320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    et siis ikka kasutuses, mitte omanduses.

    Kommentaar


      nüüd ma loodan, et Raimol on olemas sisu ja väärtused, mis taksitavad Nahka omale hankimast ... ahvatlus ju oleks ..

      Kommentaar


        ahvatlus võitis ning et uus staar ennast kodusemalt tunneks, on sisseviidud paar kosmeetilist muudatust ka klubi vapile (lisatud manusena).
        Lisatud failid

        Kommentaar


          Algselt postitas spekter Vaata postitust
          nüüd ma loodan, et Raimol on olemas sisu ja väärtused, mis taksitavad Nahka omale hankimast ... ahvatlus ju oleks ..

          Õnneks Kalevil pole sellist raha mida see vend küsib
          Muidu võiks ju isegi kiusatus tekkida.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas spekter Vaata postitust
            nüüd ma loodan, et Raimol on olemas sisu ja väärtused, mis taksitavad Nahka omale hankimast ... ahvatlus ju oleks ..
            Mis sisu ja väärtused? Kui tingimused kõigiga sobiksid, siis tulgu ja löögu väravaid.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              Mis sisu ja väärtused? Kui tingimused kõigiga sobiksid, siis tulgu ja löögu väravaid.
              "kõik müügiks" ilmus välja.

              Kommentaar


                Sa ajasid vist Kalevi ja Flora teema sassi

                Kommentaar


                  Algselt postitas spekter Vaata postitust
                  nüüd ma loodan, et Raimol on olemas sisu ja väärtused, mis taksitavad Nahka omale hankimast ... ahvatlus ju oleks ..
                  Uurime kodulehel oma fännidelt,et kas nemad näeks Nahka meie rivistuses või mitte.
                  Hääletus on kodulehe - http://jkkalev.ee/ parema tulba allosas

                  Anna sinagi siis oma hääl

                  Kommentaar


                    Soovime teada, et milliseid kohtumisi ootavad kõige rohkem meie fännid. Anna ka omapoolne panus ja hääleta enda lemmik vastasseisu poolt.

                    Milliseid Kalevi kohtumisi ootad Meistriliigas kõige rohkem?
                    Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                    Kommentaar


                      Kalevi suunal on vaikus. andke aga keegi teada, kes trennis uued näod on.

                      Kommentaar


                        viimati kunagi novembris nägin karl mööli. ei tea kas jäi ka sinna.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Mööl treenib Floraga.

                          Kommentaar


                            Ligi kaks aastat Bulgaaria kõrgliigas pallinud Daniil Ratnikov on Varna Cherno Morest lahkumas ning mängib praeguse seisuga tuleval hooajal Tallinna Kalevis.


                            See on alles algus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Mööl treenib Floraga.
                              ja kui Floras proovimine ei õnnestu ...?

                              Kommentaar


                                auu, andke siis teada, millega jätkub

                                Kommentaar

                                Working...
                                X