320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Äkki Leetmal on leping?
    Äkki Leetma mängib Kaljus?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Mybad, mybad Eelmine aasta oli veel meeles.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        Kusjuures olen väga kahtleval seisukohal, et midagigi tõestada suudetakse. Ka mullu oli mitu mängu, kus oli kihlveokahtlus, kuid midagi tõestada ei suudetud. Kui ikkagi näiteks mõni mängija teeb konto oma vanaema nimele ja selle kaudu näiteks Hiina kihlveokontorist hunnikus raha välja võtab, siis jääb asi ka lahendamata.
        kuivõrd teema on väga segane, siis rohkem ei kommenteeri, kuid kas see hiina kihlveokontor kannab tõesti silmagi pilgutamata vanaemale hunnikus raha kontole, kui varem pole selle tillukese x-riigi mängude peale panuseid tehtud? kas üldse lastaksegi selliseid panuseid läbi? asjatundjad ütlevad, et mitte...

        Kommentaar


          Algselt postitas Raimo Vaata postitust
          kuivõrd teema on väga segane, siis rohkem ei kommenteeri, kuid kas see hiina kihlveokontor kannab tõesti silmagi pilgutamata vanaemale hunnikus raha kontole, kui varem pole selle tillukese x-riigi mängude peale panuseid tehtud? kas üldse lastaksegi selliseid panuseid läbi? asjatundjad ütlevad, et mitte...
          igal panusel peaks limiit olema ja samuti ka uuel kasutajal. mingeid muid reegleid siin minuarust ei kehti.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Täpselt ei tea, kuidas amatöörklubides asi käib, kuid kui Kalev nüüd mõned tüübid välja saadab, kuid reaalselt puust ja punaseks ära tõestada ei suuda, sis võib klubi ilmselt ise lõpuks kohtusse sattuda. (kordan veelkord, et ma ei tea, kas amatöörklubiga ka nii saaks, kuid näiteks ametliku lepinguga mängides ehk sisuliselt tööl käies, ei tohiks lihtsalt kahtluse korral saada niimoodi päeva pealt tüüpi minema saada). Aga mine sa võta kinni.
            noh ei peagi tglt ju minema kohe lööma....
            las mängijakaardid olla rahulikult Kalevi käes ja vennikesed niisama virelevad... trenni neid ei oodata, mängu nad ei pääse, ongi kõige õiglasem ju!
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Kas enda mängu peale üldse tohib panuseid teha???
              Kahju kui pettus tõeks osutub. Järjekordne samm Eesti jalgpallil Euroopa liigade probleemide poole. Kalevile jaksu edasi rühkida!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                Kas enda mängu peale üldse tohib panuseid teha???
                Kahju kui pettus tõeks osutub. Järjekordne samm Eesti jalgpallil Euroopa liigade probleemide poole. Kalevile jaksu edasi rühkida!!!
                see vist sõltub mis reeglid klubidel endal on aga vist tohib panustada aga meelega kaotamine on ikka paras sitt
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                  Käisin ise mängu vaatamas ja tõesti vastab tõele,et mängupilt oli selline,et teatud kaitsjad tegid kõik selleks,et mäng kaotada.Ma ölen koguaeg olnud arvamusel,et kõiki neid vene värdjaid ei saa valimatult meeskonda võtta ja usaldada. Mõned Kalevi venelastest on juba näo järgi vaadates, nagu oleks hiljuti mõnest kinnipidamiskohast vabanenud.
                  vene värdjad:O, äkki sa oled ise natukene debiilik. Minu arust pole paljud eesti vutimehed ka just parima näoga aga siiski on nad head pallurid ja teevad head tööd ning austan neid tohutult. Nii et heida pilk peeglisse ja tee endale selgeks kust asutusest sa pärined...äkki "Nublukese" lasteaiast???

