320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oh jah...oleks siis Kalevil fännegi, kellega poolajal pennusid lüüa aga mine võta nüüd kinni...
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      kalevil on ikka fänne, kuid kõik ei loe soccerneti foorumit
      pigem orkutit, ehk seal saanuks vast fänne penaltivõistlusest teavitada

      Kommentaar


        kas need kolm kes lahkusid ongi need mängurid?
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          kas need kolm kes lahkusid ongi need mängurid?
          Nende nimedega spekuleeriti ka juba varem kui mänguritega. Kas nad ka tegelikult seda on, eks seda teavad asjaosalised kõige paremini.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            0-2 on poolajaks

            Kommentaar


              Mängu siis pani kotti pantrid
              i don t like u u don t like me

              Kommentaar


                Sarap saadetud tribüünidele,ju siis pani hullu jälle
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  kas keegi arvestust peab mitu korda on sarapit minema saadetud?
                  juhib ta eestlaste tabelit? :P

                  Kommentaar


                    Mitt oleks võinud täna vabalt kübaratriki teha, ei suutnud tühja väravasse ära lahendada. Sarnane olukord Eesti-Läti mängu Smirnovi väravaga, ainus erinevus, et Mitt ei suutnud kolli lüüa. Teever lõi esimesel minutil kohe, Kalev läks kahe mehega võtma esipostis olevat meest, kuid pall põrkas tahaposti Teeverile kes sisse lõi. Kalju kolmanda lõi Lullu, täiesti lambist latist sisse. Kalevi teine värav oli ilus, 25-30 meetrilt karistuslöök ristnurka.

                    Mikk Haavistu on CUNT, pea on ainult mütsi kandmiseks. Kuku vähem tropp!
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Afanasov oskab neid karituslööke ikka lüüa küll ilusaid

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                        kas keegi arvestust peab mitu korda on sarapit minema saadetud?
                        juhib ta eestlaste tabelit? :P
                        Nu see vist tõesti nii on
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Kurb lugu, Aavo kaotas mängu Kalevile.

                          Muidu oli täitsa kena, põnev mäng, üsna palju väravaid (kuigi minu loodetud 8:5 jäi tulemata) ja üsna mõnus atmosfäär. Jama ainult ses suhtes, et teadustus oli poolik/peaaegu olematu, muidu täitsa vahva

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            Kurb lugu, Aavo kaotas mängu Kalevile.

                            Muidu oli täitsa kena, põnev mäng, üsna palju väravaid (kuigi minu loodetud 8:5 jäi tulemata) ja üsna mõnus atmosfäär. Jama ainult ses suhtes, et teadustus oli poolik/peaaegu olematu, muidu täitsa vahva
                            Teadustuse poole pealt tean omaltpoolt lisada, et tehnikas olid mõned rikked, mis olid kuhugile kaduma läinud. Aga muidu oli ka mäng minu arvates täitsa nauditav.
                            "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                            http://runplus.wordpress.com

                            "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Evu Vaata postitust
                              Mikk Haavistu on CUNT, pea on ainult mütsi kandmiseks. Kuku vähem tropp!
                              Evu on kibestunud?

                              Kommentaar


                                nii tont, iga puute peale kukkus ja pidi kohe väljaku kõrvale toimetama, nagu väike laps.
                                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                                Kommentaar

                                Working...
                                X