320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Mis on tõenäosus, et Kägo ei saa 90+ minuti jooksul kollast kaarti? Betradar?
    Kas ta mitte 70+ minutil välja ei vahetatud? Ilmselt poleks lõpuni välja vedanud

    Kommentaar


      Ärge nüüd pullige, nüüdsest jätavad Kalevi tulemused külmaks. Seni oli ikka keegi, kelle "tulemustele" kaasa elada.

      Kommentaar


        trans & kalev
        Makedoonia veebisaitidel levib ühe spordiennustaja laiali saadetud pilt, kus kolme pileti hulgas koos veel paari Saksamaa liiga mänguga on ennustatud ka Eesti Premium liiga kohtumist Narva Trans - Tallinna Kalev, mille Trans kaotusseisust 3:1 võitis.

        on see juhus või...
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Muidugi pole juhus kui vaadata kus panustati, kes mängisid ja kaeda üle ka mängu väravad.

          Kommentaar


            Jah, muidugi on keegi skeemis sees ja hakkab hiljem sellega lehvitama.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Reedel toimub TASUTA väljasõit Tartusse! Start on kell 16.30 Kalevi Keskstaadionilt.
              Registreerimiseks saada e-mail info@jkkalev.ee koos reisijate nimedega. Registreeritud võiks olla hiljemalt kolmapäeva õhtuks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Muidugi pole juhus kui vaadata kus panustati, kes mängisid ja kaeda üle ka mängu väravad.
                Kas lihtsalt turumuti kombel jutt või julged konkreetselt ka mõnd Kalevi mängijat petturiks nimetada?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                  Kas lihtsalt turumuti kombel jutt või julged konkreetselt ka mõnd Kalevi mängijat petturiks nimetada?
                  Einoh, mis mul julgeda, lihtsalt mitmed asjaolud nagu äratavad kahtlust. Kui potentsiaalsetest nimedest rääkida, siis arvestades, et õnnelik panustaja oli makedoonlane, jäävad esimesena muidugi silma need kaks jugoslaavlast ja Transi avaväravat arvestades muidugi ka väravavaht.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Einoh, mis mul julgeda, lihtsalt mitmed asjaolud nagu äratavad kahtlust. Kui potentsiaalsetest nimedest rääkida, siis arvestades, et õnnelik panustaja oli makedoonlane, jäävad esimesena muidugi silma need kaks jugoslaavlast ja Transi avaväravat arvestades muidugi ka väravavaht.
                    No kui vaadata, et vahele on jäänud Liivamäe ja Karu, siis ei imestaks kui neid pettureid oleks ka eesti soost veel
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      statistika mõttes - sel aastal meistrilligas 113st 4 mängu (ca 3,5%) lõppenud nii kus avapoolajal juhib 1 ja lõpuks võidab teine võistkond. niiet panustamine eesti liigasse üldiselt ei tundu nagu teema olema.
                      teisalt võidet summa ka narrilt väike midugi; iseasi kas see oli ainuke selline.

                      oskab keegi nende saksa klubide kohta midagi öelda, statistika ja maine jne osas.
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Kõige kurvem selliste varasemate juhtumite taustal ongi see, et isegi kui on aus tulemus, siis jäävad sellegipoolest kahtlused.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Einoh, mis mul julgeda, lihtsalt mitmed asjaolud nagu äratavad kahtlust. Kui potentsiaalsetest nimedest rääkida, siis arvestades, et õnnelik panustaja oli makedoonlane, jäävad esimesena muidugi silma need kaks jugoslaavlast ja Transi avaväravat arvestades muidugi ka väravavaht.
                          Tripkovici ja Šišici võimalikule seosele vihjata sellega, et Tripkovic lõi värava... no ma ei oska seda kommenteerida. Mida siis ründaja veel peaks tegema kui mitte väravaid lööma.
                          Niinepuu eksis ühe värava puhul tõesti, kuid ta tegi terve mängu väga häid tõrjeid. Võib avada Soccerneti live' lehe ja lugeda reporteri hinnanguid. Ma pean sügavalt ebatõenäoliseks ja nende meeste vastu solvavaks, et võiks realiseeruda kuri plaan, kus Niinepuu ja Tripkovic/Šišic teevad omavahel kokkuleppe, et üks neist lööb avapoolajal värava, teine aga teeb imetõrjeid ja teisel poolajal lastakse jalg sirgu. Et selline omavaheline kokkulepe teha, tuleb arvestada aga ka kõrvaliste teguritega nagu vastaste kaitse esimesel poolajal ja Kalevi kaitse teisel poolajal. Võime siit igasuguste vandenõuteooriatega edasi liikuda.
                          Jah, Tripkovic on serblane ja Šišic bosnialane, kuid neid makedoonlasega ühte patta panna on sama meelevaldne nagu eestlasi lätlaste ja leedukate või mõne muu naabriga.