                  Kommentaar


                    to nr 10! Ma olen kuulnud kuidas osad venelased seal omavahel suhtlevad ja väljenduvad ja selle põhjal ei saa nende kohta küll paremat sõna leida kui "värdjad".Kaugeltki ei saa seda kõikide vene poiste kohta öelda.Kalevis on ka väga normaalseid vene poisse nagu näiteks Afanasov aga kahjuks on mängiate puudusel sinna võetud valimatult igasuguseid.Kui sulle sellised meeldivad siis võid ka ennast nende hulka arvata aga mitte siin sõna võtta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                      to nr 10! Ma olen kuulnud kuidas osad venelased seal omavahel suhtlevad ja väljenduvad ja selle põhjal ei saa nende kohta küll paremat sõna leida kui "värdjad".Kaugeltki ei saa seda kõikide vene poiste kohta öelda.Kalevis on ka väga normaalseid vene poisse nagu näiteks Afanasov aga kahjuks on mängiate puudusel sinna võetud valimatult igasuguseid.Kui sulle sellised meeldivad siis võid ka ennast nende hulka arvata aga mitte siin sõna võtta.
                      Kallid foorumi asjapulgad, palun küsige edaspidi ka arstitõendit enne kasutajakonto lubamist
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                        to nr 10! Ma olen kuulnud kuidas osad venelased seal omavahel suhtlevad ja väljenduvad ja selle põhjal ei saa nende kohta küll paremat sõna leida kui "värdjad".Kaugeltki ei saa seda kõikide vene poiste kohta öelda.Kalevis on ka väga normaalseid vene poisse nagu näiteks Afanasov aga kahjuks on mängiate puudusel sinna võetud valimatult igasuguseid.Kui sulle sellised meeldivad siis võid ka ennast nende hulka arvata aga mitte siin sõna võtta.
                        ok edu sulle, sul on seda vaja elus... aga kirja keskosa oli hea, tubli

                        Kommentaar


                          Loodan, et see diskussioon rahvuse osas jääb nüüd sinnapaika. Kõige viimane vajalik asi, et nüüd fännide vahel toimuks lõhestumine.
                          Timofejevi ja Karpõtševi nimed tõi ju Õhtulehe ajakirjanik välja, mida klubi ei kinnitanud, sest siin on liiga palju küsimusi ja lahtisi otsi.
                          Klubile tuli lihtsalt mängu järel info (ja mitte kihlveokontoritelt), et sellele mängule tehti tavapärasest märkimisväärselt rohkem panuseid.
                          Nii et kui esimese hooga võib tõesti tunduda taoline suur kaotus ebanormaalne ja kui lisaks tuleb veel signaal võimalike kihlveopetturluse kohta, siis see kahtlus võimendub.
                          Pohlak rääkis Õhtulehes, et asjaga on seotud Balkani maffia ja panuseid tehti väga suurtes summades, kuid ma siiski ootaks enne ka mõnest otseallikast vastava kinnituse.
                          Väga reaalne võib ka olla, et meie ja tema allikas eksib ja kogu asi kerkis tühja mullina üles. Või soovitakse tekitada klubis segadust, paanikat, üksteise kahtlustamist ja üritada klubi kriisi viia. Just seetõttu peavad ka fännid säilitama kaine meele ja rahulikkuse.
                          Jalgpalliklubi pole ka uurimisasutus või meediatoimetus (kes peaks mingi uudise avaldamisel ikka mitmest sõltumatust allikast infot saama - Martin võib öelda, mitu allikat), kel oleks kogemusi ja kontakte taolises valdkonnas/olukorras, nii et võibolla oli ka see eilne Õhtulehe artikkel eksimus.
                          Tuleb vaid loota, et politsei võtab uurimist tõsiselt ja tõde jõuab päevavalgele.

                          Edit: Ja Marcello, teeme oma tööd ikka võimalikult hästi edasi

                          Kommentaar


                            Joosep2: aga kahjuks on mängiate puudusel sinna võetud valimatult igasuguseid

                            No ehk vast ikka igasuguseid ei võeta.. Sarapi enda sõnad hooaja hakul olid, et: me selliseid massoste, nagu Kalju teeb ei kavatse teha, me ikka vaatame keda tiimi võtame ja keda vajame. vms.
                            Last edited by PETSINHO; 17.06.08, 23:52. Põhjus: viga
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Sass ning Andu on vaid süütud patuoinakesed, kes suure hundi, onu Aiku, teele ette jäid pärast seda, kui too liiga suure lambakese nahka panemiseks ette võttis. Kuri hunt Aiku langeb troonilt, valitsemistool jääb vabaks.
                              Saabub hommik ning troonile on tõusnud jänes Aavo, kes lubab krooni kanda uhkuse ning aupaklikkusega. Ning kui ta pole veel sealt alla potsatanud, kannab ta seda veel tänagi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meelis M Vaata postitust
                                Sass ning Andu on vaid süütud patuoinakesed, kes suure hundi, onu Aiku, teele ette jäid pärast seda, kui too liiga suure lambakese nahka panemiseks ette võttis. Kuri hunt Aiku langeb troonilt, valitsemistool jääb vabaks.
                                Saabub hommik ning troonile on tõusnud jänes Aavo, kes lubab krooni kanda uhkuse ning aupaklikkusega. Ning kui ta pole veel sealt alla libisenud, kannab ta seda veel tänagi.
                                Selles jutus on muidugi iva sees, Pohlak pole kunagi mulle usaldusväärne vend tundunud. See Balkani teema on kindlasti tema enda vaimusünnitis, et jälgi segada ning rahvamass tõeteelt kõrvale kallutada.
                                tehnika on põhiline

                                Kommentaar

                                Working...
                                X