320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tom K Vaata postitust
    Suur võit Kalevi jaoks.

    Enim loodan, et Rüütlil õnnestub kõigepealt luua üks korralik Kalevi tuumik. Erinevalt teistest, eriti madalama tabelipoole klubidest, on praegune Kalev alati olnud väga muutuva koosseisuga. Peale Savitskite ja Stüfide veteranmängijaid õigupoolest polegi. Ja needki veavad Meistriliiga taseme vaevu välja. Esmalt on muidugi üldse mängijaid juurde vaja, eelmine hooaeg lõpetati Levadia ja Flora laenude toel, keda uuel hooajal Kalevi ridades enam ilmselt ei ole. Balkani väravamasinad ja hooaja keskel Araratist üle tulnud endised SC Reali kutid võivad ka vabalt jalga lasta. Väljakutse on Rüütli kui treeneri jaoks igatahes korralik.
    Ja kellega mängima hakatakse kui kõik minema tuleks saata? Ehk mõned poisid saaks Kuressaarest ning ehk suurklubidest ka mõned laenud, kuid tundub, et viimaste aastakäikudega just üleliia vajalikul tasemel oma kasvandikke pole tulnud.

    Kommentaar


      Aga mis tuumiku sa lood, kui probleem on klubis, mitte mängijates. Sa võid sinna pingile ka Pepi tuua aga kui see kestab ainult aasta (või pool) siis ei ole sellest midagi tolku ju. Järgmine aasta hakka jälle uut meeskonda looma koos uue juhtkonnaga. Selline vägistamine tundub see asi. Või olen valesti aru saanud?
      Gunner since 97

      Kommentaar


        Uh? Ma ei öelnud, et keegi tuleks minema saata vaid et paljud võivad vabalt ise ära minna...

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Kindlasti mittevääriline koht aga mis parata.
          väärikuse ja väärtuse loob igaüks ise - oma tööga, pühendumusega.
          minu sügav respekt Rüütlile et võttis selle ette.
          Ja kalev ei ole päris suvaline "täna on, homme ei tea mis saab" moodi klubi, tal on väga korralik ajalugu taga.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Rüütli võiks lõpuks sellest sitast saia teha..

            Kommentaar


              ma arvan et igale klubile oleks selline treener juba selles osas õnnistus, et temaga kaasneks sponsorite usk, et midagi ka ära tehakse. mis omakorda laiendab kindlasti ka võimalusi mängijaid sisse tuua ja klubis hoida.

              Kommentaar


                Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                ma arvan et igale klubile oleks selline treener juba selles osas õnnistus, et temaga kaasneks sponsorite usk, et midagi ka ära tehakse. mis omakorda laiendab kindlasti ka võimalusi mängijaid sisse tuua ja klubis hoida.
                mingi sponsor Ameerikast oli silmapiiril-kas tuleb

                Kommentaar


                  Jajah Richard Branson ja Steve Jürvetson

                  Kommentaar


                    meenub lugu linnahalli investorist....

                    Kommentaar


                      Ei tule - eesmärk oli sisuliselt klubi üle võtta ja teha midagi sellist, mis seal pool ookeani tavaks on. Põhi sats oleks teisejärguline, mis ei sobinud klubi senise ideoloogiaga kokku.

                      Kommentaar


                        Aastalõpukal mängib Kalevi eest saalivutikoondislane Ragnar Rump.
                        Kas ta hakkab ka suures vutis meistriliigas Kalevi eest mängima või on tegu ühekordse projektiga?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Kas Kägo ka järgmisel aastal mängib?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Aastalõpukal mängib Kalevi eest saalivutikoondislane Ragnar Rump.
                            Kas ta hakkab ka suures vutis meistriliigas Kalevi eest mängima või on tegu ühekordse projektiga?
                            Küsi siis oma parimalt sõbralt seda
                            Läinud hooajal oli ka Rump Kalevi koosseisus hooaja teises pooles

                            Kommentaar


                              Saab näha, kuidas Rüütlil amatööridega minema hakkab, viimati põrus ta Flora proffidega ja Nõmme Unitedi amatööridega. Kolmas katse...

                              Kommentaar


                                Brigaadikindral Kiil ehitab Komsomolkast rahvusstaadioni!

                                "Kiili ja Tammerti ühist ettekujutust kinnitab ka nende kahepeale koostatud tegevuskava, milles ühe eesmärgina loodetakse leida seltsile lisaraha riigieelarvest, et ehitada palju kõneainet tekitanud Kalevi jalgpallistaadion. Kaugema sihina nähakse seda lausa Eesti rahvusstaadionina."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X