320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult pole ju asi üldse selles. Pasi on ju ka samamoodi temperamentne inimene, aga teda ju pole minu teada minema saadetud?

    Kommentaar


      Ma nüüd täpselt ei saanudki aru, kes olid poolt ja kes vastu aga Sarap on ju tegija.

      Kommentaar


        Algselt postitas Erko Vaata postitust
        Tegelikult pole ju asi üldse selles. Pasi on ju ka samamoodi temperamentne inimene, aga teda ju pole minu teada minema saadetud?
        Viljandil on temperamentne treener omast käest võtta, mõni voor tagasi saadeti ka Lelov platsi äärest minema

        Kommentaar


          Algselt postitas jorss Vaata postitust
          no seda küsi juba inpsektoriks olnud katsevi ja triinu (või kes iganes seal praegu neid kosseise flora lehele üles paneb) käest

          nagu mainisin on õige protokoll vaid tuleviku lehel

          Kalev: 1-Janno Hermanson (c) 2-Anton Aristov, 3-Siim Kärson, 4-Mait Nõmme, 5-Aleksandr Karpõtšev, 6-Marek Kahr, 7-Vahur Kiis, 8-Juri Tiismann, 9-Andrei Afanassov, 10-Liivo Leetma, 11-Tiit Tikenberg (74./14-Priit Murumets, 90.+2/13-Vadim Samulin).
          Seekord olin mina see, kes selle vale protokolli üles pani ja hiljem ei pannud tähelegi, et Kiis üldse kirjas polnud. Loodetavasti ikka Kiis oli seal originaalprotokollis olemas, mulle igatahes ei öeldud seda.

          Kommentaar


            Treenerid võiks veidikene olla eeskujuks mängjatele,treeneritele ja pealtvaatajatele.
            Selline mees kommenteerib meie rahvusmänge,lihtsalt kurb

            Kommentaar


              Algselt postitas BNB Vaata postitust
              Treenerid võiks veidikene olla eeskujuks mängjatele,treeneritele ja pealtvaatajatele.
              Selline mees kommenteerib meie rahvusmänge,lihtsalt kurb
              oled sina ikka alles õrna hingega? Meie Mehe laulud ajavad ka nutma?
              minge Kingissepa praami peale

              Kommentaar


                kurb või mitte kurb. ja see telekommenteerimine ei puutu küll kuidagi asja, aga...
                ma olen käinud sellel hooajal vaatamas 4 Kalevi mängu ja iga kord on suutnud satsi peatreeneri kisa mind üllatada. Ma olen küll profaan, ent mulle tundub, et esitatav tekst ei lisa mängukvaliteedile eriti midagi. seda et ta pigem kahandab seda, võis nendel mängudel näha küll.
                aga kui klubi omanikud on rahul, ja miks nad ei peaks olema, siis on ju kõik hää. saab mängu ja teksti
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  Vaga hea . Tammeka vastu 0:2st valja tulla.

                  Kommentaar


                    Järgmiseks aastaks peaksid Kalevlased rahakotti suurendama ja amtöörklubi tiitlist pääsema professionaalklubiks , sest jalgpalli oskavad nad mängida. Liigagi hästi. Vähemalt tulemuste kaudu ütleksin mina nii.
                    Järgmisel hooajal Kalevlased rohkem trenni ja vähem tööd. Siis saate veel esiviisikusse.
                    Imeline hooaeg jätkub. Super!

                    Kommentaar


                      Tikenberg jälle penaltist

                      Kommentaar


                        See oleks nüüd küll muhe kui Tikenberg jääkski kolmandaks väravaküttide edetabelis.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Homme on siis Narva 2 vastu karikas .

                          Kommentaar


                            Kas mingi viha või kadeduseuss närib,või,hr.FootYgood jr.?Tikenberg on kokku löönud 19 väravat,nendest 6 penaltist.Oli sel hooajal meistriliigas esimene kes hattriki tegi. mis seal imelikku on kui meeskond usaldab teda penalteid lööma ja seitsmest kuus on tabanud. Võiksid tabeleid jälgida ja siis näeksid,et näiteks Kink on ka 5 penalti löönud ja vähem mänguga. Igatahes Tikenberg on meistriliigas olnud parim tegia kui arvestada,et ta on amatöör ja mängib praegu rohkem oma lõbuks. Kahjuks on ta eelnevatel aegadel jäänud tänu mõnede flora süsteemi onupoja poliitika viljelejate karjeristide küüsi. Ja kahjuks kujundavad meie jalgpalli siiani enamus need samad jobud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                              Kas mingi viha või kadeduseuss närib,või,hr.FootYgood jr.?Tikenberg on kokku löönud 19 väravat,nendest 6 penaltist.Oli sel hooajal meistriliigas esimene kes hattriki tegi. mis seal imelikku on kui meeskond usaldab teda penalteid lööma ja seitsmest kuus on tabanud. Võiksid tabeleid jälgida ja siis näeksid,et näiteks Kink on ka 5 penalti löönud ja vähem mänguga. Igatahes Tikenberg on meistriliigas olnud parim tegia kui arvestada,et ta on amatöör ja mängib praegu rohkem oma lõbuks. Kahjuks on ta eelnevatel aegadel jäänud tänu mõnede flora süsteemi onupoja poliitika viljelejate karjeristide küüsi. Ja kahjuks kujundavad meie jalgpalli siiani enamus need samad jobud.
                              Word!!!!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                                Kas mingi viha või kadeduseuss närib,või,hr.FootYgood jr.?Tikenberg on kokku löönud 19 väravat,nendest 6 penaltist.Oli sel hooajal meistriliigas esimene kes hattriki tegi. mis seal imelikku on kui meeskond usaldab teda penalteid lööma ja seitsmest kuus on tabanud. Võiksid tabeleid jälgida ja siis näeksid,et näiteks Kink on ka 5 penalti löönud ja vähem mänguga. Igatahes Tikenberg on meistriliigas olnud parim tegia kui arvestada,et ta on amatöör ja mängib praegu rohkem oma lõbuks. Kahjuks on ta eelnevatel aegadel jäänud tänu mõnede flora süsteemi onupoja poliitika viljelejate karjeristide küüsi. Ja kahjuks kujundavad meie jalgpalli siiani enamus need samad jobud.
                                mitte ju ainult Flora omad pole pahad. TVMK onud ka toda amatööri ei tahtnud.ehk saab tiit ka omale järgmiseks aastaks mõne parema heidikust partneri ründesse(jääb ju hulk poisse jälle kolmest süsteemist üle).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X