                          Mis puudutab Liivamäe ja Karu vahelejäämist, siis on ka räägitud, et oma mängijad ei nõustunud pettuses osalema ja nende poolt toodi see asi päevavalgele. Selle järel teisi Kalevi mängijaid kahtlustama hakata on kaunis absurdne. Klubi käitus samuti selles olukorras minu meelest vägagi konkreetselt.

                          Tänase uudise puhul on oluline seegi, et kõnealuses panustamises oli veel osaliseks neli Saksa klubi, ja mitte päris suvalised klubid. Ok, Niinepuu ja Tripkovic osteti paari tuhande euroga ära. Aga vaevalt, et nende Saksa klubide mängijad ennast väga odavalt maha müünuks. Nagu räägitakse, ei õnnestu tihti ühegi mängu äraostmine (nagu Levadia - Kalev), saati siis püüda ära osta kolm mängu. Võhiklik arvamus on, et see on üliriskantne nii mänguväliste tegurite kui ka lihtsalt varem vahelejäämise osas.

                          Olen kindel, et see makedoonlane ja paljud teised ennustajad on nii Kalevi kui teiste Eesti klubide peale varemgi panustanud ning kaotanud. Las ta tunneb sellest rõõmu, kuid ärge alavääristage siin suvalisi vihjeid õhku visates Eesti jalgpalli.

                          Ehk siis: mul ega ühelgi teisel inimesel pole vähimatki põhjust Kalevi mängijates kahelda. Veel enam. Kõik märgid näitavad väga selgelt, et inimesel õnnestus lihtsalt hästi panustada (ilmselt tegi ta võidupanuse kõrval ka mitmeid kaotuse toonud panuseid), sellest rõõmu tunda ja seda teistega jagada (oma võidupileti näitamine - ma ei tea ühtegi petturit, kes oma õnnestunud pettust avalikult eksponeerib). Nii et ma ei pea jalgpallifännide poolt selliste spekulatsioonide levitamist heaks, sest see kahjustab nii Kalevi, klubi mängijate kui terve eesti jalgpalli mainet.
                          Seega palun lõpetage selline paanika külvamine. Keskturg avatakse minu teada ka homme, seal on paras mutikestega plärada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                            Mis puudutab Liivamäe ja Karu vahelejäämist, siis on ka räägitud, et oma mängijad ei nõustunud pettuses osalema ja nende poolt toodi see asi päevavalgele.
                            Raimo, arvestades seda, et panuseid juba tehti enne mängu, siis pidi ikka mõne mängija nõusolek veel olema, et panustamisele roheline tuli anda... kaks mängijat ei suudaks pakkuda sellist garantiid, et too räägitud 3-väravaline kaotus oleks kindlasti ära tulnud. Kui kümneid ja sadu tuhandeid mängu panna, siis peab piisavalt faktoreid kaasa aitama, et ühe-kahe mehe imemäng või vastaste kehv esitus raha riski alla ei pane.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Tripkovici ja Šišici võimalikule seosele vihjata sellega, et Tripkovic lõi värava... no ma ei oska seda kommenteerida.
                              Ma mõtlesin, et ma rohkem ei plõksi aga selline argument võtab tummaks. Ma siis kommenteerin ise: Tripkovic lõi värava esimesel poolajal mille Kalev võitis, papp oli pandud aga selle peale, et avavärava kaotanud sats võidab, mis ka juhtus. Su jutt selles mõttes räägib ju iseendale vastu?
                              Mis puutub balkanlaste ja baltlaste võrdlusesse (et milleks ühte patta panna), siis keeled on sarnased ja vabalt võib olla, et Makedoonia passiga jalgpalluri ema on serblane, ema bosnialane, ta ise on sündinud Sloveenias ja sirgunud Montenegros. Mitte, et see väga asja puutub aga kui juba jutuks tuli.
                              Ja Liivamäe-Karu jutu peale võiks ka öelda ühte ja teist aga nagu sa ütled, lähen parem Keskturule (dai pohh kui ta kinni on pühade tõttu, siis kohe jätkan).
                              Aga erinevalt Transist on mul kahju, kui Kalev sama mäda peaks olema ja ehk tõesti on tegu halbade asjaolude kokkusattumusega. Aga pole jalgpallihuvilise süü, kui tal selliste uudiste peale suht kindlalt teatud mõted tekivad.

                              Kommentaar


                                See summa on ikka mingiks vandenõuteooriaks liiga pisikene.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X