320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Toetan Kalevi otsust olla sellises küsimuses kompromissitu! Kui nii oli, siis on vaja kindlasti need mängijad välja selgitada ja vastavalt ka karistada. Ma käituks täpselt samamoodi, siin pole teist varjanti! Väga halb muidugi kui see tõeks osutub!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      tom pappase ema on sul tennisist
      Oih, tegu oli Tomi Haasiga.

      Ära mind nüüd maha põlga, Eston.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
        Tuli meelde selline seik, et eelmisel reedel võttis msn-is ühendust üks 'fixed bets' vms. nimeline tegelane, kes pakkus müügiks ühte 'kindlat tulemust'. Tol hetkel oli mul suht kiire ja lõpetasin vestluse enne detailideni jõudmist.

        Eks neid pakkumisi on ennegi tehtud ja nende väljamõtlejad kasutavad erinevaid skeeme. Osad on muidugi täielikud bluffijad.

        Kuna Eesti liiga panuselimiidid on ikka väga väikesed, siis arvatavasti on üheks teenimisvõimaluseks ka salajane võrgustik, mille kaudu panuseid müüakse ja eks seda üritatakse aeg-ajalt ka laiendada.
        seesama "fixed bets" debiilik võttis minuga ka ühendust. jõudis veel niipalju rääkida, et müüb oma panuseid ning tal sajalane siseinfo euroopa madalamatest liigadest. ilmselgelt oli tal mõte lihtsameelseid ära kasutada

        sorri väikese OT pärast
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Loodetavasti ei karistata Kalevit klubi kui tervikuna selle skandaali pärast, vaid vastutusele võetakse personaalselt ikka need, kes süüdi on. Nagu meediast lugeda, siis kavatsetakse asi kohtusse anda. Kohus kohtuks, aga Eesti jalgpalliväljakutel ei taha selliseid lõustu küll enam kunagi näha (kes iganes siis seal süüdi on).
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            No klubi nüüd küll ei tohiks karistada,sest see oleks siis juba nagu topeltkaritus ausatele tegiatele.Pealegi klubi tegi kohe asja teatavaks kõrgemale poole.

            Kommentaar


              Ma ei saa sellest kolme väravaga kaotamise teemast aru. Ükski bookie ei paku ju mingit võimalust panustada Sillamäe Kalev -2.
              Mõistetav oleks mingi over/under kokkumäng ehk. Exact score 2-5 valmis vorppimine on ju ikka omaette ulme.

              Ma saaks aru kui mingid kaitsjad lasid lebolt kogu mäng ringi, et spets kaotada (koenf üpriski hea Sillamäe võidul ~4.0 ringis) aga see jutt tundub küll mõnu bullshit olevat, et just TÄPSELT KOLME väravaline pidi kaotus olema vms.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Pärast tuleb välja, et Edwin Stüf, Tiit Tikenberg ja Avo Sarap on süüdi...

                See oleks üleriigiline šokk!
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Juba esimese poolaja lõpus seletas üks püha viha täis olnud vene rahvusest kalevlane tribüünil, et Karp ja Timohha keeravad paska ning lõppskooriks tuleb 2:5...
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Olen alati olnud Kalevi vastu, see pole mingi saladus, aga selline jama ajab veel rohkem närvi! Loodetavasti saavad kurjategijad vastavalt karistatud ning eluaegse mängukeelu Eesti liigajalgpallis, ükskõik siis mis tasemel!! Kihlvedude sõlmimist ja mängule panustamist ei saa ära keelata, aga kõik peaks ikka aus olema ning hea õnne peale tuleks välja minna, mitte kokkuleppe peale!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas norsk Vaata postitust
                      Juba esimese poolaja lõpus seletas üks püha viha täis olnud vene rahvusest kalevlane tribüünil, et Karp ja Timohha keeravad paska ning lõppskooriks tuleb 2:5...
                      Aga "Karp ja Timohha" võeti ju välja seisul 2:3.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        Aga "Karp ja Timohha" võeti ju välja seisul 2:3.
                        Jah. Seega jääb veel kaks varianti: keegi oli veel asjasse segatud või tüüp tribüünil sai ennustuse eest kolm punkti.
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kindral Vaata postitust
                          Olen alati olnud Kalevi vastu, see pole mingi saladus, aga selline jama ajab veel rohkem närvi

                          Oot, oot, mis sul Kalevi vastu on?
                          Miks ta sitem klubi on kui Kalju, Flora, Levadia või Tulevik?
                          Minu arvates on Kalevi inimesed tublid, et sellise piskuga saavutatakse normaalseid tulemusi. Vaata parem peeglisse ja küsi endalt miks Pohlakule on vaja Viljandi, Valga ja Kuressaare suguseid klubisid?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Kusjuures olen väga kahtleval seisukohal, et midagigi tõestada suudetakse. Ka mullu oli mitu mängu, kus oli kihlveokahtlus, kuid midagi tõestada ei suudetud. Kui ikkagi näiteks mõni mängija teeb konto oma vanaema nimele ja selle kaudu näiteks Hiina kihlveokontorist hunnikus raha välja võtab, siis jääb asi ka lahendamata.

                            Täpselt ei tea, kuidas amatöörklubides asi käib, kuid kui Kalev nüüd mõned tüübid välja saadab, kuid reaalselt puust ja punaseks ära tõestada ei suuda, sis võib klubi ilmselt ise lõpuks kohtusse sattuda. (kordan veelkord, et ma ei tea, kas amatöörklubiga ka nii saaks, kuid näiteks ametliku lepinguga mängides ehk sisuliselt tööl käies, ei tohiks lihtsalt kahtluse korral saada niimoodi päeva pealt tüüpi minema saada). Aga mine sa võta kinni.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Täpselt ei tea, kuidas amatöörklubides asi käib, kuid kui Kalev nüüd mõned tüübid välja saadab, kuid reaalselt puust ja punaseks ära tõestada ei suuda, sis võib klubi ilmselt ise lõpuks kohtusse sattuda. (kordan veelkord, et ma ei tea, kas amatöörklubiga ka nii saaks, kuid näiteks ametliku lepinguga mängides ehk sisuliselt tööl käies, ei tohiks lihtsalt kahtluse korral saada niimoodi päeva pealt tüüpi minema saada). Aga mine sa võta kinni.
                              Ei taha uskuda, et Kalevis üldse kellelgil lepingut on. Heal juhul paaril vennikesel võib olla. Nendel kahel jorsil kohe kindlasti pole ja kui isegi oleks, siis kui inimesest lahti tahetakse saada, siis ka saadakse.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Äkki Leetmal on leping?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X