320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah. Üks varasem mäng olid veel sellised nimed
    Kohtunik: Mikko Mörö
    Abikohtunikud: Juuso Mantere

    Kommentaar


      Oli üks ragbimängust väsinud ja vihmast pehmel väljakul pusimine. Aga pinget jagus otsustavale mängule kohaselt ja minu arvates ja parem võitis.

      Erilised kiidusõnad Rasmus Tomsonile, kes käristas Infoneti keskvälja ja katset kohati päris mõnuga ja Koroljovile, kes mängis kapteni koha uhkelt välja. Ilusa töövõiduga saadud kolli kõmmutas ka veel kokkuvõttes.

      Ja siis kiitus nendele inimestele, kes Kalevi mängu kavasid teevad. Eesti liigas ei ole ma ühtegi nii asjalikku ja päevakohast paberit mitte kunagi näinud. Värske info, huvitavad (4 erinevat!) artiklid jne. Igavene kiitus!

      Meistriliiga on väga lähedal!
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        JK TALLINNA KALEV - FC INFONET


        Peakohtunik: Ville Simola
        Abikohtunikud: Antti Malaska, Neeme Neemlaid

        Külaliskohtunikud Soomest?
        Just nii, Tutki väitel on ka Eesti omad Soomes vilistanud. Samuti madalamaid liigasid.
        Soome omad on Tutki väitel käinud ka 2 liiga mänge vilistamas Kuusalus ja Keilas.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Öelge mulle mõni eesti kohtunik, kes kannataks võrdlust Ville Simolga?
          Ma pole vist eestis kunagi nii head vilet näind.

          Kiitus!

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Öelge mulle mõni eesti kohtunik, kes kannataks võrdlust Ville Simolga?
            Ma pole vist eestis kunagi nii head vilet näind.

            Kiitus!
            Samas on Simola vilistanud Soomes sellel hooajal ainult kahes Ykköse kohtumises, Veikkausliigas pole vilistanud, Võib - olla vilistab madalamaid liigasid.
            Mis tasemega siis Eesti kohtunikud üldse on?

            Kommentaar


              Algselt postitas oku Vaata postitust

              Ja siis kiitus nendele inimestele, kes Kalevi mängu kavasid teevad. Eesti liigas ei ole ma ühtegi nii asjalikku ja päevakohast paberit mitte kunagi näinud. Värske info, huvitavad (4 erinevat!) artiklid jne. Igavene kiitus!

              Meistriliiga on väga lähedal!
              Meistriliigas on kava osas veel paar kihvti mõtet, kuid ei julge neid veel välja lubada
              Küll aga panin tänase kava ka internetti, et kes tahab samut näha, saab tutvuda: http://www.jkkalev.ee/failid/files/m...XXI%20voor.pdf .
              Vahepeal jäi netti laadimine kahjuks poolikuks, kuid eks püüan mingil ajal puuduvad kaad ka üles riputada.

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Samas on Simola vilistanud Soomes sellel hooajal ainult kahes Ykköse kohtumises, Veikkausliigas pole vilistanud, Võib - olla vilistab madalamaid liigasid.
                Mis tasemega siis Eesti kohtunikud üldse on?
                Tegemist on siis koostööga EJL ja Helsingi piirkonna kohtunike vahel. Kogemusi käivad siin omandamas madalamate liigade kohtunikud ja ka meilt käivad seal kohtunikud, kes Meistriliigat ei vilista.

                Kommentaar


                  Algselt postitas pallimees Vaata postitust
                  Tegemist on siis koostööga EJL ja Helsingi piirkonna kohtunike vahel. Kogemusi käivad siin omandamas madalamate liigade kohtunikud ja ka meilt käivad seal kohtunikud, kes Meistriliigat ei vilista.
                  Teemavälise jutu jätkuks nipet-näpet parandust - http://www.soccerway.com/matches/201...espoo/1101479/ - lisaks Antti Malaskale, kes muuseas käis ka Kalev-Infonet mängul siin, olid sellel Ykköneni mängul ametis meie poolt Jaan Roos ja Sten Klaasen.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas oku Vaata postitust
                    Ja siis kiitus nendele inimestele, kes Kalevi mängu kavasid teevad. Eesti liigas ei ole ma ühtegi nii asjalikku ja päevakohast paberit mitte kunagi näinud. Värske info, huvitavad (4 erinevat!) artiklid jne. Igavene kiitus!
                    Olenemata lõpptulemusest, mida mina oleksin tahtnud näha viigilisena või FC Infoneti võiduna, ei saa ka mainimata jätta, et Kalevi kava oli lihtsalt super!

                    Eriliselt meeldis mulle muidugi esimene artikkel, mis nii meeldivas valguses FC Infonetti kajastas. Suured tänud!
                    “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                      Olenemata lõpptulemusest, mida mina oleksin tahtnud näha viigilisena või FC Infoneti võiduna, ei saa ka mainimata jätta, et Kalevi kava oli lihtsalt super!

                      Eriliselt meeldis mulle muidugi esimene artikkel, mis nii meeldivas valguses FC Infonetti kajastas. Suured tänud!
                      Suured tänud. Tegelikult ei võta sellise kava tegemine ka väga kaua aega, kui pidevalt lihtsalt seda uuendada. Kodulehele kirjutatakse ju nagunii uudiseid, seega nendest mõne välja toomine kavasse on äärmiselt lihtne. Samamoodi statistikaga, seda on võimalik väga lihtsalt kavasse üle tuua.

                      Kõik, kes tahavad kava ka kätevahel hoida, siis selleks on võimalus 16. oktoobril, kui kohtutakse Flora duubliga. Sooduspiletiks saab registreerida juba siit: JK Tallinna Kalev vs. Tallinna FC Flora II

                      Lisaks eilsest mängust:

                      Fotogalerii

                      Suur samm Meistriliiga suunas
                      Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                      Kommentaar


                        Raika jääb pukki ka Meistriliigasse tõusmise korral või liialt vara rääkida?

                        Kommentaar


                          Erik, ära vähenda seda vaeva , seekord läks kava viimistlemisel ikka ca 6-7 töötundi

                          Kui meeskond meistriliigasse tõuseb ja Raika soovib jätkata, siis jääb tema pukki. Kalevile pole omane treenerite väga sage vahetamine ja pole ka põhjust, miks seda tegema peaks.

                          Kommentaar


                            Kuidas Raika solgutamine Transi pingil Kalevi treeninguid üldse mõjutab? Ma täitsa huvipärast mõtlesin, et kas see kuidagi Kalevile ka mõju avaldab? Tulemuste järgi muidugi seda ei ütleks.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Eks sa ise ka vastasid küsimusele
                              Aga selge, et uuel aastal peab Trans oma treenerimure teisiti lahendama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                                Eks sa ise ka vastasid küsimusele
                                Aga selge, et uuel aastal peab Trans oma treenerimure teisiti lahendama.
                                Ega ikka ole küll, eelmisel hooajal juhendas üks Zauri nimeline treener nii Flora II kui Warriorit täitsa vabalt, ega siis Raika kehvem mees pole
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X