320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Loodan, et said asjast valesti aru, mitte ei pööranud seda eravestluse kontekstist välja kistud nalja meelega Soccerneti seisukohaks.

    Peauudist, mida te antud ürituse eel soovisite, ei ole võimalik kuidagi tellida, vaid selle paneb paika lugejahuvi. Sellest käis jutt ja sealt tuli ka naljaga pooleks see "massikakluse" näide.

    Ma ei pea vist mainimagi, et tegemist on väga kiiduväärt üritusega ja on hea meel kuulda, et üldjoontes asjad sujusid. Aga tead isegi, et ürituse toredus ja uudisväärtuslikkus ei ole teinekord korrellatsioonis.
    Sellise tõlgendusega ei tahaks küll nõustuda. Soccernet, kes on siiski praktiliselt ainus Eesti jalgpallisait peaks suutma selgelt eristuda meie kollasest ja kolletuvast meediast, mis on võtnud eesmärgiks kõike ainult läbi seksi ja vägivalla müüa. Eriti, kui tegemist on jalgpallielus olulise sündmusega.
    Kui ühe jalgpalliklubi 100 aasta juubel ei ületa jalgpalliportaalis uudisekünnist, ega ole vähemalt konkreetselt sellel päeval esiuudiseks, siis on midagi ikka väga, väga valesti. Ja kõik need ajakirjanike jutud publiku tribüünidele toomisest või mittetöömisest on selles kontekstis möga mis möga. Soccerneti missioon on, vähemalt minu arvates, olla oluliselt enamat kui välismeedia või EJL-i pressiteadete vahendaja.
    Ma loomulikult mõistan, et meil siin Eestis saab iga nädal mõni jalgpalliklubi 100 aastaseks aga siiski mazz ja co, mõelge nüüd pisut tõsisemalt, kas on tarvis üritada igas asjas kopeerida või suudab soccernet teatud teemadel ka üldisest hallist ajakirjandusmassist originaaluudistega eristuda? Miks ei oleks võinud olla juubelil näiteks soccerneti korrespondent, tegemas intervjuusid veteranide, fännide, lapsevanemate, klubi juhtidega ...
    Lähen määrin nüüd ennast sularasvaga kokku, et tuleriidal paremini tuld võtaks
    299195

    Kommentaar


      Indrek vastas tegelikult mu eest ära. Täpselt minu mõtted. Soccernetil olnuks võimalus ennast ka eristada, toota originaalmaterjali. Olen kindel, et täna on Kalevis terve rida lapsi ja lapsevanemaid, kes ei tea Soccernet.ee portaalist suurt midagi (ja polegi põhjust teada, sest suur osa materjalist on sama, mis Postimehes või Soccernet.comis või paljudes teistes portaalised), kuid selline üritus olnuks hea koht oma eristamiseks ja "jalgpall luubi all" slogani õigustamises.
      Ent ma ei taha kurjustada ega näpuga näidata, vaid siin teha Soccerneti tiimile sõbraliku tähelepaneku. Tugevad klubid oma rahvarohkete mängudega on vesi Soccerneti veskile.
      Ja see pole siin küll õige koht, kuid minu tagasihoidlik soovitus on Soccerneti tiimil pidada iga klubiga väike arutelu, et staadionile panna üles Soccerneti bänner, mängukavasse logo koos väikese lausega (a la kõik Eesti klubide uudised Soccernet.ee-s, ole kursis!) ning omakorda pakkuge klubidele välja, et igaüks saab Soccernetile avaldamiseks saata oma uudised (noorteturniirid, esindusmeeskonna mängud jmt). Mida rohkem te klubide asju kajastate, seda enam klubidega seotud inimesi te portaali juurde toote. Ja baidid ei maksa suurt midagi, erinevalt lehepinnast, mille maht on füüsiliselt limiteeritud.

      Kommentaar


        jkj, ma arvan et pole vaja midagi socernetile peale suruda

        Kommentaar


          Kalevi eilse mängu kokkuvõte: http://www.jkkalev.ee/uudised/id/18/uudis/230/

          Lisaks on kodukal üleval Kalev II ja III poolaasta kokkuvõtted.

          Juulis on oodata mitmeid uusi täiendusi ja muud huvitavat
          Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

          Kommentaar


            Algselt postitas er1k Vaata postitust
            Juulis on oodata mitmeid uusi täiendusi ja muud huvitavat
            Mõtleme ikka ühte ja sama asja?
            Kumb siis, Kalju või Flora?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Esimesed üleminekud Kalevi ridades:

              Viikna ja Kaljuste tagasi, Niinepuuga pikendati laenulepingut
              Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Mõtleme ikka ühte ja sama asja?
                Kumb siis, Kalju või Flora?
                Vot kus lops - Kalevi teemas juba kolm nädalat vaikus. Nagu enne tormi
                Rein, ma ei tea täpselt, mida Sa ühes ja samas asjas mõtlemise all silmas pidasid, kuid jah: Kalev alustab Kaljuga koostööd ja esimene uudis selles suunas peaks tulema paari nädala jooksul.

                Kommentaar


                  Risto Kägo!
                  Sittagi pole muutunud
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    kohtunikul sõitis katus ikka korralikult ära ses olukorras. tavaline keskvälja viga ja taskust lendas punane kiiremini, kui silm pilkuda jõudis. lisaks sellele jagas täiesti lambist kaarte teistelegi kalevlastele, kuigi samaväärsete vigade eest jäid legioni poisid ausateks. õnneks erilist vahet polnud, sest ka 1-0 seisul ja ühemehelises vähemuses oli loovam pool kalev ning legion isegi ei üritanud väravat saavutada. korra tekkis legionil siiski viigivõimalus, kui kalevi kaitsjad ise taga ehitama hakkasid, kuid õnn oli tugevamate poolel.

                    Kommentaar


                      Vaatasin esimest poolaega.

                      Kaljuga koostöö oleks tore, sest Kalevil oleks sealt nii mõndagi õppida. Pidin täna territooriumil janusse surema. Hiiu staadionil on väga selgelt näha, kus asub toitlustus. Kalevis see puudus või oli olemas territooriumi kaugemas nurgas. Võrreldes Kaljuga oli see-eest tore tasuta sissepääs. Kuigi võtsin veel spetsiaalselt sularaha välja pileti ostuks . Teiw 15,6466 eeku sai endale hoopis Puuma, kellele teisi poolaja elamuse eest solidaarsusest 1 euro jätsin.

                      Kommentaar


                        Kalevi 6:0 võidu kokkuvõte kodulehel:

                        Kalev võitis Florat 6:0!
                        Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                        Kommentaar


                          Algselt postitas er1k Vaata postitust
                          Kalevi 6:0 võidu kokkuvõte kodulehel:

                          Kalev võitis Florat 6:0!
                          nagu tennis. miks ainult üks sett mängiti ...

                          Kommentaar


                            ülekaal oli liiga ilmne ning kohtunik halastas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas spekter Vaata postitust
                              nagu tennis. miks ainult üks sett mängiti ...
                              Kaks mängu Flora II-ga veel ees, eks vaatab kuidas järmised setid lähevad
                              Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                              Kommentaar


                                See mustanahaline prantslane, kes Levadiaski testimisel käis, on siis Kaleviga liitunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X