoonestusõiguse tasu nulliks ja tõstku treeninggruppide pearahasid, toetagu vutti jm. (noorte)sporti reaalselt.
                Palju neid linnaisasid eile üldse viitsis Kalevi juubelile end kohale vedada?
                Prioriteedid...
                ma ei saa sinust ikka aru,kas sin tuled staadionile õlut jooma või jalgpalli vaatama?
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Mängust endast pole keegi vaadanuist sõnagi juttu teinud. Proriteedid on ikka täiesti paigast. Ainult publik ja õlu.

                  Kommentaar


                    Mäng oli kole, plats oli ka kole.
                    Kalev oli natuke üle.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      ma ei saa sinust ikka aru,kas sin tuled staadionile õlut jooma või jalgpalli vaatama?
                      No sa pole ka asjadest aru saamisega kunagi väga hiilanud.

                      Kommentaar


                        Väga valus, lõpu sekunditel pärnule
                        www.ehrakennus.ee
                        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                        Kommentaar


                          Pärnu vennad oskavad sitiilselt oksendada. Ise nägin!
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            ega iga nädal ju pealinna satu.

                            Kommentaar


                              Kesa, Sa oled kohe liiga kriitiline Kalevi aadressil. Tegelikult vastas Märt mitmele küsimusele ära.

                              18+ ala polnud üldse meie soov, seda nõudis Eesti politsei, pidades Kalevit, toitlustajat ja G4Si potentsiaalseteks kurjategijateks, kes joodavad alaealised täis. Kalevi jaoks tähendas see u 200 eurost täiendavat kulu: ala jaoks täiendavate turvatöötajate võtmine ning aia püstitamine, rääkimata lubade ümbertegemisest ja korralikust peavalust nii meie kui toitlustaja jaoks.

                              Publiku arvust ja vutipublikuks-kontserdipublikuks jagamisest. On neid pealtvaatajaid, kes joovad õlut oksendamiseni (konkreetne näide siis Reinu poolt olemas), on neid pealtvaatajaid, kes vaatavad mängu vaikselt üksinda (nt koondise peatreener Tarmo Rüütli), on neid pealtvaatajaid, kes vaatavad mängu poole silmaga (nt mõni lapsevanem, kes tõi oma lapse maskotipoisiks). Kahtlemata tahaksin ka mina, et Kalevil oleks paadunud fänne, kes karjuvad end klubile kaasa elades hääletuks, kuid samavõrd kõrgelt hindan ma neid kaasaelajaid, kes teevad seda vaiksemalt. Ja pean pealtvaatajaks ka neid lapsi ja lapsevanemaid, kes tulid staadionile orkestri esinemise alguseks ja lahkusid vaheajal või neid inimesi, kes tulid vaheajal ning õllesektoris õlut juues vaatasid mängu ja ootasid kontserti. Arvan, et nii mul ega Kesal pole õigust hakata inimesi lahterdama "õigeks" ja "valeks" pealtvaatajaks.

                              Nüüd aga Kesa treenitud silma osas veidi kurb uudis: kella 17.00st 20.00ni saabus kas tasulise piletiga või siis tasuta piletiga täpselt nii palju nagu 594 inimest. Lisaks oli 40 külalist, kes sai pileti asemel käepaela. Lisaks oli klubi oma noormängijaid vanuses 6-18 staadionil pea 70, kes said sisse klubi liikmekaardiga. Lisaks juhtus mitmel korral selline olukord, kus värava taga oli mõni klubile oluline inimene, keda märkasin ja palusin turvatöötajatel läbi värava lasta. Ja lastekäruga sisse tulnud lapsi me ei hakkagi arvestama või seda, et kindlasti oli ka neid osavaid selle, kes leidsid võimaluse ilma piletita sisse lipsata.
                              Kalev ei pea küll kohe kindlasti absoluutselt kellelegi hakkama oma pealtvaatajate arvu tõestama, kuid piletikontsud, sebra- ja zizu piletid, samuti Piletilevi müügiaruanne (nt ostis sebrapileti 24 inimest, kellest kohale tuli vaid 14) on mul kontoris ja soovi korral saab neid üle lugema tulla

                              Kahjuks oli Märdil õigus, et ootasime siiski üksjagu rohkem pealtvaatajaid. Klubil pole mingisugust mõtet ka ise pileteid osta ning piletiostjate arvu sedasi kunstlikult kasvatama hakata, sest see tähendab lihtsalt seda, et klubi peab rohkem makse maksma. Muide, meie selle ühe ürituse eelarve oli suurem kui Lasnamäe Ajaxi poolt hooaja alguses välja hõigatud nende aastane eelarve.

