320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas coconutz Vaata postitust
    Selles jutus on muidugi iva sees, Pohlak pole kunagi mulle usaldusväärne vend tundunud. See Balkani teema on kindlasti tema enda vaimusünnitis, et jälgi segada ning rahvamass tõeteelt kõrvale kallutada.
    Mõnel on ikka eriti utoopilised vandenõuteooriad.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Vahele veidi "teemavälist" ka - kes mängis eile Kalevi nr. 9 all? ei tunne kahjuks neid Kalevlasi näo järgi.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Vahele veidi "teemavälist" ka - kes mängis eile Kalevi nr. 9 all? ei tunne kahjuks neid Kalevlasi näo järgi.
        Edvin van der Stüff
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Seoses eilse mänguga tundub mulle,et Edvin Stüf on küll andekas noor mängia kuid kahjuks veel liiga kogenematu kes kahjuks ei näe veel hästi platsi ja ei oska mängu lugeda.mängib liiga individuaalselt, teiseks Televinov rabeleb ja teeb palju tööd kõik tühja sest kui saab palli siis tingimata triblab ja näitab oma mänguoskust niikaua kui tingimata temalt lõpuks pall ära võetakse,selle asemel,et pall kiiresti tsenderdada või peale lüüa.Eile tundus küll Tikenbergil väga kehv päev olema, oli aeglane ja uimane, kuid on näha,et loeb ikkagi mängu ja ta söödab palli edasi ja tavaliselt õieti.Sellest võib ka muidugi aru saada,et amatööridel on ikka sellistel mängudel mis toimuvad tööpäevadel vahetult võibolla pärast rasket ja pingelist tööpäeva väga raske ennast kokku võtta.

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Vahele veidi "teemavälist" ka - kes mängis eile Kalevi nr. 9 all? ei tunne kahjuks neid Kalevlasi näo järgi.
            Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

            Kommentaar


              Viimane mäng Levadiaga näitas juba vähe,et asi hakkaks nagu paremaks minema. Meestel tundus rohkem tahtmist olevat. Loodan,et peale pikki pühi ja puhkepausi jätkuks ikka tahtmist võidelda ja tabelis tõusta vähemalt niipalju, et ei peaks hirmu tundma esiliigasse langemise pärast.Head Jaani ja edu kõigile!

              Kommentaar


                Kalevi kodulehel ikka kommenteerida ei saa,aga mis vale info seal viimase mängu kohta, Levadia-Kalev 3:1, värava autor penaltist Tiisman? minu arust oli värava autor Tikenberg ja mitte penaltist, vaid Stüfi löögist väravahi tõrjutud palli tõstis Tikenberg üle kaitsjate ja väravahi väravasse.

                Kommentaar


                  mis mäng eile õhtul kalevi keskstaadionil toimus?....

                  Kommentaar


                    Teine liiga.

                    Kalev II - Ararat

                    Kommentaar


                      selge... ma vaatasin, et päris paljud mehed kalev I'st olid seal.... mis seis jäi?

                      Kommentaar


                        Seis jäia 2-2,

                        Tulemus on meeletult hea D: .

                        Kommentaar


                          Kalevi staadionil joonte asemel markerid, hästi Aavo!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            Kalevi staadionil joonte asemel markerid, hästi Aavo!
                            Miko, sulle kui nooremale inimesele soovitus - jalgpalliliidu palgalise inimesena ei ole sul päris õige foorumis fännina esineda ja taolisi kommentaare kirjutada.
                            Kalev on EJLi liige ning liidu ülesanne on klubisid toetada.
                            Aavol pole aga joontega mingit seost, tegu on ikka staadioni probleemidega.

                            Klubi esindajana on mul aga üksjagu rohkem õigusi foorumis arvamuse avaldamiseks ja üks mu arvamus on see, et liidu inimesed tegelevad natuke liiga palju netis ja meedias igasuguste kommentaaride kirjutamise-jagamisega, mis käivad jalgpalli arengule vastu.
                            See, muide, mõjutab nii otse kui kaudselt ka klubisid. Mõnes mõttes on ka tänane markerite juhtum sellega seotud. Selgitus: mida nõrgem on klubi, seda nõrgem on staadion, kuivõrd klubi on staadioni suurim klient, kuid kui jalgpalliliidu inimesed töötavad ala arengule vastu, on klubil raskem sponsoreid leida, seeläbi ei saa klubi staadionile renti maksta ja staadion ei saa palgata pädevat töömeest. Semplise, nagu Itaalias öeldakse.

                            Edit: kuulsin, et staadionil on jooned olemas, lihtsalt kohtuniku hinnangul polnud neid piisavalt hästi näha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                              Edit: kuulsin, et staadionil on jooned olemas, lihtsalt kohtuniku hinnangul polnud neid piisavalt hästi näha.

                              No ma ei tea Raimo. Mu arust polnud ka jooni üldse näha. Kohtunikel ehk isegi oli, aga tribüünilt vaadates ei näinud ma ühtegi joont.

                              Teine asi mis mind häiris oli kavade puudumine. Selles sa küll kedagi peale Kalevi süüdistada ei saa.

                              Mäng ise oli üks paras pusimine. Kalevil valdas küll palli rohkem, aga midagi märkimisväärset nad selelga teha ei osanu. Tulevik seevastu suutis küll peale lüüa, aga Hermanson oli mees omal kohal.

                              Peale seda kui Mait Nõmme värava lõi sai ta rusikaga kuklasse ja vahetati kohe välja. Kuuldavasti väike peapõrutus. Kiiret paranemist talle.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                JK Tulevik: 1-Kaido Koppel, 6-Jürgen Henn, 18-Armand Naris, 7-Andre Frolov, 4-Aleksei Savitski, 8-Rain Tölpus, 15-Henri Rüütli, 9-Andrei Savotškin, 14-Markko Kudu (74. 21-Joonas Tamm), 19-Reimo Oja, 10-Jüri Jevdokimov, 28-Alen Stepanjan, 17-Vladimir Vassiljev.
                                Varus: 11-Rait Kasterpalu, 16-Joonas Laasberg, 21-Joonas Tamm.

                                viljandi mängis 13kesi 11 vastu
                                minge Kingissepa praami peale

                                Kommentaar

                                Working...
                                X