320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle aasta esimene sõpruskohtumine.

    Uudis: Meistriliiga aasta algas viigiga

    Tallinna FC Levadia II - JK Tallinna Kalev 3:3 (2:2)
    Väravad: 32., 37., 88. - 6. Leo, 34. Aleksandr Kulikov 90. Aleksei Savitski

    Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

    Kommentaar


      Vau, loodetavasti paneb teil vv järgmisel korral labakute asemel õiged kindad kätte.
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Kas ma olen ainuke, kes seda mäletab, aga mis selle mustanahalise vennaga sai, kes testimisel käis?

        Kommentaar


          Algselt postitas noorfänn Vaata postitust
          Kas ma olen ainuke, kes seda mäletab, aga mis selle mustanahalise vennaga sai, kes testimisel käis?
          Siiamaani testime ning täna andis poiss kaks väravasöötu ka.

          Kommentaar


            Niinepuu paistis mõlemas väravas süüdi olevat, kuigi videopilt on selline nagu on. Oli siis Levadia 2-1 värava puhul nii tugev löök, nagu koduleht väidab?
            Tegelikult ei kahtle, et tegemist on andeka väravavahiga, varem nähtu põhjal.
            Tuult tiibadesse Kalevi meeskonnale ettevalmistusperioodiks!

            Kommentaar


              Ongi hea, et Niinepuu hetkel väga ei sära, muidu tulevad jälle need "suured" klubid - nagu oli suvel Rootsi III liiga klubi Umea - ukse peale koputama, vastasel juhul toimuks see, et Kalev saaks siis taaskord rõõmust vastu rindu taguda, ohhh kui hea..suutsime ühe oma võtmemängija jällegi maha parseldada!
              (nagu oli Kukebaliga ja võib-olla läheb nõnda ka Hundiga).

              Olgu, saan aru, et teil veel amatöörvärk ja puha, aga püüaks vahest ikka oma klubi parimaid palukesi alles ka hoida, et Meistriliiga keskmist taset tõsta ja ise ka üks meeldejääv hooaeg enda jaoks teha.

              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


              Kommentaar


                Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                (nagu oli Kukebaliga ja võib-olla läheb nõnda ka Hundiga).

                Olgu, saan aru, et teil veel amatöörvärk ja puha, aga püüaks vahest ikka oma klubi parimaid palukesi alles ka hoida, et Meistriliiga keskmist taset tõsta ja ise ka üks meeldejääv hooaeg enda jaoks teha.

                Hundil oli minu teada Kaleviga aastane leping. Vaba mees, vaba maa, läheb kuhu tahab, Kalevil pole midagi seal kaasa rääkida.
                Seda paremate palukeste juttu on Tammeka fänni suust eriti imelik ja naljakas lugeda.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Hundil oli minu teada Kaleviga aastane leping. Vaba mees, vaba maa, läheb kuhu tahab, Kalevil pole midagi seal kaasa rääkida.
                  Seda paremate palukeste juttu on Tammeka fänni suust eriti imelik ja naljakas lugeda.
                  Et asjad oleks selged siis Rimo oli eelmisel hooajal laenul MC Tallinnast.

                  Kommentaar


                    Kas Kalev on nüüd pool-proffessionaalne klubi? Ega need välismaalased ju täitsa ilma rahata ka siia mängima tulla ei taha? 2a tagasi oli ju jutt, et pole üldse raha enam, et isegi esiliigat mängida. Väga positiivne igatahes kuidas asjad arenenud on Edu teile ML-s !

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tannn Vaata postitust
                      Kas Kalev on nüüd pool-proffessionaalne klubi? Ega need välismaalased ju täitsa ilma rahata ka siia mängima tulla ei taha? 2a tagasi oli ju jutt, et pole üldse raha enam, et isegi esiliigat mängida. Väga positiivne igatahes kuidas asjad arenenud on Edu teile ML-s !
                      banaani eest mängivad

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nurgalöök Vaata postitust
                        banaani eest mängivad
                        Hahaha! Kuradi hea on ikka Eestis elada. USAs oleksid juba kuradi Guantanamos kupatatud sellise posti eest.
                        Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                        Kommentaar


                          no meil pandi ka ju üks vend kinni juudivastase kommentaari eest kuskil delfis vist oli kommenteerinud

                          Kommentaar


                            ok, Nurgalöök võib siis 200 euri valmis panna

                            Kommentaar


                              meil on humaansemad inimesed ja banaani mainimise eest vangi ei panna. Banaanid on pidevalt poes müügil ja pole probleeme, kui keegi nendes palka saama peaks.

                              Kommentaar


                                Homne JK Tallinna Kalev - Narva Trans mäng jääb ära lumest tingitud probleemide tõttu.


                                EDIT: Mäng ikka toimub, aga kuna Narva ei suutnud oma plaane ümber mängida, siis toimub kohtumine Kiviõli Tamme Autoga.

                                Viimane tulemus Mäng toimus: 29.05.2024 – kell 19:00Toimumise koht: Kadrioru staadion  
                                Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                                Kommentaar

                                Working...
                                X