                              Nii et võiks vähem lahmivat kriitikat ning rohkem konstruktiivseid ettepanekuid olla.
                              Tõsi, ise siinkohal kritiseeriks ka hästi natuke üht meediakanalit, mille peatoimetaja teatas ürituse eel, et Kalevi juubelisündmus vääriks siis suuremat meediakajastust, kui oleks oodata massikaklust.

                              Kalevi jaoks oli reedene sündmus väga suur ja üliraske ettevõtmine, mis finantsiliselt tootis kahjuks suure kahjumi. Kuid püüame kindlasti tulevikuski teha üritusi, mis tooksid ka igapäevaselt staadionile mittesattuvat rahvast jalgpalli juurde, kuid massikaklust me siiski lavastama ei hakka.

                              Iseenesest oli kõik (peale Reinu poolt väljatoodud väljaku, millega on meil aastaid probleeme olnud, kuid mille remont maksab liiga palju) väga super ning loodan, et staadionile tulnud inimestele meeldis ka kõik: mängu sisse juhatanud Kaitseväe Orkester, tavapäraselt igati normaalne mängukava (seekord küll ajalookeskne), grusiinide poolt pakutud šašlõkk, mängujärgsed esinejad, pidulikkust rõhutanud lipud jmt. VIP-sektoris istunud veteranid, teiste seas Uno Piir, Roman Ubakivi, Benno Tael, olid küll rahul.
                              Ja lõpetuseks tulen alguse juurde: kesa, õllesektori rajamise nõude tekkimise järel tegime maksimumi ning arvan, et see lahendus oli parim, mida klubi politsei nõudmiste juures teha sai.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raimo Vaata postitust

                                Nii et võiks vähem lahmivat kriitikat ning rohkem konstruktiivseid ettepanekuid olla.
                                Tõsi, ise siinkohal kritiseeriks ka hästi natuke üht meediakanalit, mille peatoimetaja teatas ürituse eel, et Kalevi juubelisündmus vääriks siis suuremat meediakajastust, kui oleks oodata massikaklust.

                                Kalevi jaoks oli reedene sündmus väga suur ja üliraske ettevõtmine, mis finantsiliselt tootis kahjuks suure kahjumi. Kuid püüame kindlasti tulevikuski teha üritusi, mis tooksid ka igapäevaselt staadionile mittesattuvat rahvast jalgpalli juurde, kuid massikaklust me siiski lavastama ei hakka.
                                Loodan, et said asjast valesti aru, mitte ei pööranud seda eravestluse kontekstist välja kistud nalja meelega Soccerneti seisukohaks.

                                Peauudist, mida te antud ürituse eel soovisite, ei ole võimalik kuidagi tellida, vaid selle paneb paika lugejahuvi. Sellest käis jutt ja sealt tuli ka naljaga pooleks see "massikakluse" näide.

                                Ma ei pea vist mainimagi, et tegemist on väga kiiduväärt üritusega ja on hea meel kuulda, et üldjoontes asjad sujusid. Aga tead isegi, et ürituse toredus ja uudisväärtuslikkus ei ole teinekord korrellatsioonis.

                                Nii et palun mitte Soccernetist mingisugust patuoinast teha. Kajastus võinuks muidugi olla parem, selle vastu ma ei vaidle, aga midagi pahatahtlikku siit ka otsida ei tasu. Loodan, et need üritused jätkuvad ka tulevatel aastatel ja et huvi nende vastu aina kasvab. Ilma massikaklusteta

                                Kommentaar

                                Working...
                                X