320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tallinna Kalev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fotod: JK Nõmme Kalju vs JK Tallinna Kalev

    Kommentaar


      stüfi tänane värav oli küll väga ilus. ise mängis kenasti löögile ja tagumisse posti lendas kaarega.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Raplast tuli 8:0 võit.

        Viimane tulemus Mäng toimus: 01.05.2024 – kell 19:00Toimumise koht: Sportland Arena   

        Kommentaar


          Väga kena Kiis tagasi ja kohe värav. 6. koht ainult 2 punkti kaugusel ka =) .

          Keegi oskab rääkida, mille eest punased tulid?

          Kommentaar


            positiivne uudis

            Kalev, GO,GO!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mayhem
              Kõik te võite kerida oma Kalevite ja muude idiootsustega - persse!

              After Vaprus!!!
              Tere tulemast esiliiga
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Ma ütleks Vapruse fännidele, et jooge vähem. Mõni kutt ei saanud lõpuks ise ka aru, mida suust välja ajas.

                Muidugi tore, et sellise närvilise mänguga ikkagi võit ära tuli.

                Kommentaar


                  TVMKga 2:2, punkt kirjas, aga võidust jäi nii vähe puudu .

                  Kommentaar


                    T.kalevi ja TVMK mängu pildid
                    Nõmme Uskumatud!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Siimphoto Vaata postitust
                      Millega see A.S. jälle rahul ei olnud, et tribüünil nii emotsionaalselt turvaga suhtles?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sosku Vaata postitust
                        Millega see A.S. jälle rahul ei olnud, et tribüünil nii emotsionaalselt turvaga suhtles?
                        arvatavasti tahtis tribüünit intensiivselt varumeestepingiga suhtlevale Sarapile selgeks teha, et ta vaikselt oleks..

                        turva tahab Raimo-raimot ka eemaldada:

                        ©siimphoto
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Ei pannud ise tähele, aga olevat olnud üks Fanera fänn seal vahepeal tüli norimas.

                          Kommentaar


                            Ma vaatan pildilt, et staadioni tabloo pealt tuleb kõvasti tossu! Kalevlased, kuidas kommenteerite?
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                              Ma vaatan pildilt, et staadioni tabloo pealt tuleb kõvasti tossu! Kalevlased, kuidas kommenteerite?
                              Äkki oli ilutulestik? Ka meie toonase võidumängu lõpus paugutati natuke.

                              Kommentaar


                                Selle turva kohta niipalju, et üks tüüp oli läinud Kalevi fännidega õiendama, et nad trummi ei taoks, tal hakkab pea valutama .
                                ja seega hakkas tüli norima ja turva ei teinud absul väljagi...

                                geniaalne vend oli .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X